خبر

 • تک بورد - Concept Nyx برداشت Alienware از سرور بازی خانگی است

  Concept Nyx برداشت Alienware از سرور بازی خانگی است


  20 روز و 22 ساعت قبل

  Alienware پخش همزمان بازی برای چهار بازیکن را بررسی می کند.
  این غیرمعمول نیست که چندین گیمر زیر یک سقف زندگی کنند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی همه آن گیمرها بخواهند همزمان بازی کنند؟ ضرب وشتم Wi-Fi، بحث بر سر اینکه چه کسی می‌تواند از بهترین سخت‌افزار استفاده کند، و اغلب جدایی زمانی که اعضای خانواده به غارهای بازی مربوطه خود می‌روند. Alienware با یک کامپیوتر قدرتمند و مرموز به دنبال حل این مشکل

  یک پروژه تحقیق و توسعه که امروز اعلام شد، Concept Nyx اساساً یک سرور خانگی با قدرت محاسباتی کافی است که به چندین نفر امکان می دهد بازی های رایانه شخصی را به طور همزمان از آن پخش کنند. من یک نمونه اولیه را شخصاً بررسی کردم و دیدم که دو جلسه بازی را در یک زمان تامین می‌کند - یکی از کاربران در لپ‌تاپ غیربازی‌کننده و دیگری روی یک صفحه نمایش بزرگ‌تر که برای اتاق نشیمن مناسب است.

  The ایده این است که اعضای خانواده می‌توانند همزمان بازی‌های خود را از رایانه پخش کنند. بزرگ کردن / ایده این است که اعضای خانواده می توانند بازی های خود را همزمان از رایانه پخش کنند. Alienware

  Alienware به من دو گیمر را نشان داد که همزمان بازی می کنند، اما آزمایشگاه آن در حال حاضر در حال آزمایش Concept Nyx با چهار گیمر است که همزمان بازی می کنند. یکی از سخنگویان به من گفت که هنگام اضافه کردن یک شخص "اساساً هیچ افت عملکردی وجود ندارد"، اما نسخه نمایشی به اندازه کافی طولانی (زیر 10 دقیقه) برای تایید این موضوع برای من نبود.

  Concept Nyx مانند سرویس‌های بازی ابری است. مانند Nvidia GeForce Now و Google Stadia، اما به جای پخش کردن بازی‌ها از سرور در برخی از دیتاسنترهای دور، در حال پخش مستقیم بازی‌ها در خانه خود هستید. گلن رابسون، مدیر ارشد فناوری شرکت Dell Technologies's Client Solutions Group، امروز در یک پست وبلاگ گفت: از آنجایی که همه چیز بیشتر به صورت محلی اتفاق می افتد، Alienware انتظار دارد "تأخیر کمتر، پهنای باند بیشتر، و پاسخگویی بیشتر".

  و مانند ابر خدمات بازی، Concept Nyx بازی را در دستگاه های معمولی غیر بازی امکان پذیر می کند. به عنوان مثال، شما می‌توانید از نظر تئوری روی یک Dell XPS بدون کارت گرافیک مجزا بازی کنید.

  Concept Nyx مانند یک دسک‌تاپ بزرگ به نظر می‌رسد.بزرگ کردن / مفهوم Nyx شبیه یک دسکتاپ بزرگ به نظر می رسد.Scharon Harding

  بدیهی است که همه اینها به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارد. می‌توانم بگویم که Concept Nyx بر اساس اندازه‌اش انباشته شده است، اما Alienware تأیید نمی‌کند که چه تعداد یا چند پردازنده، کارت گرافیک یا سایر اجزای داخل آن وجود دارد. همچنین مشخص نیست که از چه نوع تکنیک‌های خنک‌کننده برای خنک نگه داشتن چیزها برای مدت طولانی استفاده می‌شود.

  یک چیزی که در مورد Concept Nyx قدردانی می‌کنم این است که در حالی که اعضای خانواده را به بازی مکرر تشویق می‌کند، نزدیکی فیزیکی را نیز تشویق می‌کند. ، که معمولاً آن را با بازی رایانه شخصی مرتبط نمی‌دانید. ویژگی تقسیم صفحه‌نمایش که Alienware روی آن آزمایش می‌کند، به دو گیمر اجازه می‌دهد همزمان روی یک صفحه بازی کنند. این بدان معناست که می‌توانید در حالی که فرزندتان Cyberpunk 2077 را بازی می‌کند، Halo Infinite را بازی کنید، و هر دو در حالی که کنار هم نشسته‌اند و به جرأت می‌گویم، با هم صحبت می‌کنند، از بهترین صفحه نمایش در خانه لذت ببرند.

  Alienware همچنین Concept Nyx را به نمایش گذاشت. ردیابی جایی که در بازی هستید، بنابراین می توانید از کامپیوتر موجود در اتاق خواب خود به اتاق نشیمن بروید و به راحتی به بازی ادامه دهید.

  داخل چیست؟بزرگ کردن / داخل آن چیست؟Scharon Harding

  در همین راستا، Concept Nyx به نظر می رسد دسترسی به بازی را با یکپارچه کردن همه بازی های رایانه شخصی تحت یک برنامه، بدون توجه به اینکه از کجا آن را دریافت کرده اید، ساده کند. از جانب. رابسون گفت: "هدف بازی در Concept Nyx این است که به موسیقی، برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه شما دسترسی داشته باشید."

  به عنوان یک مفهوم، Alienware ممکن است هرگز آن را به چیزی تبدیل نکند که واقعاً بتوانید بخرید. با این حال، Alienware به توسعه پروژه ادامه خواهد داد، بنابراین ممکن است روزی چیزی شبیه به آن یا حتی برخی از ویژگی های آن را در یک محصول حمل و نقل ببینیم.


  تگ ها:

  concept , برداشت , alienw , سرور , بازی , خانگی


  v 10
خبرهای دیگر از گجت ها