خبر

 • تک بورد - Pixel 5a teardown مقدار شگفت انگیزی از فلز را نشان می دهد

  Pixel 5a teardown مقدار شگفت انگیزی از فلز را نشان می دهد
  30 روز و 14 ساعت قبل

  صفحه نمایش عجیب بریده شده و بدنه فلزی روکش پلاستیکی را بررسی کنید.
  به نظر می رسد که iFixit از اشکال کامل برای خط Pixel صرف نظر کرده است ، اما ما هنوز یوتیوبر داریم! PBKreviews Pixel 5a را بر روی دوربین پاره کرده است و بدنه داخلی مقاوم در برابر آب را در معرض دید همگان قرار داده است.

  ساختار Pixel 5a تفاوت چندانی با Pixel 5 ندارد. صفحه نمایش دوباره با ترکیب منحصر به فرد گوگل از چسب و گیره های مستطیلی حفظ می شود. در حالی که به نظر می رسد این ترکیب باعث چسبندگی بهتر صفحه نمایش نسبت به بیشتر گوشی های هوشمند می شود ، در واقع این روش در Pixel 5 چندان خوب نبود ، زیرا کاربران از شکاف ناهموار پنل شکایت داشتند. زبانه های صفحه نمایش Pixel 5a در حال حاضر بسیار بزرگتر هستند و تعداد بیشتری از آنها وجود دارد ، بنابراین امیدوارم از مشکلات مشابه تراز جلوگیری کند.

  برای گوشی با نمای بیرونی پلاستیکی ، مقدار شگفت انگیزی از فلز در داخل پیکسل 5a یکی از اولین چیزهایی که بعد از خاموش کردن صفحه نمایش خواهید دید ، یک روکش فلزی روی مادربرد است. مانند Pixel 5a ، تمام پشت گوشی فلزی است ، اما این فلز در یک پوشش پلاستیکی پنهان شده است که گوگل آن را "رزین زیستی" می نامد.

  تبلیغات

  این روزها فلز زیاد در گوشی ها استفاده نمی شود زیرا سیگنال های RF را مسدود می کند و برای مهندسی در اطراف به تلاش بیشتری نیاز دارد. با این روکش بیرونی ، گوگل فقط در هر قسمت از بدنه فلزی سوراخ می کند و به پلاستیک اجازه می دهد شکاف ها را پر کند. به این ترتیب پیکسل 5 موفق به داشتن بدنه فلزی و شارژ بی سیم شد - فقط فلزی در اطراف حلقه شارژ بی سیم وجود نداشت. در 5a ارزانتر هیچ شارژ بی سیم وجود ندارد ، اما در ویدیوی قطره قطره ، می توانید فلزی براق را در پشت گوشی ببینید و حفره ای را که گوگل در پشت آنتن NFC ایجاد کرده است ، مشاهده کنید.

  این اولین گوشی Pixel A مقاوم در برابر آب است و نشانگرهای روشن کننده را در ویدیو مشاهده خواهید کرد. یک محیط چسب صفحه را روی گوشی نگه می دارد ، در حالی که واشرهای لاستیکی درگاه USB-C و سیم کارت را احاطه کرده اند. - و باتری دومی دردناکی است که به لطف زبانه کششی "بی فایده" که به راحتی می شکند برداشته می شود. به غیر از این ، Pixel 5a از نظر ظاهری به همان اندازه یک تلفن معمولی و بی معنی است.

  هفته آینده منتظر بررسی Pixel 5a ما باشید.

  فهرست بندی تصویر توسط PBKreviews

خبرهای دیگر از ابزارها