خبر

 • تک بورد - Kindles فقط 3G امسال مرگ طولانی و کند خود را آغاز می کنند

  Kindles فقط 3G امسال مرگ طولانی و کند خود را آغاز می کنند
  28 روز و 16 ساعت قبل

  غروب آفتاب 321 2021/2022 حتی بر روی دستگاه های Kindle نسل هشتم (2016) نیز تأثیر می گذارد.
  امروز چهارشنبه ، آمازون یک ایمیل اطلاع رسانی به مشتریانی ارسال کرد که کتابخوان های الکترونیکی اولیه Kindle را خریداری کرده بودند. نسل اول و دوم دستگاه های Kindle و Kindle DX از Wi-Fi پشتیبانی نمی کردند و تنها برای اتصال به آمازون به اتصال 3G رایگان متکی بودند-که این مشکل واقعی برای این دستگاه ها است ، زی

  اگر همه موارد دیگر با شکست مواجه شد ، هنوز باید بتوانید کتابها را با اتصال به رایانه از طریق کابل شارژ آن در Kindle قدیمی خود بارگیری کنید. بزرگنمایی/در صورت عدم موفقیت ، شما همچنان می توانید با اتصال آن به کامپیوتر از طریق کابل شارژ آن ، کتابها را در کیندل قدیمی خود بارگیری کنید. جیم سالتر

  دارندگان کیندل های نسل اول و دوم هنوز باید بتوانند از صفحه "مدیریت محتوا و دستگاه های خود" در آمازون برای انتقال کتابها به کیندلهای یتیم اینترنت از طریق کابل USB استفاده کنند ، اما این در مقایسه با وعده اولیه دستگاه ها مبنی بر آزادی از سیم و گذرواژه Wi-Fi.

  تبلیغات

  دارندگان نسل اول Kindle می توانند یک کیندل Oasis و کاور نسل 10th رایگان دریافت کنند ، و صاحبان نسل دوم Kindle و Kindle DX واجد شرایط دریافت 70 دلار تخفیف برای Kindle Paperwhite یا Kindle Oasis به اضافه 25 دلار در اعتبارات کتاب الکترونیکی-اما برای واجد شرایط بودن باید از یک کد تبلیغاتی از ایمیل ارسال شده توسط آمازون استفاده کنید. بدون کد تبلیغاتی ، آمازون فقط به صاحبان نسل اول Kindle کارت هدیه 5.00 دلاری آمازون ارائه می دهد.

  اگرچه تنها کیندل های نسل اول و دوم هنگام غروب آفتاب 3G ، دستگاه هایی تا نسل 8 و از جمله همه آنها ارتباط خود را از دست می دهند. Kindle Oasis (منتشر شده در مه 2016) فقط به اتصال Wi-Fi محدود می شود. کاربران صفحه کلید Kindle (نسل سوم) همان پیشنهادی را دارند که کاربران Kindle DX دریافت می کنند ، در حالی که دستگاه های 3G از نسل چهارم تا هشتم دارای 50 دلار تخفیف برای Paperwhite یا Oasis و 15 دلار اعتبار کتاب الکترونیکی هستند.

  < p> Kindles تنها دستگاه هایی نیستند که از 3G منتقل می شوند ، البته صدها هزار آلارم امنیتی نیز مانند تلفن های آسانسور و زنگ هشدار نیاز به تعویض خواهند داشت. درس مهمی که باید آموخت این است که سرمایه گذاری در لوازم الکترونیکی مدرن دارای تاریخ انقضای تقریباً نزدیکی است-و اینکه هرگونه خرید لوازم الکترونیکی با کمبود بودجه را باید از نظر سال خدمات احتمالی و نه فقط قیمت خرید اولیه در نظر گرفت.

خبرهای دیگر از اسباب