خبر

 • تک بورد - Google متعهد می شود از دستگاه های خانه هوشمند Nest به مدت 5 سال پشتیبانی کند

  Google متعهد می شود از دستگاه های خانه هوشمند Nest به مدت 5 سال پشتیبانی کند
  25 روز و 9 ساعت قبل

  بلندگوهای Nest ، دوربین ها ، ترموستات ها ، نمایشگرها و موارد دیگر از پنجره های پشتیبانی محکم برخوردار می شوند.
  آخرین پست وبلاگ Google سرانجام حداقل جدول زمانی پشتیبانی عمومی برای همه محصولات خانه هوشمند "Google Nest" خود را ارائه می دهد. این شرکت متعهد شده است که حداقل به مدت پنج سال از همه محصولات Google Nest با "رفع اشکال و اصلاحیه های مهم" پشتیبانی کند.

  مارک ناسازگار به این معنی است که تعیین دقیق تعریف Google از محصولات "Google Nest" بسیار دشوار بوده است ، اما این شرکت در حال حاضر یک صفحه پشتیبانی دارد که به طرزی مفید هر مدل موجود را بیان می کند. اطلاعیه امروز در مورد بلندگوهای Nest Audio ، نمایشگرهای هوشمند Nest Hub ، ترموستات Nest ، آشکارساز دود Nest Protect ، دوربین های Nest ، Nest Wi-Fi ، سیستم هشدار Nest Secure متوقف شده ، قفل Nest x Yale و دستگاه های کمتر مشهود مانند Google اعمال می شود. بلندگوهای هوشمند خانگی (که با Nest Audio جایگزین شدند) ، Google Wi-Fi (با Wi-Fi Nest جایگزین شد) و کل خط Chromecast ، از جمله دانگل جدید Google TV.

  هر چیزی در این لیست ممکن است بیش از پنج سال دوام می آورند ، اما به زودی چند محصول برجسته به پایان جدول زمان بندی پشتیبانی تضمینی خود می رسند. اسپیکر هوشمند گوگل هوم اصلی که در سال 2016 راه اندازی شد ، در نوامبر سال جاری به پایان عمر تضمینی خود می رسد ، در حالی که هوم مینی و هوم مکس متوقف شده می توانند از اواخر سال آینده خاموش شوند. بلندگوهای گنگ می توانند دهه ها دوام داشته باشند ، بنابراین امیدوارم این محصولات بهتر از حداقل پشتیبانی باشند.

  تبلیغات

  خواندن بیشترGoogle Nest Secure ، سیستم امنیتی خانگی 500 دلاری خود را می کشد همه این محصولات قدیمی می توانند ادامه داشته باشند حمل بار با اجرای نرم افزارهای مشابه همچنان برای محصولات فعلی حفظ می شود ، اما نگرانی ویژه Nest Secure ، اولین و تنها سیستم امنیتی خانگی Google است. این محصول از سال 2017 تا 2020 به طول انجامید و با متوقف شدن تولید آن ، گوگل از بازار امنیت داخلی خارج شد. گوگل اکنون هیچ دلیل تجاری برای ادامه توسعه نرم افزار ندارد و این شرکت گفت که انتظار هیچ ویژگی جدیدی نخواهد داشت. با اعلامیه امروز ، ما اکنون می دانیم که Nest Secure حداقل تا نوامبر 2022 به کار خود ادامه می دهد و به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کند. این محصول برای کار به Google Cloud متکی است ، بنابراین من برای این کار طولانی تر از این پول نمی گذارم.

  تعداد زیادی از محصولات Nest بیش از این پنج سال پشتیبانی وجود دارد و هنوز هم کار می کنند. بسیاری از ترموستات های Nest بسیار قدیمی هستند و در حالی که یک صفحه پشتیبانی گوگل می گوید آخرین به روزرسانی نرم افزار برای اکثر مدل ها در سال 2019 منتشر شده است ، حتی مدل 2011 نیز هنوز کار می کند. Nest Protects ، ردیاب های دود ، یک تاریخ خود تخریب سخت برای آنها برنامه ریزی شده است - هفت سال برای مدل اول ، در سال 2013 و 10 سال برای مودم نسل دوم که در سال 2015 منتشر شد. این ظاهرا چیزی است که UL (آزمایشگاه های Underwriter) ) تقاضای صدور گواهینامه از تمام هشدارهای مونوکسیدکربن.

  پنج سال پشتیبانی برای Google بسیار مهم است. در حال حاضر ، تلفن های اندرویدی Pixel به مدت سه سال پشتیبانی می شوند (که دیگر حتی در سطح بالای بازار Android نیستند) ، در حالی که Chromebook ها حداکثر تا هشت سال به روز می شوند.

خبرهای دیگر از اسباب