خبر

 • تک بورد - T-Mobile، Amazon و دیگران در بحبوحه ظهور مجدد COVID از CES 2022 خارج می شوند

  T-Mobile، Amazon و دیگران در بحبوحه ظهور مجدد COVID از CES 2022 خارج می شوند


  1 ماه قبل

  T-Mobile، Nvidia، Amazon، و دیگران برنامه های خود را لغو می کنند یا مجازی می شوند.
  بعد از یک نمایشگاه کاملا مجازی Consumer Electronics در سال 2021، به نظر می رسید CES ژانویه 2022 به یک رویداد حضوری باز می گردد. بر اساس گزارش بلومبرگ، اگرچه انجمن فناوری مصرف‌کننده در حال پیشروی در این نمایشگاه است، اما فهرست شرکت‌هایی که یا از راه دور می‌روند یا برنامه‌های خود را به طور کامل لغو می‌کنند، در حال

  آمازون، توییتر، متا و پینترست همگی کنار گذاشته شده اند، و T-Mobile اعلام کرده است که تصمیم گرفته است "مشارکت حضوری ما را به میزان قابل توجهی محدود کند" در CES و یک سخنرانی اصلی برنامه ریزی شده مدیر عامل مایک سیورت را لغو کرده است. طبق این گزارش، انویدیا قبلاً در حال برنامه ریزی یک کنفرانس مجازی برای نمایشگاه امسال بود، در حالی که AMD نیز "حضور محدود" خواهد داشت. رسانه های مطبوعاتی مانند The Verge، TechCrunch، Engadget و بله، Ars Technica نیز در حال برنامه ریزی برای پوشش این رویداد از راه دور هستند.

  شرکت های دیگر نیز در حال برنامه ریزی برای نمایش هستند، اگرچه بسیاری می گویند که آنها "وضعیت را زیر نظر دارند" و اینکه برنامه های آنها ممکن است شامل ترکیبی از ارائه های مجازی و حضوری باشد. سامسونگ، کوالکام، سونی، گوگل و اچ‌تی‌سی همگی در حال برنامه‌ریزی برای حضور هستند.

  برای کسانی که حضوراً حضور پیدا می‌کنند، CTA قبلاً اعلام کرده بود که اثبات واکسیناسیون COVID-19 برای آن‌ها ضروری است. همه شرکت کنندگان در CES CTA همچنین شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند که واکسن تقویت‌کننده، واکسن آنفولانزا، و آزمایش COVID-19 قبل از رسیدن انجام دهند، و همه شرکت‌کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک در داخل خانه مطابق با الزامات ایالت نوادا هستند.


  تگ ها:

  t-mobile , amazon , دیگران , بحبوحه , ظهور , مجدد , covid , 2022 , خارج , شوند


  v 14
خبرهای دیگر از گجت ها