خبر

 • تک بورد - Roku OS 10.5 در کنار Streaming Stick 4K جدید معرفی شد

  Roku OS 10.5 در کنار Streaming Stick 4K جدید معرفی شد
  18 روز و 20 ساعت قبل

  Roku بر بهبود جستجو و تجربه صوتی برای کاربران متمرکز شده است.
  امروز ، Roku یک استریمر جدید در خط خود ، Streaming Stick 4K ، در کنار نسخه "plus" دستگاه با ریموت کنترل بهتر را اعلام کرد. این شرکت همچنین تأیید کرد که Roku OS 10.5 "در هفته های آینده" شروع به کار می کند و ویژگی های صوتی جدید و قابلیت های جستجو و صدا را برای دستگاه های Roku سازگار به ارمغان می آورد.

  برنامه Roku Mobile همچنین دارای چند عملکرد جدید است ، از جمله ویژگی برای رفع تاخیرهای صوتی در هدفون های بی سیم که با پخش کننده های Roku مرتبط می شوند. ما همچنین پیش نمایشی از نوار صوتی بی سیم جدید از TCL و بازخوانی در Roku Ultra LT منحصر به فرد Walmart داریم.

  Roku OS 10.5 و برنامه Roku Mobile

  صدا بزرگ است موضوع در آخرین نسخه Roku. ویژگی جدید همگام سازی صوتی/تصویری برنامه تلفن همراه با هدف رفع تاخیر برای افرادی است که از هدفون بی سیم با Rokus خود استفاده می کنند. این برنامه ابتدا سعی می کند مشکلات همگام سازی را به طور خودکار و از طریق عیب یاب مخصوص هدفون برطرف کند. اگر مشکل برطرف نشد ، کاربران می توانند دوربین تلفن هوشمند خود را از داخل برنامه Roku فعال کنند تا از نظر بصری در همگام سازی صدا کمک کند. یک ویدئو از پیش بارگذاری شده روی صفحه پخش می شود زیرا به شما دستور می دهد دوربین تلفن را به سمت آن نشانه رفته و به برنامه اجازه دهید تا صدا و تصویر را به طور صحیح همگام سازی کند.

  برنامه Roku همچنین جستجو و ذخیره را فعال می کند. محتوا را در لیست ذخیره خود قرار دهید ، بنابراین می توانید آنها را در هر کجا و هر زمان که این توصیه های جدید گرانبها آمد ، اضافه کنید. کاربران همچنین می توانند از داخل برنامه به تنظیمات صدا برای دستگاههای Roku خود دسترسی داشته باشند ، مانند حالت شب و وضوح گفتار ، که از نیاز به کشیدن منوهای روی صفحه جلوگیری می کند.

  غوطه ور شدن بیشتر در تجربه صوتی ، Roku پشتیبانی از پیکربندی بلندگوهای Roku 3.1 و 5.1 را اضافه کرد. دارندگان Streambar و Streambar Pro می توانند از دستگاه خود به عنوان یک مرکز مرکزی برای پخش صدا استفاده کنند ، که توسط بلندگوهای Roku بی سیم در هر دو طرف (3.1) یا با یک جفت بلندگوی عقب دیگر (5.1) تکمیل می شود.

  تبلیغات

  Roku صدا ، دستیار صوتی که با یک دکمه (یا کلمه داغ در دستگاه های Roku با Voice Remote Pro) احضار شده است ، پیشرفتهای متوسطی نیز دریافت کرده است. هنگام استفاده از دستیار صوتی ، یک منوی جدید ظاهر می شود که آموزش کنترل های صوتی را ارائه می دهد. همچنین پشتیبانی گسترده تری برای ورودی صدا وجود دارد که اکنون شامل گذرواژه ها ، پین ها و سایر اطلاعات ورود به سیستم است.

  جستجو از طریق ورودی صوتی و نوشتاری هر دو از ویژگی های جدیدی که شامل موسیقی و پادکست در نتایج جستجو می شود ، و همچنین توسعه یافته ، سود می برد. توانایی جستجوی محتوا در برنامه های خاص به عنوان مثال ، کاربران می توانند کمدی ها را فقط در Netflix یا پادکست های جدید Spotify جستجو کنند.

  گزینه تلویزیونی زنده Roku ، که بیش از 200 کانال زنده را در خود جای داده است ، اکنون می تواند به صفحه اصلی پین شود. مانند نسخه های قبلی Roku OS ، کاربران می توانند راهنمای کانال را برای مخفی کردن یا اولویت بندی برخی از کانال ها سفارشی کنند.

  New Streaming Stick 4K ، نوار صوتی بی سیم و بازسازی Roku Ultra LT

  جدید Streaming Stick 4K و Streaming Stick 4K+ جای Streaming Stick+ و Roku Express 4k+ را در ترکیب Roku می گیرند و این دو را با هم ترکیب کرده و در هر دو پیشرفت می کنند. پخش کننده های جدید دارای 30 درصد زمان بوت سریعتر (به لطف پردازنده چهار هسته ای جدید) ، Wi-Fi قوی تر و سریعتر (دو برابر سریعتر ، Roku می گوید) با رادیو و بهینه سازی قدرت پویا ، HDR 10+ و Dolby پشتیبانی از دید. تفاوت اصلی بین دو نسخه شامل یک Voice Remote Pro قابل شارژ و مجهز به آژیر است که همراه با نسخه اضافه می شود.

  ما در بررسی خود Voice Remote Pro را توصیه کردیم چند ماه قبل ، به ویژه برای دارندگان تلویزیون های مجهز به Roku ، مانند تلویزیون های TCL و فیلیپس. با افزودن قابلیت شارژ مجدد ، آژیر موقعیت یابی از راه دور ، سازگاری با هدفون ، کنترل صدا بدون دست و دو دکمه میانبر قابل تنظیم به تلویزیون ، سخت نیست که این ارتقاء 30 دلاری را برای یک تلویزیون چند صد دلاری ارزشمند بدانید. افزودن این 20 دلار بر روی یک دستگاه 50 دلاری ، مانند Roku Streaming Stick 4K+، پیشنهاد کمی متفاوتی است که باید در نظر بگیرید. Streaming Stick 4K با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد ، در حالی که قیمت اضافی آن 69.99 دلار است.

  Roku همچنین Roku Ultra LT اختصاصی Walmart را تازه کرد. مجموعه اصلی 70 دلاری (معمولاً 50 دلار) با نسخه قبلی Voice Remote Pro ، اترنت و حافظه microSD همراه بود. بازخوانی فضای ذخیره سازی را افزایش می دهد (Roku هنوز مقدار آن را مشخص نکرده است) ، فاصله و قدرت Wi-Fi را بهبود می بخشد و Dolby Vision را اضافه می کند-اساساً آن را با Roku Ultra فعلی برابر می کند. Roku Ultra LT جدید "در هفته های آینده" با قیمت 79.99 دلار از Walmart در دسترس خواهد بود. نوار صوتی 180 دلاری در حال حاضر جزئیات کمی دارد ، اما Roku می گوید از همگام سازی خودکار A/V پشتیبانی می کند ، اگرچه با تنظیمات بلندگوهای 3.1 یا 5.1 سازگار نیست. با این وجود ، از پیکربندی 2.0 یا 2.1 پشتیبانی می کند.

خبرهای دیگر از ابزارها