خبر

 • تک بورد - Spotify برنامه های پشتیبانی از AirPlay 2 را لغو کرده و کاربران iPhone را ناامید کرده است

  Spotify برنامه های پشتیبانی از AirPlay 2 را لغو کرده و کاربران iPhone را ناامید کرده است
  16 روز و 18 ساعت قبل

  این برای کاربران iOS تعجب آور نیست ، اما هنوز ناامیدکننده است.
  کاربران iPhone مدتهاست که از Spotify درخواست می کنند پشتیبانی AirPlay 2 را اضافه کند ، اما دیروز Spotify به کاربران گفت که نباید انتظار داشته باشند که این ویژگی به زودی اضافه شود. .

  AirPlay 2 بیش از سه سال پیش به iOS اضافه شد و کاربران ماه هاست که از Spotify درخواست پشتیبانی از آن را دارند. این تأخیر کمتر ، پشتیبانی از چند اتاق و ادغام Siri را ارائه می دهد. اپل راه هایی را برای توسعه دهندگان برای اتصال تجربیات به آن ارائه می دهد و گاهی اوقات مستقیماً با توسعه دهندگان برنامه های برجسته ای که به دنبال پیاده سازی آن هستند کار می کند. بسیاری دیگر از برنامه های اصلی صوتی در iPhone از آن پشتیبانی می کنند. AirPlay 2 در چندین محصول غیر اپل نیز موجود است ، مانند تلویزیون های اخیر تولیدکنندگان مانند سامسونگ و ال جی. یک نماینده Spotify پیام زیر را منتشر کرد:

  سلام به همه ،

  ما در مورد این ایده به صورت داخلی بحث کرده ایم و در حالی که در حال کار بر روی پشتیبانی مناسب از AirPlay2 هستیم ، تصمیم گرفته ایم که برنامه را ببندیم در حال حاضر. > لطفاً آرا و نظرات خود را در اینجا اضافه کنید و به محض اینکه چیز جدیدی برای به اشتراک گذاشتن داریم ، با یک به روزرسانی دوباره بررسی می کنیم.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  شکایت ضد تراست اتحادیه اروپا از سوی Spotify می تواند تهدیدی جدی باشد اگر در چند سال گذشته هم اپل و هم Spotify را دنبال کرده اید ، ممکن است این خبر را شگفت انگیز نبینید. اپل موزیک و اسپاتیفای رقابت شدیدی برای تسلط بر بازار پخش موسیقی دارند و Spotify علیه اپل شکایت کرده است و ادعا کرده است که اپل محدودیت هایی را برای دستگاه ها و نرم افزارهای خود که به نفع سرویس های خود هستند اعمال می کند و اپل برنامه های خود را نسبت به جایگزین های دیگر در این زمینه ترجیح می دهد. فروشگاه App

  در گذشته ، Spotify امکان پشتیبانی از بسیاری از ویژگی های مخصوص پلتفرم iPhone را نداشت ، زیرا این خدمات مختص خدمات خود اپل یا مشارکت های خاص بود. اما اپل از آن زمان بسیاری از این محدودیت ها را لغو کرده و ابزارها و مستنداتی را برای کمک به برنامه های شخص ثالث برای همکاری نزدیک با ویژگی های اکوسیستم اپل مانند Siri ، AirPlay و HomePod ارائه کرده است.

  هنوز کاربران می توانند از نسخه اصلی AirPlay استفاده کنند. از داخل Spotify و اگر از دستگاه Apple برای اجرای Spotify استفاده می کنند ، می توانند از پشتیبانی AirPlay 2 در سطح OS برای دسترسی به برخی از مزایای بالقوه AirPlay 2 با وب ، تلفن همراه یا برنامه های رومیزی Spotify استفاده کنند.

خبرهای دیگر از ابزارها