iOS 14.7 پشتیبانی از بسته باتری MagSafe ، ویژگی های جدید Apple Card را اضافه می کند

آیفون ، اپل تی وی و اپل واچ امروز هرکدام به روزرسانی های جدید نرم افزاری را دریافت کرده اند.
اپل روز دوشنبه نسخه های جدید سیستم عامل های iOS ، tvOS و watchOS خود را برای دستگاه های آیفون ، اپل تی وی و اپل واچ بیرون کشید. iOS 14.7 ، tvOS 14.7 و watchOS 7.6 لقب گرفته است و به روزرسانی های نسبتاً کمی دارند و شامل اصلاحات ، رفع اشکالات و یا دو ویژگی جدید جزئی هستند.

خواندن بیشتر اپل بسته باتری MagSafe را برای شارژ آیفون 12 در حال حرکت معرفی می کند به نظر می رسد انگیزه اصلی به روزرسانی iOS پشتیبانی از بسته باتری MagSafe است که اخیراً راه اندازی شده است و سازگار است با خطوط آیفون 12 و آیفون 12 پرو.

علاوه بر این ، دارندگان اپل کارت اکنون می توانند "محدودیت های اعتباری را ترکیب کرده و یک حساب را با یک کاربر فعلی اپل کارت به اشتراک بگذارند" ، گزینه جدیدی که اپل برای اولین بار در اوایل سال جاری اعلام کرد.

فراتر از آن ، به روزرسانی بیشتر در مورد رفع اشکال و اصلاحات کوچک است ، و مناطقی را که برنامه آب و هوا برای آنها اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را ارائه می دهد گسترش می دهد. (این به کانادا ، فرانسه ، ایتالیا ، هلند ، کره جنوبی و اسپانیا اضافه می شود.)

یادداشت های انتشار اپل برای iOS 14.7 به شرح زیر است:

iOS 14.7 شامل موارد زیر است: رفع اشکالات برای iPhone شما:

پشتیبانی MagSafe Battery Pack برای iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max Apple Card Family گزینه ترکیب محدودیت های اعتباری و اشتراک یک حساب مشترک با برنامه خانگی موجود برنامه Apple Card امکان مدیریت تایمرها را در HomePod اضافه می کند اکنون اطلاعات کیفیت هوا در کتابخانه پادکست کانادا ، فرانسه ، ایتالیا ، هلند ، کره جنوبی و اسپانیا در آب و هوا و نقشه ها در دسترس است و به شما امکان می دهد همه نمایش ها را ببینید یا فقط نمایش داده می شود گزینه اشتراک فهرست پخش فهرست موجود در Apple Music Dolby Atmos و پخش صوتی بدون افت Apple Music ممکن است به طور غیر منتظره ای متوقف شود پیام سرویس باتری که ممکن است پس از بازیابی مجدد در برخی از مدل های iPhone 11 از بین رفته باشد نمایشگرهای بریل می توانند هنگام نوشتن پیام های نامه اطلاعات نامعتبر را نشان دهند

برای اطلاعات در مورد محتوای امنیتی به روزرسانی های نرم افزار Apple ، لطفاً به این وب سایت مراجعه کنید:

https://support.apple.com/kb/HT201222

tvOS و watchOS

به نظر می رسد که به طور معمول ، به روزرسانی tvOS 14.7 چیزی برای نوشتن در خانه نیست. اپل می گوید رفع اشکالات و پیشرفت های کوچک ، اما این شرکت لیستی از تغییرات را منتشر نکرده است.

تبلیغات

با watchOS کمی بیشتر اتفاق می افتد ، اما خیلی زیاد نیست. به روزرسانی 7.6 نیز اشکالات را برطرف کرده و اصلاحات کوچکی را ایجاد می کند ، اما به نظر می رسد تغییر در گل سرسبد ، اضافه شدن پشتیبانی ECG در 30 منطقه دیگر باشد. می توانید لیست کامل کشورها و مناطقی را که از این ویژگی پشتیبانی می کنند در وب سایت watchOS اپل مشاهده کنید.

هر سه به روزرسانی (iOS 14.7 ، tvOS 14.7 و watchOS 7.6) در همه دستگاه های پشتیبانی شده در همه مناطق امروز ارائه شده است . با کنجکاوی ، ما هنوز نسخه iPadOS 14.7 همراه را ندیده ایم. اپل معمولاً iOS و iPadOS را همزمان به روز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.