خبر

 • تک بورد - Sonic the Hedgehog نیازی به افسانه های خوانا روی صفحه کلید مکانیکی خود ندارد

  Sonic the Hedgehog نیازی به افسانه های خوانا روی صفحه کلید مکانیکی خود ندارد


  8 روز و 11 ساعت قبل

  کیبوردهای یکپارچهسازی با سیستمعامل یادآور برخی از به یاد ماندنی ترین برندهای سگا هستند.
  وقتی یک الیپوتیفلای آبی محبوب با سرعت یک ماشین مسابقه، تمام حلقه‌های طلایی، دوستی مانند Tails و حتی یک جفت فیلم سینمایی موفق باشید، احساس می‌کنید که می‌توانید هر کاری انجام دهید. این شامل تایپ بر روی یک صفحه کلید مکانیکی کوتاه بدون حروف، اعداد یا هر افسانه دیگری است که در بالای کلیدها نوشته شده است.

  Higround که به تجهیزات بازی معروف است، امروز سه کیبورد مکانیکی 65 درصدی را منتشر می کند که با همکاری Sega ساخته شده است، همانطور که توسط Nintendo Wire شناسایی شده است، و همچنین سایر تجهیزات متمرکز بر سگا، از جمله کیبورد و موس پد.

  صفحه کلید مکانیکی Dreamcast's iSonic Adventure 2/i.Enlarge / صفحه کلید مکانیکی Dreamcast's Sonic Adventure 2.Higround/Instagram < p>تصاویر این برند سه صفحه کلید را نشان می‌دهد که با جزئیات رنگارنگ جان می‌گیرند و تصاویر نوستالژیک را از هر کجا، بسته به صفحه کلید، حلقه‌ها و حلقه‌های Green Hill Zone در Sonic the Hedgehog در سال 1991 تا نمایه‌های متضاد Sonic و Knuckles ارائه می‌کنند. از Sonic Adventure 2 در سال 2001 تا کلیدهای پیکان رنگین کمانی که دکمه‌های کنترل‌کننده کنسول را تقلید می‌کنند، در ادای احترام به آخرین کنسول سگا، Dreamcast که در سطح جهانی عرضه شده است.

  کلیدهای PBT با رنگ تصعید شده روی کیبوردها 1.5 میلی‌متر ضخامت دارند. با توجه به Higround، و افسانه های آموزنده را در قسمت بالای آنها به نفع یک ظاهر هنرمندانه در هنگام مشاهده صفحه کلید از بالا به پایین حذف کنید. اما از یک موقعیت معمولی نشسته، باید بتوانید افسانه‌هایی را که در جلوی کلاهک‌های کلیدی چاپ شده‌اند، ببینید. برای استفاده از کیبورد سگا لازم نیست تایپیست لمسی باشید، اما اگر اینطور نیستید، در ابتدا استفاده از آنها سخت تر از صفحه کلید معمولی خواهد بود.

  تبلیغات Sega Dreamcast mechanical. <b>صفحه</b> کلید.Enlarge / Sega Dreamcast mechanical keyboard.Higround/Instagram

  سونیک باید سریع کار کند، بنابراین مناسب است که کیبوردها از کلیدهای مکانیکی خطی Speed ​​Silver از TTC استفاده کنند. آنها برای حرکت کلی حدود 3.4 میلی متر، با نقطه حرکت 1.08 میلی متری و 45 گرم نیرو برای فعال کردن مشخص شده اند (اگر از معنای آن مطمئن نیستید، راهنمای صفحه کلید مکانیکی ما را بررسی کنید). این اعداد آنها را کمی کوتاه تر از کلید معمولی Cherry MX Red (4mm / 2mm / 45gf) برای فعال کردن و پایین تر می کند. اگرچه، Higround می‌توانست با سوئیچ‌های مکانیکی پایین‌تر کوتاه‌تر شود تا بیشتر با تم سرعت مطابقت داشته باشد.

  سوئیچ‌های <b>مکانیکی</b> دارای محفظه Sonic-blue-like هستند. The mechanical switches have Sonic-blue-like house. TTC

  اگر به‌دنبال راهی سریع برای تکمیل آن صفحات گسترده هستید، صفحه‌کلیدهای سگا مناسب نیستند، زیرا فاقد یک عدد صفحه هستند.

  در نهایت، شما به ترکیبی از Sega و Sega نیاز دارید. فن تایپ خطی و توانایی کار بدون عدد صفحه (برخی از مهارت‌های تایپ لمسی هم صدمه نمی‌زند) تا این صفحه‌کلیدها چیزی باشند که می‌توانند به شما در ارتقای بهره‌وری کمک کنند، نه یک آیتم جمع‌آوری جالب.

  اما صفحه‌کلیدها آنقدر که می‌توانستند قطبی‌کننده نیستند... حداقل باعث نمی‌شوند شما به الوی تایپ کنید.


  تگ ها:

  sonic , hedgehog , نیازی , افسانه , خوانا , صفحه , کلید , مکانیکی , ندارد


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها