خبر

 • تک بورد - iPadOS 14.7 و macOS Big Sur 11.5 با رفع بسیاری از اشکالات و به روزرسانی های امنیتی همراه هستند

  iPadOS 14.7 و macOS Big Sur 11.5 با رفع بسیاری از اشکالات و به روزرسانی های امنیتی همراه هستند
  4 روز و -1 ساعت قبل

  آمدن iPadOS بعد از iOS غیرمعمول است ، اما اینجاست.

  مطالعه بیشتر به روزرسانی های جدید iOS 14.7 ، tvOS 14.7 و watchOS 7.6 پشتیبانی از ECG و موارد دیگر را افزایش می دهد اپل فقط چند روز پس از به روزرسانی iOS ، watchOS و سیستم عامل ، نسخه های جدید سیستم عامل iPadOS و macOS خود را منتشر کرده است. tvOS

  به روزرسانی iPadOS برخی ویژگی های جدید اضافه می کند و اشتراکات بسیاری با نسخه iOS خود دارد ، در حالی که نسخه macOS نسخه متوسطی است که بر روی چند رفع اشکال متمرکز است.

  برای یک به روزرسانی iPadOS غیر معمول است پس از به روزرسانی iOS وارد سیستم می شوید و احتمالاً اپل در آخرین لحظه iPadOS را با تأخیر مواجه کرده تا به برخی از مشکلات بپردازد ، اما ما مطمئناً نمی دانیم. در هر صورت ، به روزرسانی اکنون در اینجا است.

  iPadOS 14.7

  بسیاری از ویژگی های جدید و رفع اشکال لیست های اپل در یادداشت های انتشار iPadOS 14.7 همان مواردی است که در iOS 14.7 اوایل این هفته. اولین نقطه نشان می دهد توانایی اتصال دو نفر در یک واحد خانوادگی به یک حساب Apple Card یکسان ، به آنها امکان می دهد اعتبار را با هم توسعه دهند.

  به روزرسانی همچنین روشی برای مدیریت تایمرها در HomePod و تنظیمات جدید ارائه می شود. رابط Podcasts. در یک یادداشت مخصوص iPad ، اپل می گوید مشکلی را برطرف کرده است که باعث می شود هنگام استفاده از آداپتورهای جک هدفون USB-C به 3.5 میلی متر صدا از بین برود.

  یادداشت های انتشار کامل اپل از iPadOS 14.7 به شرح زیر است :

  iPadOS 14.7 شامل موارد زیر است: اصلاحات و رفع اشکالات برای iPad شما:

  خانواده Apple Card گزینه ترکیب محدودیت های اعتباری و اشتراک یک حساب مشترک با یکی دیگر از برنامه های خانگی کاربر اپل کارت ، امکان مدیریت تایمر در کتابخانه HomePod Podcasts را به شما امکان می دهد تا همه نمایش ها یا فقط نمایش های دنبال شده را انتخاب کنید اشتراک گزینه منو لیست پخش موجود در Apple Music Dolby Atmos و پخش صوتی بدون افت Apple Music ممکن است به طور غیر منتظره نمایشگرهای بریل را متوقف کند می تواند هنگام نوشتن پیام های نامه ای ، اطلاعات نامعتبر را نشان دهد هنگام استفاده از آداپتورهای جک هدفون USB-C به 3.5 میلی متر با iPad

  macOS Big Sur 11.5

  macOS Big Sur 11.5 همچنین می تواند برای مکینتاش پشتیبانی شود ، از صدای صفر استفاده شود. این نسخه کوچکتر است که چند رفع اشکال و سختی را ارائه می دهد به روز رسانی های امنیتی این ترفند پادکست ها همان است که در iOS و iPadOS دیده می شود ، و مسئله مربوط به داده ها را در برنامه Music و مسئله دیگر را با کارت های هوشمند در Mac M1 برطرف می کند.

  تبلیغات

  در اینجا یادداشت های انتشار macOS 11.5 کامل است. :

  macOS Big Sur 11.5 شامل پیشرفتهای زیر برای Mac شما است:

  برگه Podcasts Library به شما امکان می دهد همه نمایش ها را مشاهده کنید یا فقط نمایش های دنبال شده را ببینید

  این نسخه همچنین موارد زیر را برطرف می کند:

  ممکن است موسیقی تعداد پخش و آخرین تاریخ پخش را در کتابخانه شما به روز نکند ، کارتهای هوشمند ممکن است هنگام ورود به رایانه های Mac با تراشه M1 کار نکنند .apple.com / kb / HT211896

  می توانید در مورد به روزرسانی های امنیتی در این نسخه ها در وب سایت اپل اطلاعاتی کسب کنید و موارد بسیار کمی برای این نسخه از macOS وجود دارد. اپل همچنین توضیح داد که به روزرسانی iOS این هفته (و iPadOS نیز) به آسیب پذیری مربوط به Wi-Fi که به طور گسترده تبلیغ شده است ، رسیدگی می کند. از اسناد به روزرسانی امنیتی:

  تأثیر : پیوستن به یک شبکه Wi-Fi مخرب ممکن است منجر به انکار سرویس یا اجرای خودسرانه کد شود

  توضیحات : این مشکل با بررسی های بهتر رفع شد

  با این نسخه های macOS و iPadOS ، اپل اکنون مجموعه سیستم عامل های خود را به روز کرده است. این به روزرسانی ها ممکن است آخرین موارد (غیر از امنیت اضطراری یا رفع اشکال) قبل از اینکه اپل نسخه های عمده جدید iOS و macOS را در پاییز امسال راه اندازی کند ، باشد.

خبرهای دیگر از اسباب