خبر

 • تک بورد - Surface Pro X مبتنی بر ARM دارای یک مدل Wi-Fi 899 دلار است اما چند ارتقاء دیگر ندارد

  Surface Pro X مبتنی بر ARM دارای یک مدل Wi-Fi 899 دلار است اما چند ارتقاء دیگر ندارد
  3 روز و 8 ساعت قبل

  اما ویندوز 11 از شبیه سازی برنامه 64 بیتی پشتیبانی می کند و سازگاری برنامه را بهبود می بخشد.
  مایکروسافت امروز تبلت های Surface Pro و Surface Go مبتنی بر x86 را به طور قابل توجهی ارتقا داده و ارتقا داده است ، اما Surface Pro X مبتنی بر ARM هیچ گونه ارتقا سخت افزاری ندارد توجه داشته باشید. با این حال ، مایکروسافت در حال عرضه یک مدل فقط Wi-Fi است که قیمت ورودی تبلت را تا 899 دلار کاهش می دهد (در

  سرفیس پرو 8 بیشتر پیشرفت های طراحی سرفیس پرو ایکس را پذیرفته است ، اما سرفیس پرو ایکس کمی نازک تر است ، کاملاً فاقد فن است و حدود یک چهارم پوند سبک تر است (1.7 پوند در مقایسه با 1.96 پوند ، قبل از شما) صفحه کلید یا سایر لوازم جانبی را اضافه کنید). مایکروسافت همچنین قلم باریک سرفیس را به روز کرده است - قلم اسلیم 2 130 دلاری دکمه قلم را از سمت باریک به سمت تخت حرکت می دهد و یک موتور ارتعاش لمسی اضافه می کند تا "احساسی را که با قلم روی کاغذ دارید" ایجاد کند. با این حال ، ظاهراً این ویژگی به تراشه Microsoft G6 در Surface Pro 8 و Surface Laptop Studio نیاز دارد. در دستگاه های دیگر ، از جمله Surface Pro X ، قلم از همان فشار 4096 مدل قبلی پشتیبانی می کند و با دستگاه های Surface که به Surface Pro 3 باز می گردند سازگاری دارد.

  تبلیغات

  ارتقاء اصلی Surface Pro X مایکروسافت بر روی خود ویندوز 11 تمرکز کرده است که با پشتیبانی از شبیه سازی کد 64 بیتی x86 برخی از مشکلات سازگاری نرم افزاری Surface Pro X را برطرف می کند. ویندوز 10 فقط می تواند برنامه های 32 بیتی x86 را تقلید کند ، اگرچه نسخه های بتای ویندوز 10 از اواخر سال گذشته از شبیه سازی کد x86-64 پشتیبانی می کنند. شما هنوز باید با مجازات عملکرد شبیه سازی کد کنار بیایید.

  مایکروسافت ساخت برنامه های ARM Windows بومی در Windows 11 را با ARM64EC برای توسعه دهندگان تسهیل می کند ، که به برنامه ها اجازه می دهد به راحتی ترکیب و ARM و کد x86-64 را در برنامه های خود مطابقت دهید. نسخه 64 بیتی ARM جدید Microsoft Office از ARM64EC برای بهره مندی از عملکرد ARM بومی استفاده می کند در حالی که پشتیبانی از افزونه های کامپایل شده برای نسخه های x86-64 Office را حفظ می کند.

خبرهای دیگر از ابزارها