خبر

 • تک بورد - HP در لپ تاپ Pavilion Aero جدید خود روی AMD Ryzen 5000 شرط می بندد

  HP در لپ تاپ Pavilion Aero جدید خود روی AMD Ryzen 5000 شرط می بندد
  25 روز و 8 ساعت قبل

  Aero 13 زیر 1 کیلوگرم وزن خواهد داشت ، از ویندوز 11 پشتیبانی می کند و یک صفحه نمایش 400 نیت ارائه می دهد.
  روز سه شنبه ، HP خط جدیدی از لپ تاپ های سبک مصرفی را به نام Pavilion Aero 13 راه اندازی کرد.

  جدیدترین لوازم خانگی ارزان قیمت HP با صفحه نمایش با رزولوشن 2.5k با نسبت ابعاد 16:10 (1600x2560) و 400 نیت روشنایی و پردازنده های سری AMD Ryzen 5000 قدرتمند. وزن آن کمتر از 1 کیلوگرم (2.2 پوند) است.

  AMD فرصتی برای درخشش پیدا می کند

  بسیاری از مشخصات بتن برای سری Aero 13 هنوز از دست رفته است - تمام آنچه که به غیر از مشخصات و وزن صفحه نمایش می دانیم این است که Aero 13 با قیمت 749 دلار آغاز می شود و حداکثر مشخصات پردازنده آن Ryzen 7 5800 است. ما هنوز منتظر جزئیات پردازنده در آن سیستم 749 دلاری و همچنین میزان RAM و فضای ذخیره سازی مورد انتظار هستیم.

  < p> تا حدودی غیر معمول برای خطوط ارزان قیمت لپ تاپ ، Pavilion Aero 13 یک دستگاه فقط AMD است. مطابق با اعلامیه اولیه HP ، هیچ گزینه Intel در انتهای بالاتر یا پایین خط وجود نخواهد داشت.

  معاون ارشد AMD ، سعید مشکلانی ، در مورد همکاری AMD با HP برای تولید Aero 13 ، گفت که "HP Pavilion Aero 13 انحصاری AMD است و از معماری هسته ای AMD" ذن 3 "بسیار کارآمد ما برای ارائه عملکرد چشمگیر و دوام باتری بهره می برد."

  این در تضاد شدید با اکثر رقبا است. در فضای لپ تاپ "کوچک ، ارزان ، اما خوب" مانند نسخه 2020 Acer Swift 3 - یک لپ تاپ ارزان قیمت که Ryzen 7 4700U سریع را ارائه می دهد ، اما فقط در تنظیمات انتخاب شده و اغلب دشوار است. اکثر لپ تاپ های Swift 3 که ما برای فروش دیده ایم ، پردازنده های مرکزی Intel را بسیار جذاب تر ارائه می دهند.

  ما منتظر انحصار AMD در Aero 13 هستیم که به مشتریان امکان می دهد برای یافتن آنچه می خواهند راحت تر باشد - و AMD فرصتی بهتر برای جلب توجه مصرف کنندگان است.

  ظاهر زیبا ، وزن سبک ، سازگاری با ویندوز 11

  Aero 13 اولین لپ تاپ Pavilion خواهد بود که از یک شاسی کامل آلیاژ آلومینیوم منیزیم و حاشیه باریک 4 طرفه برخوردار است. این محصول در چهار رنگ طلای کم رنگ رز ، طلای گرم ، سفید سرامیکی و نقره طبیعی با طراحی متمرکز بر پایداری ارائه خواهد شد. HP از پلاستیک های بازیافتی و متصل به اقیانوس پس از مصرف به عنوان رنگ پایه آب wellas (کاهش انتشار VOC) استفاده می کند. Aero همچنین بخشی از HP Planet Partners است - برنامه ای است که برای ساده سازی و بالا بردن میزان فروش مجدد ، بازیافت و استفاده مجدد طراحی شده است.

  تبلیغات

  آن شاسی پیشرفته ، شبیه همان چیزی است که در LG فوق العاده پیدا شده است - سبک Flex ، به وزن پیش بینی شده کمتر از 1 کیلوگرم (2.1 پوند) Aero 13 کمک می کند. برای مقایسه ، HP Dell XPS 13 و 2019 HP Elite Dragonfly که ما آزمایش کردیم هر دو وزنی حدود 1.2 کیلوگرم (2.5 پوند) داشتند.

  نمایشگر Aero 13 در دنیای لپ تاپ ارزان قیمت نیز برجسته است - HP فقط یک لیست را نشان می دهد تک مشخصات ، با روشنایی 400 نیت (نور روز) ، با نسبت ابعاد 16:10 ، پالت 100٪ sRGB و وضوح 2560x1600. همراه با حاشیه های جدیدتر و نازک تر ، که 90 درصد صفحه نمایش به بدنه را ارائه می دهد ، انتظار داریم این لپ تاپ بسیار بالاتر از برچسب قیمت خود به نظر برسد. HP GPU را به طور مستقیم مشخص نمی کند ، اما به طور گسترده انتظار داریم که این مجموعه فقط بر روی GPU های یکپارچه Radeon اجرا شود.

  ما همچنین می دانیم که Aero 13 شبکه Wi-Fi 6 را ارائه می دهد - هرچند که ما این کار را نمی کنیم. بدانید کدام چیپست - و اینکه "حداکثر 10.5 ساعت عمر باتری" را ارائه می دهد ، اگرچه آمار اخیر بدون زمینه بی معنی است. (OEM ها معمولاً مقدار قابل توجهی از زمان بیکار و حتی تعلیق را در تخمین عمر باتری فرض می کنند.)

  HP انتظار دارد Aero 13 در اواخر امسال به ویندوز 11 قابل ارتقا باشد - این دقیقاً در لپ تاپ دوران 2021 تعجب آور نیست. ، اما خوب است که به عنوان یک فراخوان صریح مشاهده شود.

  خط آخر

  هنوز چیزهای زیادی در مورد Pavilion Aero 13 نمی دانیم - پردازنده پایین رده Ryzen آن چگونه خواهد بود ، چگونه خواهد بود در پیکربندی های سطح بالاتر ، مقدار حافظه رم و فضای ذخیره سازی شما و عملکرد باتری آن در دنیای واقعی ، به چند مورد قیمت گذاری شود - اما ما قبلاً به اندازه کافی می دانیم که در هنگام آزمایش یکی از آنها هیجان زده خواهیم شد.

  مدل کاملاً رایزن مدل جدید باید سردرگمی مصرف کننده را به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، و برچسب قیمت ویژگی های سطح بالا مانند وزن کم فوق العاده و نمایشگر با وضوح بالا را در دسترس مصرف کنندگان با محدودیت های بودجه قرار می دهد.

  انتظار می رود لپ تاپ های Pavilion Aero 13 در ماه جولای از طریق hp.com و در اواخر زمان از "خرده فروشان ایالات متحده انتخاب شوند" r در پاییز.

خبرهای دیگر از اسباب