خبر

 • تک بورد - Surface Duo 2 مایکروسافت دارای مشخصات بهتری است و برچسب قیمت آن حتی 1499 دلار بیشتر است

  Surface Duo 2 مایکروسافت دارای مشخصات بهتری است و برچسب قیمت آن حتی 1499 دلار بیشتر است
  4 روز و 15 ساعت قبل

  با وجود فروش آتش سوزی ، مایکروسافت کانسپت اصلی Surface Duo را دو برابر کرد.
  Surface Duo ، دو تا بگیرید. دستگاه عجیب و غریب دو صفحه ای مایکروسافت بازگشته است و شما همچنان می توانید دو برنامه را در کنار هم اجرا کنید ، مورد را برای حالت تک صفحه تا کنید یا با قلم روی آن بکشید. دستگاه اصلی در پایان یک سفر طولانی و آشفته که شامل تغییر از Windows به Android و اعلامیه رسمی بود که یک سال کامل قبل از ت

  در ابتدا ، مشخصات امسال بسیار بهتر به نظر می رسد. مایکروسافت در حال استفاده از یک دستگاه مدرن با Snapdragon 888 ، 8 گیگابایت رم ، 128 گیگابایت حافظه و باتری بسیار بزرگتر 4449 میلی آمپر ساعت است. دستگاه اصلی دارای Snapdragon 855 SoC بود که هنگام عرضه Duo 18 ماهه داشت و بنابراین این پیشرفت بزرگی است. امسال NFC نیز وجود دارد ، که یکی دیگر از ویژگی های عجیب و غریب مشخصات دستگاه اصلی بود. OG Duo نازک ترین دستگاه اندرویدی تاریخ با ضخامت 4.8 میلی متر بود ، اما مایکروسافت فضایی برای افزایش باتری 3577 میلی آمپر ساعتی با ضخیم شدن گوشی پیدا کرد و در حال حاضر هر نیم دستگاه 5.5 میلی متر است. هنوز هم یکی از نازک ترین دستگاه های اندرویدی است و مایکروسافت حتی توانسته است پشتیبانی از mmWave را به نسخه ایالات متحده متصل کند. این گوشی هنوز دارای دو صفحه نمایش محکم و شیشه ای است که مانند یک نوت بوک پوست خم می شوند. امسال دو صفحه نمایش OLED کمی بزرگتر هستند و هریک 5.8 اینچ هستند و مایکروسافت دوباره آنها را با نرخ تازه سازی 90 هرتز مدرن می کند. وضوح تصویر نزدیک به نسبت تصویر 4: 3 در سال گذشته است اما نه چندان کامل ، با ابعاد عجیب 1344 189 1892. به نظر می رسد دلیل این امر افزودن چند پیکسل اضافی برای صفحه نمایش ستون فقرات جدید باشد. لولای هر صفحه نمایش منحنی دارد ، درست مانند کناره های منحنی آزاردهنده گوشی های اندرویدی پرچمدار ، به شما این امکان را می دهد که در حالی که Duo 2 بسته است ، یک تکه کوچک از صفحه نمایش را ببینید. مایکروسافت از این دستگاه برای نمایش تراشه های اطلاع رسانی کمی برای مواردی مانند تعداد تماس ها یا پیام های از دست رفته شما استفاده می کند.

  به نظر می رسد صفحه نمایش ستون فقرات مایکروسافت امتیاز کوچکی برای طراحی هر نوع تاشو دیگری است که اغلب شامل یک صفحه نمایش خارجی است. مردم ده ها بار در روز تلفن های هوشمند خود را بررسی می کنند و اکثر طرح های تاشو به کمک یک صفحه جلویی کوچکتر امکان مشاهده اطلاعات را فراهم می کنند. اگر تاشو دارید که همیشه به باز کردن دست و پا گیر دو دست نیاز دارد فقط برای اینکه بفهمید چرا تلفن شما مانند Duo 1 بوق می زند ، می تواند به سرعت آزاردهنده شود. در حال حاضر شما حداقل می توانید نماد اعلانات را هنگام تا شدن دستگاه مشاهده کنید ، هرچند هر تاشو بزرگ دیگری در بازار (Z Flip ، Z Fold ، Moto Razr ، Mate X2) دارای صفحه نمای بیرونی بزرگتری است که می تواند مواردی مانند متن پیام را نشان دهد.

  تبلیغات

  به نظر می رسد بیشترین تمرکز مایکروسافت برای دنباله روی دوربین باشد. در حال حاضر یک دوربین بزرگ سه گانه در پشت وجود دارد که باعث می شود اجازه ندهید تلفن در حالت تک صفحه صفحه تا شود. دستگاه اصلی فاقد دوربین عقب بود ، اما اکنون شما یک سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی ، یک تله فوتو 12 مگاپیکسلی 2 و یک فوق عریض 16 مگاپیکسلی دارید. یک قلم جدید نیز وجود دارد ، Surface Slim Pen 2 ، که از تعداد زیادی دستگاه سرفیس پشتیبانی می کند.

  دومین حرکت مایکروسافت در دستگاه Surface Duo به نظر می رسد همه چیز مربوط به شایستگی است ، زیرا در حال حاضر مدرن ، حرفه ای عرضه می شود. مشخصات سازنده گوشی های هوشمند و باتری بزرگتر. بعلاوه ، با یک سال توسعه کامل ، تیم امیدوار است همه اشکالات نسخه مایکروسافت اندروید 11 را برطرف کند.

  اگر طرفدار مفهوم کلی Surface Duo نبودید ، احتمالاً چندان در اینجا برای تبدیل شما نخواهد بود. در حالی که کمی ضخیم تر است ، ابعاد دیگر تغییر چندانی نکرده است ، بنابراین این نسخه جدید هنوز به طور قابل توجهی گسترده تر از یک تلفن معمولی اندرویدی است و برای هر نیمه 92.1 میلی متر است. ما در مورد عرض دستگاه در سال گذشته مسائل زیادی را در نظر گرفتیم ، زیرا نگه داشتن یا قرار دادن جیب در دستگاه را مشکل می کرد و صفحه های فوق عریض با مقیاس بندی برنامه اندروید به خوبی بازی نمی کردند. در عمل ، همه چیز با فضای محدود محتوا واقعاً بزرگ بود (سایر نمایشگرهای اندروید به دلایلی بلند و لاغر هستند ، نه کوتاه و چاق). قیمت Surface Duo 2 از 1499 دلار یا 100 دلار بیشتر از نسخه قبلی شروع می شود. دستگاه در حال حاضر برای پیش سفارش در Microsoft.com در دسترس است و 21 اکتبر 2021 ارسال می شود.

خبرهای دیگر از ابزارها