خبر

 • تک بورد - Google Play برچسب های خصوصی مانند iOS را برای لیست برنامه ها پیش نمایش می کند

  Google Play برچسب های خصوصی مانند iOS را برای لیست برنامه ها پیش نمایش می کند
  25 روز قبل

  پس از ماهها تأخیر دادن برچسب های حریم خصوصی iOS ، Google این ویژگی را برای Play کپی می کند.
  در iOS 14 ، اپل یک بخش "حریم خصوصی" را به فروشگاه برنامه اضافه کرد و از توسعه دهندگان برنامه می خواهد داده های جمع آوری شده و نحوه استفاده از آنها را لیست کنند. Google — که یکی از بزرگترین اهداف برچسب های تغذیه حریم خصوصی اپل بود و برای جلوگیری از رعایت خط مشی ماهها به روزرسانی برنامه را به تأخیر انداخ

  گوگل نسخه نمایشی از بخش "حریم خصوصی داده ها و امنیت داده ها" در Google Play را منتشر کرد و حاوی همه مواردی است که اگر اخیراً به فروشگاه App نگاه کرده باشید ، انتظار می رود. اطلاعاتی درباره اینکه برنامه ها چه داده هایی را جمع می کنند ، اینکه آیا برنامه ها داده ها را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارند یا خیر ، و نحوه ذخیره داده ها وجود دارد. توسعه دهندگان همچنین می توانند داده ها را برای چه مواردی مورد استفاده قرار دهند و اگر جمع آوری داده ها برای استفاده از برنامه مورد نیاز است توضیح دهند. در این بخش همچنین رمزگذاری یا عدم رمزگذاری داده های جمع آوری شده ، آیا کاربر می تواند داده ها را حذف کند یا اینکه برنامه از سیاست "خانواده ها" Google (به معنی همه موارد معمول COPPA) پیروی می کند ، لیست می کند.

  حریم خصوصی Google Play بخش در آوریل 2022 برای همه توسعه دهندگان اجباری خواهد بود و از ماه اکتبر ، گوگل می گوید توسعه دهندگان می توانند اطلاعات را در کنسول Google Play "برای بررسی" شروع کنند. گوگل همچنین می گوید که در ماه آوریل ، همه برنامه ها باید سیاست حفظ حریم خصوصی را ارائه دهند ، حتی اگر هیچ داده ای را جمع آوری نکنند. ممکن است تا ماه آوریل برنامه هایی که دارای قسمت «تأیید شده» برای حریم خصوصی نیستند ، به روزرسانی برنامه های آنها رد شود یا برنامه آنها حذف شود.

  Google می گوید: «توسعه دهندگان مسئول ارائه اطلاعات دقیق و کامل در بخش ایمنی خود هستند. "

  اساساً همه این اطلاعات فقط روی سیستم افتخار اجرا می شوند و در iOS ، توسعه دهندگان قبلاً جعل برچسب های حریم خصوصی خود را گرفته اند.

  تصویر لیست شده توسط Google Play

خبرهای دیگر از اسباب