Netflix دسترسی VPN های تجاری و نمایندگان شناخته شده را به من">

خبر

 • تک بورد - Netflix آدرس IP های مسکونی را به فهرست بلوک های VPN خود اضافه می کند

  Netflix آدرس IP های مسکونی را به فهرست بلوک های VPN خود اضافه می کند
  7 روز و 12 ساعت قبل

  خط مشی های جدید بلوک "VPN" Netflix می تواند کاربران بی گناه را در معرض آتش سوزی قرار دهد.
  Netflix دسترسی VPN های تجاری و نمایندگان شناخته شده را به منظور حفظ جغرافیایی محدود می کند-دسترسی به محتوا را بر اساس موقعیت مکانی واقعی کاربر تقسیم می کند. کاربرانی که به VPN تجاری یا نقطه پایانی ارائه دهنده پروکسی در کشوری دیگر متصل می شوند ، می توانند به محتوای دارای مجوز برای مشاهده در کشور نقطه پایا

  به تازگی ، همانطور که توسط TorrentFreak گزارش شده است ، Netflix شروع به وارد کردن زیر شبکه های IP مسکونی در لیست بلوک های خود کرد.

  گربه و موش

  از زمانی که Netflix برای اولین بار در 2015 مسدود کردن ارائه دهندگان تجاری VPN و پروکسی را آغاز کرد ، این سرویس ها با یافتن راه هایی برای فرار از تلاش های مسدود کننده آن و سایر سرویس های جریان ، مبارزه کرده اند. ساده ترین راه این است که یک زیر شبکه موجود را که به طور گسترده به عنوان "VPN/proxy" شناخته شده است کنار بگذارید و یک فضای "تمیز" دیگر خریداری کنید. این حرکت می تواند چند روز یا حتی چند هفته قبل از اضافه شدن زیر شبکه جدید به لیست ، از یک بلاک لیست جلوگیری کند.

  این تضاد اساسی بین ارائه دهندگان VPN مشتاق است که مشتریان را در تغییر منطقه راضی نگه دارد و سرویس های پخش کننده سعی در حفظ آنها داشته باشند. صدور مجوزهای محتوا منجر به یک بازی موش و گربه شش ساله شد. هر دو طرف درباره جزئیات فنی بسیار مبهم هستند ، اما یکی از تکنیک هایی که ارائه دهندگان VPN استفاده می کنند این است که آدرس های IP را در زیر شبکه های IP "مسکونی" اجاره می دهد تا به عنوان پروکسی خروجی استفاده شود.

  یکی از ارائه دهندگان VPN تجاری به TorrentFreak گفت که اخیراً ، Netflix شروع به مسدود کردن آدرس های پروکسی "مسکونی" کرد - با برخی آسیب های جانبی آشکار. سخنگوی WeVPN می گوید: "شما صدها هزار مشترک مسکونی مجاز Netflix را مسدود کرده اید." این سرویس به جای ممنوعیت کامل دستگاههایی که از آدرس IP مسدود شده استفاده می کنند ، دسترسی به محتوای قفل شده در منطقه را تا حدودی حذف می کند.

  اگر می خواهید نسخه های اصلی Netflix را در سراسر جهان مشاهده کنید VPN ، می توانید این کار را انجام دهید چه نقطه پایانی شما در فهرست بلاک سرویس باشد یا خیر ، اما محتوای قفل شده در منطقه از دید پنهان می شود ، نه قابل مرور و نه قابل پخش. یک کاربر باهوش که سعی می کند با استفاده از یک پیوند عمیق مستقیم به آن محتوا ، به محتوای پنهان دسترسی پیدا کند ، با خطای "عفو در وقفه" مواجه می شود که از کاربر می خواهد به جای آن VPN ها و پروکسی ها را خاموش کند.

  گرچه WeVPN ادعا می کند "صدها هزاران کاربر "که از VPN یا پروکسی استفاده نمی کنند در تیررس متقابل گرفتار شده اند ، اعداد واقعی هنوز مشخص نیست. برخی از Redditors هنگام دسترسی از طریق Wi-Fi "محتویات از دست رفته" را گزارش می دهند ، و همان محتوا دوباره در داده های تلفن همراه نشان داده می شود. این وضعیت مطابق با خط مشی های بلوک VPN فعلی Netflix است. گزارش مشابه کاربر در توییتر با Netflix که انگشت خود را مستقیماً به سمت ISP کاربر نشان می دهد ، پاسخ عجیبی دریافت کرد:

  سلام ریموند ، کمک اینجاست!

خبرهای دیگر از ابزارها