خبر

 • تک بورد - Google Cloud مدلی را برای تثبیت شهرت محصول کشتار Google ارائه می دهد

  Google Cloud مدلی را برای تثبیت شهرت محصول کشتار Google ارائه می دهد
  21 ساعت و 20 دقیقه قبل

  GCP نوید ثبات را می دهد که بقیه شرکت می توانند از آن یاد بگیرند.
  شهرت گوگل برای کشتن تهاجمی خدمات به برند این شرکت لطمه می زند. هرگونه راه اندازی محصول جدید از Google دیگر دلیل بر خوش بینی نیست. در عوض ، این شرکت با س questionsالاتی درباره زمان تعطیل شدن محصول مواجه شده است. این مسئله کاملاً مربوط به ساخت خود Google است و مانع دیگری است که از سرمایه گذاری (چه زمان ، پول یا داده) در جدیدترین چ

  بخش Google با موضوعات مشابه Google Cloud Platform است که از شرکت ها و توسعه دهندگان می خواهد محصول یا خدماتی با استفاده از زیرساخت های ابری Google تولید کنند. مانند سایر Google ، Cloud Platform شهرت بی ثباتی دارد ، به لطف اینکه API ها سریعاً منسوخ می شوند ، و برای این که از آخرین تغییرات مطلع شوید ، نیاز است که هر پروژه ای که در سیستم عامل Google قرار دارد به طور مداوم به روز شود. اگرچه Google Cloud می خواهد با تعیین "Enterprise API" این مسئله را برطرف کند.

  خواندن بیشتر تعطیلات مداوم محصول Google به مارک آن آسیب می رساند API های شرکت در اصل یک نقشه راه که نوید دهنده ثبات برای برخی از API ها است. گوگل می گوید: "مسئولیت بار ما به دوش ما است: اصل کار ما این است که تا زمانی که مشتریان فعالانه از آن استفاده می کنند ، هیچ ویژگی قابل حذف نیست (یا به طریقی سازگار نیست که عقب باشد). اگر تغییر استهلاک یا شکستن اجتناب ناپذیر باشد ، پس از آن مسئولیت این است که مهاجرت را تا حد ممکن بدون تلاش انجام دهیم. " اگر Google نیاز به تغییر API داشته باشد ، اکنون مشتریان حداقل یک سال اخطار را به همراه ابزار ، اسناد و سایر مطالب دریافت می کنند. گوگل ادامه می دهد: "برای اطمینان از اینکه ما از این اصول پیروی می کنیم ، هر تغییری که ما در API وارد کنیم توسط یک هیئت متمرکز محصولات و مهندسی بررسی می شود و ارزیابی دقیق چرخه عمر محصول را دنبال می کند."

  گوگل علی رغم اینکه یکی از بزرگترین شرکتهای اینترنتی جهان است و اساساً زیرساختهای ابری مدرن را مشخص می کند ، در بازار زیرساختهای ابری خیلی خوب عمل نمی کند. Canalys در یک سوم دوردست گوگل با 7 درصد سهم بازار ، پشت سر Microsoft Azure (19 درصد) و رهبر بازار Amazon Web Services (32 درصد) قرار دارد. شایعات حاکی از آن است (طبق گزارشی از The Information) Google Cloud Platform در واقع با ضرب الاجل 2023 برای ضرب و شتم AWS و مایکروسافت روبرو شده است ، در غیر این صورت خطر از دست دادن بودجه را تهدید می کند.

  تبلیغات مشکلات سال گذشته Google Cloud Platform در پستی با عنوان "Google Cloud عزیز: خط مشی استهلاک شما باعث مرگ شما می شود". به نظر می رسد اعلامیه گوگل بیشتر موارد برجسته آن پست را تحت تأثیر قرار می دهد ، مانند کمبود اسناد و مدارک پشتیبانی ، تردمیل بی پایان از نسخه API و بی توجهی عمومی Google Cloud به سازگاری به عقب. یگ استدلال می کند که سیستم عامل های موفقی مانند ویندوز ، جاوا و اندروید (گروهی که یگ می گوید از فرهنگ بزرگ Google جدا شده است) بیشتر موفقیت خود را مدیون تعهدشان به ثبات سیستم عامل و هرگز شکستن چیزی هستند. AWS تا حدودی رهبر بازار است زیرا بسیار پایدارتر از Google Cloud Platform در نظر گرفته شده است.

  Google Cloud آن را دریافت می کند

  گزارش پروتکل مبنی بر اینکه از Google VP Kripa Krishnan در طی اعلامیه واقعاً خواسته شده است او با وب سایت Killed By Google و حساب توییتر که هر دو توسط کودی اوگدن اداره می شوند آشنا بود. در این گزارش آمده است كه كریشنان "نمی توانست خنده خود را حفظ نكند" و گفت ، "از بسیاری از منابع در اینترنت برای ما کاملاً واضح بود كه وضعیت خوبی نداریم."

  آگاهی Google Cloud Platform از اعتبار Google ، اقدامات آن برای محدود کردن اختلال در مشتریان ، و ارتباطات آن با ارائه ثبات تر از دیگران ، به عنوان یک مدل برای بقیه شرکت احساس می شود. بسیاری از محصولات Google در حال حاضر از ترس تعطیل شدن رنج می برند و اغلب این موارد برای افراد کافی است تا به دنبال گزینه های دیگر باشند. راه اصلی برای رفع این مشکل فقط تخفیف است - یعنی متوقف کردن خاموش کردن همه چیز در همه زمان ها. اما نکته دوم مهم ارتباطات است - فقط به مردم بگویید که برنامه شما برای پشتیبانی در آینده چیست.

  به نظر می رسد Google در تهیه نقشه راه عمومی برای نرم افزاری که روی دستگاه های سخت افزاری ارسال می کند مشکلی ندارد. تلفن های Pixel و Chromebook هر دو دارای بیانات پشتیبانی عمومی از نرم افزار خود هستند که حداقل تاریخی را نشان می دهند (که این حداقل!) که دستگاه ها می توانند روی پشتیبانی حساب کنند. به عنوان مثال ، ما می دانیم که Pixel 5 حداقل تا اکتبر 2023 به روزرسانی می شود. Google نمی تواند کاری کند که بلافاصله شهرت خود را برای کشتن محصولات و خدمات حل کند ، اما ارتباطات مانند این می تواند برخی از کاربران و شرکتها را از بین ببرد. به طور فزاینده ای هنگام سرمایه گذاری در یک محصول Google احساس می کنید. اگر برای کشتن طولانی مدت یک محصول قصد ندارید ، بگویید! به کاربران و شرکای شرکت گوگل بگویید کدام محصولات پایدار هستند و کدام یک آزمایش شبانه است.

  مطمئناً ، برای کار کردن در این مورد ، گوگل مجبور است به تعهدات عمومی که انجام می دهد پایبند باشد تا مردم بتوانند اعتماد کنید که به وعده های خود عمل خواهد کرد. اخیراً شرکت این کار را انجام نداده است. این وعده سه سال پشتیبانی از Android Things ، نسخه IoT اندروید را داده است. این تعهد را برآورده نکرد. در عوض ، گوگل فقط بعد از یک سال به روزرسانی سیستم عامل را پایان داد. اگر گوگل واقعاً بخواهد شهرت خود را برای بی ثباتی اصلاح کند ، به یک سفر چندین ساله نیاز دارد.

خبرهای دیگر از اسباب