خبر

 • تک بورد - Discord ، LibreOffice و سایر فروشگاه های برنامه به Microsoft Store در ویندوز 11 می آیند

  Discord ، LibreOffice و سایر فروشگاه های برنامه به Microsoft Store در ویندوز 11 می آیند
  19 روز و 10 ساعت قبل

  فروشگاه جدید MS برای کاربران و توسعه دهندگان راحت تر (و مفیدتر) خواهد بود.
  هنگامی که مایکروسافت ویندوز 11 را در تابستان معرفی کرد ، تغییرات جزئی در استراتژی فروشگاه برنامه خود را نیز توضیح داد. مایکروسافت در تلاش برای جلب توجه بیشتر توسعه دهندگان و برنامه های آنها پس از سالها بی تفاوتی ، اعلام کرد که انواع برنامه های توسعه یافته و بسته بندی شده با انواع ابزارها را در فروشگاه مایکروسافت ، از ج

  در حال حاضر ما برخی از نتایج این تغییر را می بینیم-مایکروسافت اعلام کرده است که برنامه های اصلی شخص ثالث مانند Zoom ، Discord ، Adobe Reader ، پخش کننده رسانه VLC و حتی مجموعه LibreOffice همگی در Microsoft موجود است برای افرادی که از نسخه های Windows 11 Insider Preview استفاده می کنند ذخیره کنید. برنامه های وب مانند ویکی پدیا ، Reddit و Tumblr نیز در دسترس هستند. این PWA ها دقیقاً مانند وب سایت های معمولی به نظر می رسند و کار می کنند ، اما به راحتی می توان آنها را در Start یا نوار وظیفه سنجاق کرد و نشان های اعلانات و چند مزیت دیگر را نشان می دهد که باعث می شود آنها بیشتر شبیه برنامه های رومیزی شوند.

  مایکروسافت نیز می گوید که به فروشگاه های برنامه های دیگر اجازه می دهد تا در فروشگاه مایکروسافت ، از آمازون و فروشگاه Epic Games شروع کنند. این "در چند ماه آینده" در دسترس خواهد بود. (وقتی مدتی پس از راه اندازی رسمی پشتیبانی از برنامه های اندرویدی آمازون به ویندوز 11 اضافه شد ، این برنامه ها همچنان از داخل فروشگاه مایکروسافت قابل جستجو هستند.) اگر نمی خواهید ویندوز 11 را (یا نمی توانید) بر روی خود نصب کنید رایانه ، مایکروسافت می گوید که فروشگاه مایکروسافت جدید و برنامه های جدید موجود در آن "در ماه های آینده" به ویندوز 10 عرضه می شود. عرضه ویندوز 11 به طور رسمی در 5 اکتبر آغاز می شود.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  برنامه به روز شده PC Health Check در واقع به شما می گوید که چرا نمی توانید ویندوز 11 را اجرا کنید

  مدل ویندوز استور دقیق تر شد در ابتدا در فروشگاه های برنامه اپل هنگامی که در Windows Phone و Windows 8 روز راه اندازی شد ، اما هیچ وقت راهی مناسب و مناسب برای دسترسی به اکثر برنامه های ویندوز کارکرده نبوده است. اگر این مورد در ویندوز 11 تغییر کند ، به نفع مایکروسافت خواهد بود ، حتی اگر این شرکت به طور مستقیم از بسیاری از برنامه ها درآمد کسب نکند. اگر فروشگاه مایکروسافت به مقصدی مناسب برای کاربران تبدیل شود ، مهمتر این است که برنامه نویسان برنامه های خود را به آن ارسال کنند ، این امر باعث راحتی بیشتر برای کاربران می شود و غیره.

  مایکروسافت نیز در ماه ژوئن اعلام کرد توسعه دهندگانی که از بسترهای پرداخت خود (یا خدمات پرداخت شخص ثالث از شرکت های غیر از مایکروسافت) استفاده می کنند ، می توانند به جای تقسیم درآمد معمولی 85/15 برای برنامه ها ، تمام درآمد خود را حفظ کنند. این تغییر به ویژه در مورد بازی هایی که تقسیم درآمد آنها از 88/12 کمتر است ، اما بدون توجه به نحوه پرداخت آنها باید به مایکروسافت پرداخت کنند ، اعمال نمی شود. پرونده Apple v. Epic Games نشان داد که بازی ها 70 درصد از درآمد App Store اپل را به خود اختصاص می دهند ، که نشان می دهد مایکروسافت حتی با این تغییرات پول زیادی را روی میز نخواهد گذاشت.

  فهرست تصویر توسط Microsoft

خبرهای دیگر از ابزارها