خبر

 • تک بورد - iOS 15 ویژگی های جدید FaceTime و AI را در 20 سپتامبر به ارمغان می آورد

  iOS 15 ویژگی های جدید FaceTime و AI را در 20 سپتامبر به ارمغان می آورد
  12 روز و 11 ساعت قبل

  iOS و iPadOS 15 و watchOS 8 در تاریخ 20 سپتامبر عرضه می شوند.
  طبق اعلام اپل ، نسخه اصلی بعدی سیستم عامل آیفون ها ، iOS 15 ، در 20 سپتامبر وارد می شود. iPadOS 15 در همان روز به رایانه های لوحی سازگار وارد می شود و watchOS 8 برای Apple Watch نیز در دسترس خواهد بود.

  iOS و iPadOS 15 چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی را در iPhone و iPad به ارمغان می آورد. iPadOS 15 اجازه می دهد تا ویدجت ها به جای اینکه به صفحه اختصاصی خود منتقل شوند ، در صفحه اصلی قرار گیرند. کنترل های جدید چند وظیفه ای نیز راه اندازی و کنترل چند برنامه همزمان را آسان تر می کند. اعلان ها دوباره طراحی شده اند و نمای خلاصه اعلان جدید سعی می کند اعلان هایی را که در یک زمان معین بیشترین اهمیت را دارند نشان دهد.

  این امر با Focus ارتباط نزدیکی دارد و به شما این امکان را می دهد که پروفایل هایی برای کار ، خانواده ایجاد کنید. زمان ، بازی ، یا دسته دیگری. در هر نمای Focus برنامه ها و اعلان های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد و Focus انتخاب شده شما در دستگاه ها همگام سازی می شود.

  iOS و iPadOS 15 دارای چندین برنامه بازطراحی شده ، ساخته شده توسط Apple مانند Safari و Weather هستند. همچنین بسیاری از ویژگی های جدید یا بهبودیافته مرتبط با هوش مصنوعی در سراسر سیستم عامل وجود دارد ، مانند توانایی تایپ کردن عبارات جستجوی معنایی و نشان دادن عکس هایی که حاوی هر شیء تایپ شده هستند. پان و بزرگنمایی دیجیتالی "به دنبال انسان" ، که Center Stage نامیده می شود و قبلاً به iPad Pro محدود می شد ، اکنون به iPad Mini نیز می آید. با اپل واچ ، به علاوه بهبود ویرایش متن ، پشتیبانی از ویژگی های جدید خانه هوشمند و روش های جدید استفاده از کیف پول ، از جمله ویژگی های دیگر. این به روز رسانی تشخیص سقوط را به دوچرخه سواری و بهبود پشتیبانی از ebikes ، با تشخیص بهتر میزان کار توسط انسان و ebike ، برای محاسبه دقیق تر کالری سوزی می افزاید.

  iOS 15 ، iPadOS 15 و watchOS 8 هنگام انتشار دستگاه های پشتیبانی شده ، به روز رسانی رایگان خواهد بود.

خبرهای دیگر از ابزارها