خبر

 • تک بورد - Fitbit شارژ 5 را اعلام می کند و همکاری آینده گوگل را به نمایش می گذارد

  Fitbit شارژ 5 را اعلام می کند و همکاری آینده گوگل را به نمایش می گذارد
  21 روز و 21 ساعت قبل

  محبوب ترین ردیاب Fitbit دیگر فقط ردیاب نیست.
  ردیاب تناسب اندام Fitbit Charge پرفروش ترین خط تولید شرکت است و جدیدترین مدل ، Charge 5 ، به تازگی معرفی شد. Charge 5 برای پیش سفارش ، ECG (الکتروکاردیوگرام) ، EDA (فعالیت الکترودرمال) سنسورهای استرس ، صفحه نمایش AMOLED و لیفت صورت فولاد ضد زنگ را با 50 دلار بیشتر از مدل قبلی خود ، Charge 4 ، اضافه می کند.

  Fitbit می گوید که فروش $ 130 Charge 4 را تا پایان سال ادامه می دهد ، که بین $ 100 Fitbit Inspire 2 و $ 180 Fitbit Charge جدید 5 قرار دارد. اکثر قابلیتهای موجود در ساعتهای هوشمند Versa و Sense Fitbit فعلی.

  در یک جلسه توجیهی بسته ، Fitbit همچنین قصد خود را برای ساخت ساعتهای هوشمند با سیستم عامل Wear OS گوگل اعلام کرد. شاید این تمایز اصلی بین سری Charge و شرکت ساعت های هوشمند این شرکت در آینده باشد.

  بدنه جدید از جنس استنلس استیل ، صفحه نمایش AMOLED ، سنسورهای بیشتر و - این چگونه یک ساعت هوشمند نیست؟ < /h2>

  شارژ 5 نسبت به مدل قبلی خود از زیبایی ظاهری ساده تر ، گردتر و همه کاره تری برخوردار است. Charge به لطف بدنه فولادی ضد زنگ جدید و بندهای ساعت مچی جدید ، پوشیدنی است که وقتی با لباس رسمی تر پوشیده می شود - به ویژه هنگامی که با یکی از نوارهای چرمی اختیاری ست می شود - چندان برجسته نمی شود.

  یک صفحه نمایش AMOLED جدید جدید همچنین به آن کمک می کند تا ظاهر پوشیدنی تری داشته باشد. در حالی که به نظر می رسد طراحی جدید آن را به دستگاهی بسیار مهمتر از نسخه قبلی خود تبدیل کرده است ، Fitbit می گوید در واقع 10 درصد نازک تر از Charge 4 است.

  در قاب فولادی ضد زنگ Charge 5 سنسورهای جدیدی برای ردیابی استرس EDM و مانیتورینگ نوار قلب ECG در هنگام عرضه در دسترس نخواهد بود ، اما در صورت وجود ، تفاوت زیادی بین Charge 5 و غنی ترین ویژگی Fitbit ، ساعت هوشمند Sense وجود نخواهد داشت. Sense فقط دارای دو ویژگی اصلی است - میکروفون برای تماس و تشخیص خروپف (در ادامه بعداً) و ذخیره موسیقی برای Pandora و Deezer - از طریق شارژ 5.

  تبلیغات

  در غیر این صورت ، SpO2 ، نظارت بر ضربان قلب ، EDA ، GPS و کنترل های موسیقی Spotify ویژگی های مشترک بین این دو هستند. آنها همچنین عمر باتری مشابهی دارند ، زیرا شارژ 5 هفت روز است و Sense "شش بعلاوه" است.

  ویژگی های جدید Fitbit Premium برای آمادگی و تمرکز ورزش

  همچنین معرفی یک ویژگی جدید به نام Daily Readiness که به گفته این شرکت "به زودی در دسترس خواهد بود" ، منحصراً برای کاربران Fitbit Premium. این امتیازی است که برنامه Fitbit بر اساس خواب ، فعالیت و تنوع ضربان قلب شما (سرعت ضربان قلب شما از حالت فعال به حالت استراحت و برگشت) در چند روز گذشته محاسبه می شود.

  Fitbit می گوید نمره بالاتر به این معنی است که شما برای انجام تمرینات سنگین مجهزتر هستید ، در حالی که نمره پایین نشان دهنده نیاز به بهبودی ، فعال یا غیر آن است. این برنامه همچنین بر اساس نتایج شما تمرینات کتابخانه Fitbit Premium را توصیه می کند. روزهای فعال می تواند هر یک از 200+ تمرین را توصیه کند و روزهای بازیابی ممکن است هر چیزی را از یوگا تا یکی از 300+ فعالیت ذهن آگاهی انتخاب کند.

  اختصاصی برای مشترکین Fitbit Premium ، Daily Day Daily به تمرین کنندگان می گوید چه روزهایی را باید انجام دهند. استراحت کنید یا به دنبال آن بروید. Exclusive to Fitbit Premium subscribers، Daily Readiness به ورزشکاران می گوید روزها برای استراحت یا رفتن به آن. Fitbit

  مطالب جدید Les Pills در صفحه تمرینات در قالب 25 فیلم است. ماه آینده ، Fitbit 30 قسمت جدید از Calm را به برگه ذهن آگاهی اضافه کرد. با همکاری جدید Calm ، ویژگی اسکن استرس EDA در Fitbit Versa 3 و Sense هم اکنون می تواند یک جلسه آرام را پس از مطالعه توصیه کند یا برعکس.

  همانطور که در بررسی اخیر Fitbit Luxe اشاره کردم ، تمرینات Fitbit Premium کمی آشفته است. راههای زیادی برای سازماندهی وجود ندارد و هیچ راهنمایی برای افرادی که مایل به شروع یک تمرین تمرینی در محتوای ارائه شده هستند وجود ندارد ، اگرچه پیمایش منابع ذهن آگاهی ، تا حدی به دلیل ماهیت آنها ، آسان تر است. به امید خدا ، Daily Daily ممکن است به رفع این عدم جهت دهی کمک کند.

  کاربران Fitbit Premium با Versa 3 یا Sense نیز ویژگی جدیدی در قالب تشخیص خروپف به دست خواهند آورد. با استفاده از میکروفون های داخلی ، این دو ردیاب می توانند خروپف و سایر صداها را تشخیص دهند. این یک گزارش در برنامه Fitbit ایجاد می کند که در آن کاربران می توانند بفهمند که چگونه با صدای بلند خروپف می کنند ، در طول شب و به مدت چه مدت. ماه Fitbit Premium. شما می توانید از بین سه رنگ فولاد ضد زنگ با نوارهای سیلیکونی متناسب انتخاب کرده و نوارهای چرم ، نایلون و سیلیکون را به صورت جداگانه سفارش دهید. ارسال سفارشات ایالات متحده در ماه سپتامبر آغاز می شود.

  فهرست بندی تصویر توسط Fitbit

خبرهای دیگر از ابزارها