خبر

 • تک بورد - Drop Signature Series Islay Night عملی: 349 دلار ، تجربه بدون پیکان

  Drop Signature Series Islay Night عملی: 349 دلار ، تجربه بدون پیکان
  19 روز و 3 ساعت قبل

  کلیدهای Panda مقدس ، کلاه های کلیدی بلند و کشیده باعث می شود بدون کار DIY ظاهر سفارشی داشته باشید.
  اغلب می توانید هنگام مشاهده یک صفحه کلید مکانیکی سفارشی ، آن را مشاهده کنید. کلاه های کلید دارای مجموعه ای از رنگ ها ، اشکال و/یا ارتفاعات هستند که قبلاً ندیده اید. صاحب سوگند سوئیچ های مکانیکی چیز خاصی است و همه آنها در یک شاسی با رنگ دلخواه خود قرار گرفته اند و سطح بالایی از تثبیت کننده ها ، ر

  صفحه کلید Islay Night Drop Signature Series بدون شک می تواند منحصر به فردترین گزینه در بین هفت موردی باشد که هفته گذشته به سری اضافه شد ، زیرا صفحه کلید آن 60 درصد است. هیچ ردیف عملکردی ، هیچ شماره شمارش ، و ، به ویژه ، هیچ کلید پیکان برای بسیاری ممنوع است. و قیمت 349 دلاری آن باعث می شود لیست خریداران بیشتر شود. اما اگر مایل به استفاده از یک صفحه کلید کوچک مانند این هستید ، Islay Night یک راه عالی برای شرکت در روندهای داغ صفحه کلید مکانیکی مانند سوئیچ های هیبریدی ، RGB پراکنده و یک کابل USB-C قابل جدا شدن بدون نیاز به ساختن است. به شما همچنین می توانید از اسکاتلند ادای احترام کنید.

  صفحه کلید صفحه امضای سری Drop Signature

  $ 349 در Drop (Ars Technica ممکن است غرامت دریافت کند فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته.)

  از کلیدهای جهت دار استفاده می کنید؟ این برای شما مناسب نیست

  این صفحه کلید که از نام جزیره اسکاتلندی Islay گرفته شده است ، خود در جزیره ای قرار دارد. اگر تا کنون واضح نیست ، برای شمارش کلید با Islay Night هزینه نمی کنید. صفحه شماره ای ندارد ، اما اگر زمان زیادی را با اعداد یا صفحات گسترده صرف نکنید ، این ممکن است کاملاً قابل تحمل باشد. با انداختن صفحه شماره شمارش ، فضای اضافی روی میز نیز بدست می آورید ، این یک پیروزی برای مینیمالیست ها ، صاحبان میزهای کوچک و گیمرهایی است که موش های دیوانه واری دارند. اما 60 درصد صفحه کلیدها با انداختن همه کلیدهای ناوبری ، از جمله کلیدهای جهت دار ، صفحه کلید کوچک را به سطح متفاوتی می رسانند. کاربران پیکان نیازی به اعمال ندارند. بزرگنمایی/کاربران پیکان نیازی به اعمال ندارند. شارون هاردینگ

  تبلیغات

  همچنان می توانید کلیدهای جهت دار را با نگه داشتن کلید الماس در سمت راست وارد کنید side ، که به عنوان Fn عمل می کند و [ یا /. قرار دادن در واقع بصری است. من نمی توانم به شما بگویم کدام کلیدها دوبار به عنوان فلش بالای سر من عمل می کنند اما می توانم آنها را بدون نگاه کردن به صفحه کلید بیش از یک ثانیه پیدا کنم. اما به هیچ وجه این کار به اندازه داشتن کلیدهای جهت دار اختصاصی ساده یا شهودی نخواهد شد. اگر هنوز بر آنها اصرار دارید ، من شما را سرزنش نمی کنم. صفحه کلیدهای شصت درصدی فقط "برای همه نیست" ، بلکه برای اکثر آنها نیست. سایر صفحه کلیدهای از پیش ساخته شده بدون فلش (بدون گزینه های اندازه کامل) هستند.

  همچنین با نگه داشتن الماس/Fn به F1-12 و سایر کلیدهای ناوبری دسترسی خواهید داشت. شما حتی می توانید تنظیمات پیش فرض RGB را تغییر داده و میزان صدا را با کلید الماس بسیار قدرتمند کنترل کنید. اما شما باید تنظیمات را به خاطر بسپارید یا این صفحه را نشانه گذاری کنید (که مکان یابی آنطور که باید آسان نبود). کلیدهای اصلی مانند 60 درصد صفحه کلیدها دارای افسانه های چاپ شده نیستند.

  به طور پیش فرض کلید Ctrl یک و تنها جایی است که شما انتظار Caps Lock را دارید ، اگرچه Drop شامل یک Caps می شود در صورت انتخاب برنامه مجدد ، کلاه کلید را در جعبه قفل کنید. علاوه بر این ، "Command" در جایی که کاربران ویندوز از Ctrl انتظار دارند با افتخار نوشته می شود ، اما به همان شیوه عمل می کند. انتخاب خود را انجام دهید. بزرگنمایی/برداشتن انتخاب شما شارون هاردینگ

  اما Drop در اینجا از هرج و مرج محض استفاده نمی کند. طرح صفحه کلید بر اساس طرح Happy Hacking Keyboard (HHKB) است که به طور خاص برای کد نویسی ساخته شده است. منظور از فاکتور فرم HKKB حذف "هر کلید غیر ضروری و دشوار است. طرح تقریباً متقارن ، طراحی مرحله استوانه ای و جابجایی کلید" کنترل "به انگشتان شما کمک می کند که در" ردیف خانه "در خانه احساس کنند و سفر را کاهش دهند. فاصله بین انگشتان و دستان ، کاهش خستگی انگشتان و مچ دست یا آسیب های ناشی از استرس. " اما "غیر ضروری" در نظر بیننده است. من ، برای اولین بار ، کلیدهای جهت دار را برای حرکت و ویرایش اسناد طولانی بسیار ضروری می دانم. و می توانم از روی تجربه بگویم که برخی از میانبرهایی که اغلب استفاده می کنم - مانند Ctrl + Shift + V - در شب Islay غیر طبیعی به نظر می رسید.

  تبلیغات

  کل صفحه کلید قابل برنامه ریزی مجدد است. فقط باید با آن کار کنید. سیستم عامل منبع باز QMK به سادگی برنامه های جانبی اختصاصی مانند Razer Synapse یا Corsair's iCue نیست. دارای رابط کاربری کمتری است و شما باید خود صفحه کلید را فلش کنید. باز هم ، صفحه کلید بیشتر خود را به جزیره ای منحصر به فرد می کشاند. اما برای اینکه این انتقال کمتر دردناک باشد ، Islay Night با یک کلاه کلید Caps Lock در جعبه ارائه می شود.

  طراحی مناسب DIY

  Drop's Islay Night در صفحه کلید Drop + Tokyo ساخته شده است مورد Tokyo60 ، پیوند دو قطعه قطعه آلومینیوم تراش CNC با زاویه 5 درجه. کل ماجرا به طرز شگفت آوری سنگین و متراکم است. نگران این باشید که این کلاکر کوچک در جلسات تایپ تهاجمی تغییر حالت دهد. لبه های پخ دار سبز زمرد تیره جلوه ای بکر و منحصر به فرد ایجاد می کند. با آنودایز ، نیز باید ماندگار باشد (صفحه کلید دارای یک سال ضمانت استاندارد است ، اما می توانید سه سال با 50 دلار اضافه کنید). لاستیک جدا شونده اما خسته کننده. لاستیک بزرگ/قابل جدا شدن ، اما خسته کننده. با این حال ، کیفیت بدنه باعث می شود که کابل لاستیکی ساده تر اما قابل جدا شدن USB-C به USB-A بعنوان یک تفکر بعدی به نظر برسد.

  همه اینها با یک پخش کننده اکریلیک که مقدار RGB را اضافه می کند تقویت می شود. تنظیمات از پیش تعیین شده RGB جلوه های ایستا و متحرکی را که شامل طرح های قرمز یا چند رنگ است و به خوبی با رنگ سبز تیره قاب مورد استفاده قرار می گیرد ، پوشش می دهد. برخلاف برخی از صفحه کلیدهای بازی ، جایی که هر کلید و حتی پایه و مچ دست با RGB پوشانده شده اند ، چراغ های LED در اینجا بر زیبایی طبیعی صفحه کلید تأکید می کنند نه اینکه بیشتر آن را با درخشندگی کور کننده غرق کنند. با این حال ، فضایی در ضلع شمالی و جنوبی محیط وجود دارد که جریان نورها را قطع می کند.

خبرهای دیگر از ابزارها