خبر

 • تک بورد - OnePlus با بهترین برنامه به روزرسانی سامسونگ (برای Android) مطابقت دارد

  OnePlus با بهترین برنامه به روزرسانی سامسونگ (برای Android) مطابقت دارد
  26 روز و 13 ساعت قبل

  تلفن های پرچمدار OnePlus سه به روزرسانی عمده سیستم عامل ، چهار سال به روزرسانی امنیتی دریافت می کنند.
  سرانجام OnePlus از آنچه که نقطه ضعف تلفن های خود بود ، مراقبت می کند: برنامه های بروزرسانی آنها. این شرکت روز جمعه اعلام کرد که سری OnePlus 8 (T ، R ، معمولی و Pro) و همه پرچمداران جدید سه به روزرسانی عمده سیستم عامل اندروید و چهار سال به روزرسانی امنیتی دریافت می کنند. ما هنوز منتظر جزئیات O

  بیشتر ReadingSamsung اکنون Android را برای مدت طولانی تر از Google به روز می کند OnePlus درگیر یک تحول بزرگ است و آینده شرکت کاملاً مشخص نیست. برای سالها ، وان پلاس گوشی های هوشمند برجسته ای را با قیمت های بسیار شگفت آور پایین ارائه می داد و با 670 دلار وان پلاس 7 پرو در سال 2019 به اوج خود می رسید. از آن زمان ، کارل پی ، یکی از بنیانگذاران ، شرکت را در اکتبر 2020 ترک کرد ، که تغییراتی در استراتژی به نظر می رسد . OnePlus 9 Pro 2021 969 دلار بود ، در واقع همان قیمت یک تلفن قابل مقایسه با سامسونگ. در ژانویه 2021 ، وان پلاس گفت در حال ادغام "برخی از قابلیت های تحقیق و توسعه" با شرکت مادر چینی Oppo است و در ژوئن 2021 ، این دو شرکت اعلام کردند که به طور کامل ادغام می شوند.

  وان پلاس می گوید که زمان پشتیبانی جدید و طولانی تر نتیجه ادغام این شرکت در توسعه پوست اندروید OnePlus ، سیستم عامل اکسیژن ، با پوسته اندروید Oppo ، سیستم عامل رنگ است. این دو پوسته معمولاً در بازارهای مختلفی هدف قرار می گیرند ، اما به نظر نمی رسد که رابط کاربری ادغام شوند. وان پلاس می گوید: "این تغییری است که احتمالاً حتی در پشت صحنه آن را متوجه نخواهید شد."

  تبلیغات

  اطلاعیه وان پلاس مشخص نمی کند که چهار سال به روزرسانی امنیتی ماهانه انجام می شود یا خیر . در حال حاضر ، این شرکت هر دو یا سه ماه یکبار به روزرسانی های امنیتی را ارائه می دهد ، که در مقایسه با سامسونگ و گوگل عالی نیست. ما از OnePlus توضیحاتی را خواسته ایم و در صورت دریافت پاسخ این پست را به روز خواهیم کرد.

  ReadingQualcomm قول سه سال به روزرسانی اندروید را برای کل صفحات SoC خود داده است OnePlus و مدت زمان پشتیبانی بیشتر سامسونگ احتمالاً افزایش یافته است با اعلام ماه دسامبر کوالکام مبنی بر اینکه پشتیبانی از پرچمداران SoCs خود را به سه سال بروزرسانی عمده و چهار سال به روزرسانی امنیتی گسترش می دهد. هنگامی که فروشنده SoC شما از بروزرسانی پشتیبانی می کند ، به روزرسانی های اندروید بسیار نرم تر انجام می شود و اکنون که کوالکام جدول زمانی خود را افزایش داده است ، شاهد هستیم که OEM ها از این پشتیبانی استفاده می کنند و آن را به مصرف کنندگان منتقل می کنند.

  گوگل هنوز جدول زمانی پشتیبانی خود را جمع نکرده و با سه سال بروزرسانی سیستم عامل و امنیت ، این شرکت در حال حاضر در مکان سوم پس از سامسونگ و وان پلاس قرار دارد. این یک موقعیت کاملا ناراحت کننده برای شرکتی است که باید رهبر اکوسیستم اندروید باشد ، اما وقتی Pixel 6 با SoC "Whitechapel" گوگل عرضه شود ، Google محدودیتی در مدت زمان پشتیبانی گوشی ندارد. فشار برای مدت زمان پشتیبانی بیشتری است. این شرکت حتی ممکن است بتواند با اپل که شش سال به روزرسانی با iOS 15 را تجربه می کند مطابقت داشته باشد.

خبرهای دیگر از اسباب