خبر

 • تک بورد - SoC جدید Snapdragon 888 کوالکام نام جدیدی دارد ، نه چیز دیگری

  SoC جدید Snapdragon 888 کوالکام نام جدیدی دارد ، نه چیز دیگری
  14 ساعت و 32 دقیقه قبل

  پنج درصد سریعتر اوج ساعت CPU و بهبودهای مبهم هوش مصنوعی ، SKU جدیدی را راه اندازی می کنند.
  کوالکام از بروزرسانی میان دوره ای اسنپدراگون 888 ، اسنپدراگون 888 پلاس خبر داده است. طبق معمول ، این تراشه دقیقاً همان تراشه نسخه قبلی است که فقط با نرخ کلاک سریعتر در ماه فوریه وارد بازار شد. کسانی که به دنبال یک به روز رسانی جدی - یا حتی قابل توجه هستند - ناامید خواهند شد. این کوچکترین به روزرسانی "Pl

  کوالکام می گوید که هسته پردازنده Prime - یکی از هشت هسته تراشه - اکنون می تواند 3.0 گیگاهرتز باشد ، که نسبت به 2.84 گیگاهرتز تراشه پایه 5 درصد بهبود یافته است. پس از هسته Prime (که کارهایی مانند پردازش پیش زمینه و وظایف اصلی را انجام می دهد) ، سه هسته "متوسط" و "کوچک" بدون تغییر باقی می مانند.

  ادامه مطلب پرچمدار جدید Qualcomm SoC Snapdragon 888 است این شرکت همچنین اشاره کرد که "موتور AI" اکنون 20 درصد سریعتر است. این یک سنجش نابسامان از چگونگی پردازش وظایف هوش مصنوعی در کل تلفن - CPU ، GPU ، DSP و نرم افزار است. این یک شی concrete بتونی نیست که بتوانید به آن اشاره کنید که ساعت بالاتری داشته است و موفق باشید که عملکرد AI را بیش از حد مطابق با هرگونه پیشرفت واقعی در دنیای واقعی گره بزنید.

  این تمام تغییرات Snapdragon 888 است به علاوه. اسنپدراگون 865 پلاس سال گذشته پشتیبانی از Wi-Fi 6E و 10 درصد CPU و GPU سریعتر را اضافه کرد ، بنابراین این مقایسه در مقایسه با آن ناامید کننده است. این حداقل کاری است که Qualcomm می تواند برای توجیه انتشار تراشه جدید انجام دهد و این به روزرسانی احتمالاً فقط برای تحقق وعده های نقشه راه به شرکا وجود دارد.

  کوالکام می گوید Asus ، Honor ، Motorola ، Vivo و Xiaomi به صف شده اند برای ارسال تلفن های Snapdragon 888 Plus ، که باید در Q3 عرضه شوند.

خبرهای دیگر از اسباب