خبر

 • تک بورد - Liveblog: همه اخبار مربوط به رویداد

  Liveblog: همه اخبار مربوط به رویداد "جریان کالیفرنیا" اپل
  6 روز و 11 ساعت قبل

  زمان اولین نگاه به آیفون های جدید و موارد دیگر فرا رسیده است. انتظار می رود مدیران و مدیران محصولات اپل در مرحله مجازی به نمایش محصولات جدید بپردازند و در مورد انتظارات مصرف کنندگان از این شرکت در هفته های آینده صحبت کنند.

  Liveblog شروع می شود در:

  مشاهده Liveblog

  خواندن بیشتر

  از رویداد "جریان کالیفرنیا" در 14 سپتامبر اپل چه انتظاری دارید. طبق معمول ، ما رویداد و همه اطلاعیه ها را به صورت زنده در حال ثبت خواهیم بود. همانطور که آنها ظاهر می شوند.

  همانطور که در جمع بندی ما کمی بعد از اعلام تاریخ اشاره کردیم ، تقریباً تمرکز بر روی خط جدیدی از iPhone ها برای پیگیری iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 سال گذشته خواهد بود. Pro و iPhone 12 Pro Max. ما انتظار داریم گوشی هایی با طراحی کلی مشابه و اندازه صفحه نمایش یکسان: نسخه های 5.4 و 6.1 اینچی آیفون پرچمدار استاندارد و نسخه 6.1 و 6.7 اینچی Pro.

  شایعات نشان می دهد همچنین شاهد طراحی مجدد قابل توجهی از اپل واچ ، نسخه جدیدی از ایرباد ایرپاد ایر بی ، و شاید حتی چند آیپد به روز شده خواهیم بود. ما در این رویداد منتظر مکینتاش جدید نیستیم.

  اما به زودی مطمئناً می دانیم. این صفحه را علامت گذاری کنید و برنامه ریزی کنید تا در 14 سپتامبر ساعت 1 بعد از ظهر به اینجا برگردید تا آخرین آخرین به روزرسانی ها را دنبال کنید! سپس شما را می بینیم.

خبرهای دیگر از ابزارها