خبر

 • تک بورد - Facebook Pay اواخر تابستان امسال فعالیت خود را گسترش می دهد

  Facebook Pay اواخر تابستان امسال فعالیت خود را گسترش می دهد
  13 روز و 11 ساعت قبل

  گسترش ماه اوت اولین قدم Facebook Pay از اکوسیستم فیس بوک است.
  در ماه اوت ، فیس بوک برای اولین بار سرویس پرداخت Facebook Pay خود را خارج از سیستم عامل های خود در دسترس قرار می دهد. در اطلاعیه فیس بوک این اقدام به عنوان فراهم آوردن تجربه تسویه حساب بدون دردسر برای موبایل ، برای مشاغل انتخاب شده برای استفاده از آن توصیف شده است ، با اشاره به اینکه کاربران فیس بوک از این سرویس برای ارسال پول و خر

  در اعلامیه فیس بوک گوشت زیادی وجود ندارد ، که بیشتر نقاط خوبی را برای کل صنعت مالی آنلاین اعمال می کند ، نه فقط Facebook Pay - به عنوان مثال استفاده سیستم از فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده و این واقعیت که مشاغل پذیرفته می شوند Facebook Pay نیازی به مدیریت کارت یا شماره حساب بانکی مشتریان ندارد. گرچه این ویژگی ها در اولین رژگونه خوب به نظر می رسند ، هر دو نوآورانه هستند ، نه نوآوری - اکثر فروشگاه های آنلاین در حال حاضر از پردازنده های پرداخت شخص ثالث استفاده می کنند که شماره کارت اعتباری و حساب بانکی را برای آنها مدیریت می کنند.

  فیس بوک تعهد می دهد که از کارت اعتباری و حساب حساب بانکی کاربران Pay برای "شخصی سازی تجربه آنها" یا هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نمی شود. این شرکت همچنین می گوید كه پرداختها و خریدها با دوستان یا پروفایل یا فید کاربر به اشتراک گذاشته نمی شود. شایان ذکر است که اینها وعده های صریحاً جداگانه ای هستند - فیس بوک نویدبخش نیست که از پرداختها و خریدها برای "شخصی سازی" یا هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نمی شود.

  تبلیغات

  بررسی پست های وبلاگ درباره حریم خصوصی Facebook Pay باعث می شود آخرین نکته کاملاً واضح است: و یکپارچگی (به عنوان مثال ، برای بررسی نقض سیاست های پرداخت ما). به عنوان مثال ، اگر یک دستکش بیس بال در Facebook Marketplace خریداری کنید ، ممکن است آگهی ای برای یک چوب بیس بال مشاهده کنید.

  از طرف مثبت ، حداقل بازاریابی از طریق ایمیل مستقیم که توسط فعالیت Facebook Pay ایجاد شده است ، امکان پذیر است ، انصراف ندادن در همان پست وبلاگ آمده است که "درصورتيكه شركتها و موسسات غيردولتي مجاز به استفاده از آن باشند ، فقط مجاز به استفاده از [آدرس پست الكترونيكي شما] براي اهداف بازاريابي خواهند بود." فقط ، اما انتظار می رود این سرویس به مرور زمان به سیستم عامل های خرید بیشتر و پردازنده های پرداخت گسترش یابد.

خبرهای دیگر از اسباب