خبر

 • تک بورد - Dropbox شروع به آزمایش پشتیبانی بومی Apple M1 می کند

  Dropbox شروع به آزمایش پشتیبانی بومی Apple M1 می کند


  9 روز و 7 ساعت قبل

  آخرین نسخه بتا macOS سرویس اشتراک فایل از Arm پشتیبانی می کند.
  Dropbox در حال کار بر روی وعده خود برای پشتیبانی از Mac های مبتنی بر M1 به صورت بومی است. اخیراً یک نسخه بتا برای macOS منتشر شده است که از Apple Silicon در MacBook Air، MacBook Pros، iMac 24 اینچی و Mac Mini فعلی پشتیبانی می‌کند.

  اپل سیلیکون M1 خود را در سال 2020 معرفی کرد. از آن زمان، Dropbox هنوز نسخه‌ای از سرویس میزبانی فایل خود را ارائه نکرده است که به صورت بومی روی رایانه‌هایی با استفاده از تراشه‌های اپل اجرا می‌شود و برخی از کاربران حرفه‌ای را که برای کار به برنامه متکی هستند و هزینه آن را پرداخت می‌کنند ناامید می‌کند. .

  بدون نسخه بتا، کاربران M1 باید از Rosetta 2 استفاده کنند، نرم افزاری که برنامه ها را با دستورالعمل های x86_64 برای سیلیکون مبتنی بر Arm اپل ترجمه می کند تا از برنامه Dropbox استفاده کنند. با این حال، اجرای Rosetta 2 معمولاً می‌تواند روی عمر باتری، حافظه و عملکرد تأثیر بگذارد. برای بیشتر، Rosetta 2 راه‌حل کافی برای اجرای برنامه‌های مبتنی بر اینتل است. و این امکان وجود دارد که برخی از برنامه های کمتر شناخته شده هرگز به سیستم های M1 منتقل نشوند.

  اما با ادامه قطع رابطه اپل با اینتل و برنامه ریزی برای داشتن تمام سیستم های خود بر روی تراشه های خود تا پایان کار. در سال 2022، تعداد برنامه‌هایی که به Rosetta 2 نیاز دارند باید همچنان کاهش یابد.

  ما همچنان منتظریم تا برنامه‌های دیگر، از جمله OneDrive، که قول داده است پشتیبانی را نیز اضافه کند، به سمت M1 بیایند. اما Dropbox در سال گذشته توجه بیشتری را به خود جلب کرد، زمانی که یک مدیر انجمن به درخواست‌های پشتیبانی از M1 بومی پاسخ داد و پیشنهاد کرد که علاقه بیشتری لازم است. Dropbox به سرعت آهنگ خود را تغییر داد و به 9to5Mac گفت که یک نسخه M1 از Dropbox به زودی وارد خواهد شد.

  اکنون، همانطور که سایت دیروز از طریق یکی از کاربران Dropbox گزارش داد، تست برای آن نسخه M1 در حال حاضر در حال انجام است. اگر آخرین نسخه بتا macOS Dropbox را دانلود کنید (با مسئولیت خود)، یک شناسه arm64 وجود دارد که پشتیبانی Arm را تأیید می کند.

  باز هم، این فقط یک نسخه بتا است. Dropbox هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی پشتیبانی از Apple Silicon در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.


  تگ ها:

  dropbox , شروع , آزمایش , پشتیبانی , بومی , apple


خبرهای دیگر از گجت ها