Google Maps خدمات گزارش دهی گسترده حمل و نقل گسترده خود را به طور گسترده گسترش می دهد

گزارش انبوه حمل و نقل انبوه Google تا 50 برابر میزان فعلی آن گسترش خواهد یافت.
امروز ، گوگل اعلام کرد که توانایی خود را برای هشدار دادن کاربران نسبت به حمل و نقل انبوه قبل از موعد ، به میزان قابل توجهی افزایش داده است. این ویژگی در ژوئن 2019 آغاز به کار کرد و تقریباً 200 شهر را در سطح جهان تحت پوشش قرار داد ، با استفاده از داده های گزارش شده توسط کاربر مشابه Waze برای کشف و پیش بینی قطارهای ش

خواندن بیشتر ابری با احتمال وجود نورون ها: ابزاری که شبکه های عصبی را کار می کنند به طور غیرمنتظره ای ، پیش بینی های حمل و نقل گسترده Google Maps فقط به داده های مستقیم گزارش شده توسط کاربر متکی نیستند. آنها از مدل های هوش مصنوعی آموزش دیده بر روی این داده ها استفاده می کنند. در این اطلاعیه آمده است: "ما برای اطمینان از خصوصی و ایمن ماندن اطلاعات شما ، از فناوری ناشناس سازی کلاس و روشهای محرمانه افتراقی در سطح جهانی استفاده می کنیم" ، اگرچه باید به این نکته اشاره کنیم که تلاش برای ناشناس ماندن اطلاعات مکان به طور مکرر با شکست مواجه می شود.

گوگل می گوید گزارش حمل و نقل انبوه خود به کاربران این امکان را می دهد تا کاربران بدانند که آیا خط حمل و نقل آنها "دارای صندلی های زیادی باز است ، ظرفیت کامل را می زند ، یا در هر جایی یا بین آنها قرار دارد" ، به کاربران اجازه می دهد آگاهانه تر "هاپ سوار شوید ، یا منتظر قطار دیگری شوید." در نیویورک و سیدنی ، این برنامه اطلاعات عمیق تری را ارائه می دهد و اطلاعات شلوغی زنده را "تا سطح اتومبیل های ترانزیت" ارائه می دهد. در اطلاعیه امروز همچنین اشاره شده است که ، در سراسر ایالات متحده آمریکا ، حمل و نقل گسترده پس از ساعت اوج صبح و قبل از ساعت عجله شب کمتر شلوغ است - اطلاعات بعید است کسی را که به طور منظم از حمل و نقل گسترده استفاده می کند متعجب کند.

تبلیغات

Maps همچنین در حال ارتقا است ویژگی جدول زمانی شامل تاریخ سفر حمل و نقل انبوه ، به کاربران این امکان را می دهد تا بدانند چه مدت زمان صرف کرده اند و مسافتی را که از طریق حمل و نقل جمعی ، پیاده روی ، رانندگی و غیره طی کرده اند. اگر آن ویژگی را دوست ندارید - یا به "فناوری ناشناس ماندن در کلاس جهانی" گوگل اعتماد ندارید - می توانید «سابقه مکان» دستگاه Android خود را کاملاً غیرفعال کنید. (غیرفعال کردن «سابقه موقعیت مکانی» تأثیر مهمی در اشتراک گذاری سواری ، آب و هوا و برنامه های نقشه برداری دارد - و ممکن است برخی از آنها کاملا غیرقابل استفاده باشد.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.