">

خبر

 • تک بورد -

  "Metaverse" فیس بوک امروز با Horizon Workrooms کمی نزدیکتر می شود
  27 روز و 12 ساعت قبل

  اتاق های کار Horizon یک گام مهم در راستای چشم انداز زاکربرگ در مورد "metaverse" VR است.

  خواندن بیشتر

  محصول سخت افزاری بعدی فیس بوک عینک های ری-بن "هوشمند" خواهد بود ، امروزه فیس بوک Horizon Workrooms را راه اندازی کرد-اولین گام اصلی آن به سمت متاورس خیالی مدیرعامل مارک زاکربرگ ، یک واقعیت جایگزین فراگیر که دنیای واقعی را در هم آمیخته است. با تخیلات دیجیتالی و پیشرفتها.

  بزرگنمایی در مورد عینک ها

  این مسخره ترین روش برای توصیف اتاق های کار Horizon نیست ، اما دقیقاً نادرست نیست. مفهوم اساسی این است که به جای کنفرانس ویدئویی با یک وب کم ، شرکت کنندگان از ابزار واقعیت مجازی - مانند Oculus Quest 2 خود فیس بوک - برای ملاقات در یک فضای کاری VR استفاده می کنند.

  ما نتوانستیم برنامه را اجرا کنیم هنوز - Oculus Quest خودم یک مدل اصلی است که متأسفانه برای اتاق های کار Horizon پشتیبانی نمی شود. (ما نمی دانیم چرا OG Quest پشتیبانی نمی شود ، اما مشکوک هستیم که ربطی به ردیابی دستی بدون کنترل بیشتر در مدل جدیدتر دارد.) ضبط های دو بعدی تقریباً به درستی تجربه را انجام نمی دهند-آنها بیشتر شبیه هستند Habbo Hotel و Bitmoji دور هم جمع شدند و صاحب فرزند شدند.

  Engadget - که باید پیش از انتشار برنامه را آزمایش کند - گزارش می دهد که تجربه واقعی بسیار چشمگیرتر است. پردازش صوت فضایی بسته به میزان "نشستن" شما در فضای مجازی ، صدای همکاران شما را نزدیک یا دورتر می کند. همچنین یک عامل غوطه ور شدن معمولی VR وجود دارد که بیان آن برای افرادی که مستقیماً آن را تجربه نکرده اند دشوار است.

  جدا از اصول اولیه گردهمایی در یک "اتاق" مجازی و چت ، اتاق های کار پشتیبانی می کند ویژگی های معمول تله کنفرانس - تخته سفید ، اشتراک گذاری صفحه ، چت و غیره. شرکت کنندگان در جلسات می توانند به صورت آزاد روی میز خود یا تخته سفید نقاشی کنند ، تصاویر را از رایانه خود به تخته سفید وصل کرده و آنها را علامت گذاری کنند - با قابلیت صادر کردن تصویری از خود تخته سفید به رایانه برای استفاده یا به اشتراک گذاری بعدی.

  تبلیغات

  ردیابی بدن ، نه ردیابی فیس بوک

  بدیهی است که Horizon Workrooms از ردیابی سر پشتیبانی می کند - اگر سر خود را بچرخانید تا به همکار یا تخته سفید اتاق نگاه کنید ، بینایی شما نیز همراه شما خواهد بود. اما اتاق های کار همچنین از ردیابی حرکات بدون کنترل پشتیبانی می کند و یکی از همکاران خود را قادر می سازد که در میان سایر حرکات ، شست و بالا یا پایین را انجام دهد. در کاربران خود در جاهای دیگر اجرا می کند. شرکت می گوید: "اتاق های کار از مکالمات و مطالب کاری شما برای اطلاع رسانی تبلیغات در فیس بوک استفاده نمی کند - و همچنین تلاش می کند تا در ابتدا مقدار داده ای که از دفتر یا دفتر خانه شما خارج می شود را محدود کند.

  ویژگی دیگری که اتاق کار ارائه می دهد یک واقعیت چند لایه و مختلط است که شامل تصویری از سنسورهای Quest 2 می شود - شرکت کنندگان می توانند هدست VR را "از طریق" نگاه کنند تا تصویری دانه دانه و خاکستری از آنچه در دنیای واقعی وجود دارد را مشاهده کنند. (این مخصوصاً باید برای کاربرانی که دارای مهارت محدود در تایپ لمسی هستند ، نعمت باشد.) فیس بوک قول می دهد که نه به آن و نه به برنامه های شخص ثالث اجازه دسترسی ، مشاهده یا استفاده از تصاویر و ویدئوهای محیط واقعی شما برای هدف قرار دادن تبلیغات داده نمی شود.

  برای کسانی که تجهیزات VR خود را ندارند - یا نمی خواهند از آن استفاده کنند - می توانید با یک وب کم و میکروفون استاندارد به اتاق کار تماس بگیرید و در یک صفحه تلویزیون مجازی در فضای کار ظاهر شوید. اتاق کار حداکثر 50 نفر را در یک تماس پشتیبانی می کند - 16 نفر از آنها می توانند به صورت VR کامل باشند.

  Quest 2 کاربران می توانند اتاق های کار را امروز امتحان کنند

  اگر 18 سال یا بیشتر دارید و در Oculus Quest 2 ، می توانید امروز به نسخه آزمایشی workrooms.com بروید و با دوستان و/یا همکاران خود یک تیم Workroom ایجاد یا به آن بپیوندید.

  شما باید یک حساب کارگاه ایجاد کنید - جدا از حساب های فیس بوک و/یا Oculus خود - و با شرایط استفاده موافقت کنید (که شامل یک کد رفتار برای همه استفاده از اتاق کار).

  برای کسانی که دوست دارند کمی بیشتر ببینند اما نمی دانند Quest 2 برای بازی ندارید ، همچنین یک کلیپ ویدیویی کوتاه در خود فیس بوک موجود است.

  فهرست بندی تصویر توسط فیس بوک

خبرهای دیگر از ابزارها