خبر

 • تک بورد - Google Nest Cams جدید می تواند بدون اشتراک ماهانه فیلم ضبط کند

  Google Nest Cams جدید می تواند بدون اشتراک ماهانه فیلم ضبط کند
  17 روز و 21 ساعت قبل

  گوگل امیدوار است شرایط اشتراک کمتر محدود کننده خریداران بیشتری را جذب کند.
  Google با نسخه جدیدی از Google Nest Doorbell و چندین نسخه جدید Google Nest Cam به روزرسانی خط دوربین Nest را معرفی می کند. این شرکت همچنین مدل تجاری محدود کننده Nest Cam را کاهش می دهد ، که قبلاً برای دریافت یک دوربین مفید همه هزینه پرداخت می کرد.

  ما در عرض یک دقیقه به مدل های جدید می رسیم ، اما بزرگترین خبر این است که Google بدون اشتراک ماهانه دوربین ها را مفیدتر می کند. پیش از این ، ویژگی های اصلی دوربین مانند ضبط ویدئو در پشت برنامه اشتراک ماهانه 6-12 دلار با نام "Nest Aware" قفل شده بود ، اما دوربین های جدید اکنون می توانند فیلم محلی ضبط کنند. شما فقط سه ساعت "رویداد" (تشخیص حرکت ، برخلاف فیلم 24/7) دریافت می کنید ، اما این یک شروع است. Google همچنین مناطق فعالیت و برخی از ویژگی های تشخیص تصویر را از سرویس پرداخت ماهانه مبتنی بر ابر به پردازش روی دستگاه منتقل کرده است ، بنابراین آنها نیز بدون اشتراک کار می کنند.

  اگر همچنان می خواهید پرداخت کنید برای اشتراک "Nest Aware" در دو طبقه ارائه می شود. 6 $ "Nest Aware" وجود دارد که به شما 30 روز سابقه "رویداد" و تشخیص چهره می دهد. ردیف رایگان می تواند شما را در مورد افراد ، حیوانات و وسایل نقلیه تشخیص داده و به شما هشدار دهد ، اما اشتراک تشخیص چهره را برای "چهره های آشنا" اضافه می کند تا Nest بتواند تشخیص دهد که آیا کسی دوست داشتنی است یا غریبه در خانه است و به همین ترتیب به شما هشدار می دهد. ردیف ماهانه 12 دلار "Nest Aware Plus" است که 60 روز سابقه ویدیو رویداد و 10 روز سابقه ویدیو 24 ساعته و 7 روز را در صورت داشتن گوگل Nest Cam سیمی (بدون باتری) ارائه می دهد (زنگ در می تواند ضبط ویدئوهای پیوسته). ذخیره سازی محلی و پردازش روی دستگاه به این معنی است که دوربین ها می توانند بدون اینترنت کار کنند. قبلا ، ابر تنها راهی بود که آنها باید پردازش و ذخیره ویدئو را انجام می دادند. اگر اینترنت شما لکه دار است ، این افزودنی به شما کمک می کند ، اما وقتی سرویس ابری Google Nest قطع شود ، که اغلب اتفاق می افتد ، مفید خواهد بود.

  بیایید در مورد سخت افزار صحبت کنیم. امروز با تاریخ ارسال 24 آگوست ، "Google Nest Cam (باتری)" و "Nest Doorbell (باتری)" هر کدام 179 دلار معرفی می شوند. هر دو دوربین فقط Wi-Fi (حداکثر 802.11n) دارای مقاومت IP54 در برابر آب برای استفاده در فضای باز ، بلندگوها و میکروفون ها برای ارتباطات صوتی و سنسورهای حرکت هستند. Nest Cam دارای سنسور 1/2.8 اینچی ، 2 مگاپیکسلی برای خروجی فیلم 1080p و 30 فریم بر ثانیه است ، در حالی که زنگ درب یک سنسور 1/3 اینچی ، 1.3 مگاپیکسلی دارد ، برای فیلمبرداری 960p مناسب است.

  شاید متوجه شوید نام "باتری" پس از نام هر محصول: دوربین های Nest دارای باتری 6000 میلی آمپر ساعتی هستند که به دستگاه ها اجازه می دهد در هنگام قطع برق کار کنند. اگر نمی خواهید کار نصب انجام دهید ، دوربین ها می توانند به طور کامل با باتری کار کنند. اجرای دستگاهها به صورت کاملاً باتری در واقع تجربه پیش فرض است و Google یک نصب آسان "بدون سیم" را توصیه می کند. مدت زمان ماندگاری باتری بستگی به تعداد رویدادهای حرکتی در ماه دارد و گوگل بسته به میزان ترافیک از 1.5 ماه تا هفت ماه عمر باتری را پیش بینی می کند. پس از آن مرحله ، شما باید شی را از دیوار بکشید (سیستم نصب مغناطیسی این کار را بسیار آسان می کند) و آن را وصل کنید تا دوباره شارژ شود. و فقط سیم برق را نصب کنید در جعبه یک کابل شارژ 1 متری (3.3 فوت) وجود دارد که از اتصال اختصاصی pogo-pin استفاده می کند ، اما برای نصب دائمی در فضای باز ، گوگل از شما می خواهد که کابل 5 متری Nest Cam Weatherproof را با قیمت 34.99 دلار خریداری کنید. زنگ در می تواند خود را از طریق سیم زنگ درب خود شارژ کند ، که در صورت نیاز به زنگ سنتی زنگ خانه نیز نیاز است.

  تبلیغات

  Google همچنین 99.99 دلار "Google Nest Cam (wired)" ، که داخلی است ، اعلام کرد. -تنها و دارای سیم برق ثابت و "Google Nest Cam withlightlight" به قیمت 279.99 دلار ، که دارای دو چراغ بزرگ در کنار نورپردازی بیرونی است. هر دو فقط مورد تمسخر قرار گرفتند و فاقد تاریخ راه اندازی یا اطلاعات دقیق هستند.

  لطفاً این دوربین کاملاً بی سیم را که دارای آهنربا است نصب نکنید

  دوربین Nest دارای تمام امنیت آهنربای یخچال است. این "کوه ضد سرقت Wasserstein برای Google Nest Cam" است. مرحله 1: دور دوربین را با یک قطعه امنیتی Torx محکم کنید. مرحله 2: سیم چسب فلزی را به دیوار پیچ کنید. در حال حاضر نسبتاً امن است.

  خوب ، بیایید چند مورد را در اینجا کنار هم قرار دهیم. دوربین های Nest با Wi-Fi کار می کنند ، بنابراین سیم اترنت ندارند. آنها همچنین می توانند به طور کامل با باتری کار کنند ، بنابراین کابل برق نیز وجود ندارد. و همانطور که مدتی است چنین است ، سیستم اتصال بین دوربین Nest و پایه دیواری مغناطیسی است. بنابراین اگر دستگاه کاملاً بی سیم است و از نظر مغناطیسی نصب شده است ، چه چیزی مردم را از مصرف آن باز می دارد؟ آیا نمی توانید فقط راه بروید و دوربین را بدون هیچ وسیله ای بدزدید؟

  بله ، به نظر می رسد که اینطور است. گوگل در واقع یک سند پشتیبانی دارد که می گوید اگر شخصی با دوربین شما کنار رفت و شما گزارش پلیس را ارائه دهید ، شرکت دستگاه را به طور رایگان جایگزین می کند. شما می توانید آن را به اندازه کافی بلند از زمین قرار دهید تا سرقت را دشوارتر کنید ، اما برای شارژ مجدد آن باید به دوربین دسترسی داشته باشید.

  گوگل همچنین یک "پایه ضد سرقت" 14.99 دلار می فروشد. که به دور دوربین Nest محکم شده و به شما امکان می دهد با یک کابل فلزی آن را به دیوار وصل کنید. حداقل کسی قبل از شروع سرقت های سریع به این موضوع فکر کرده بود ، اما به نظر می رسد امنیت دوربین امنیتی باید بیشتر به عنوان یک طراحی اصلی مورد توجه قرار گیرد.

  این دوربین های جدید همچنین آغاز پایان را نشان می دهند. برای برنامه Nest. از زمان انتقال Nest از یک شرکت جداگانه Alphabet به یک مارک فرعی Google ، Google در حال کار بر روی حذف زیرساخت های Nest قبل از ادغام است. ما قبلاً شاهد مرگ اکوسیستم "کار با Nest" و حساب های Nest بوده ایم و این دوربین های جدید به هیچ وجه از برنامه Nest استفاده نمی کنند و در عوض از طریق برنامه Google Home کار می کنند. برنامه Nest اکنون فقط برای دستگاههای قدیمی است.

خبرهای دیگر از ابزارها