خبر

 • تک بورد - Blix Vika+ بررسی: یک ebike قدرتمند که تا می شود و تقریباً در هر مکانی مناسب است

  Blix Vika+ بررسی: یک ebike قدرتمند که تا می شود و تقریباً در هر مکانی مناسب است
  22 روز و 2 ساعت قبل

  علی رغم برخی کاهش ها و خطاهای آشکار در کاهش قیمت ، Blix ما را مجذوب خود کرده است.
  همانطور که جهان ebike با گزینه ها و مارک هایی که همه برای یک قطعه از بازار رو به رشد رقابت می کنند منفجر می شود ، من همچنان به شرکتی که دوست داشتم باز می گردم. اما به ندرت چیزهای زیادی درباره: Blix می شنوم. اولین قلم موی من با تولید کننده دوچرخه های الکترونیکی کالیفرنیا در سال 2018 بود که به من پیشنهاد آزمایش آز

  با این حال ، از آن زمان به بعد ، کارکنان دوچرخه سوار Ars در حال آزمایش و بررسی تعدادی از دوچرخه های الکترونیکی با کیفیت بالا هستند. در مورد من ، چند آزمایش دوچرخه الکترونیکی داشتم که می آمدند و می رفتند ، گاهی اوقات وسایل نقلیه کاملاً شایسته پوشش Ars نیستند. اخیراً من VanMoof X3 خوش تیپ را در سال 2020 بررسی کردم ، و من هم از بهترین جنبه های آن قدردانی کردم و هم تعجب کردم که چرا با موارد احتمالی استفاده از ebike مناسب نیست.

  وقتی زمان خرید دوچرخه جدید فرا رسید. امسال ، من یک دوچرخه سواری را انتخاب کردم ، عمدتا به این دلیل که من می خواهم آزادی در یک روز دورتر بدون احساس فرسودگی و عرق کردن - مخصوصاً در شهرهای تپه ای مانند سیاتل ، بیشتر سوار شوم. من به زودی به Blix برگشتم - این دوچرخه خوبی بود و قیمت خوبی داشت ، من همچنان فکر می کردم ، و یک رزمناو Blix (Aveny 2018) استفاده شده را با قیمت حتی بهتر پیدا کردم. در ابتدای تابستان امسال سوار روزانه من شد.

  مدت کوتاهی پس از اینکه در یک شیار شخصی Blix قرار گرفتم ، سرندیدی به چشم می خورد. من یک پیشنهاد وام ناخواسته از یک تولید کننده دوچرخه دریافت کردم: "ویکا را به خاطر بسپارید؟ ما آن را به روز کرده ایم."

  Doo-doot doo-da-doodle-loot-doot-doo-doot ...

  Blix Vika+ Flex

  1799 دلار در Blix (Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش را جبران کند.)

  I از آن زمان به مدت سه هفته با استفاده از Blix Vika+2021 ، MSRP 1799 دلار ، به عنوان راننده روزانه من (ویرایشگر؟). علیرغم چند نقص جزئی ، این نشان می دهد که Blix یک مدعی مطلق برای اکثر نیازهای ebike در سطح ابتدایی است. این یک سواری نرم با موتور قدرتمند ، باتری با ظرفیت بالا و حیله تاشو بسیار راحت است که فقط به قیمت این است که به نظر برسد از سیرک ebike فرار کرده اید.

  تبلیغات

  این ، پس از همه ، یک دوچرخه تاشو این بدان معناست که شما به طور پیش فرض با یک چرخ کوچک کار می کنید: 20 اینچ قطر ، در مقایسه با یک چرخ معمولی 29 اینچی. مانند دیگر دوچرخه های تاشو ، Blix این کار را با آج لاستیک پهن تری نسبت به دوچرخه معمولی مختلط با ابعاد 2.4 اینچ جبران می کند. به عنوان یک دوچرخه مسافرتی ، بیشتر در جاده ها استفاده می شود ، اما گاهی اوقات در خیابان ها و مسیرهای وسیع که ممکن است یا روی سنگریزه بروم یا پیچ وسیعی انجام دهم ، لاستیک ها و محل قرارگیری ویکا+تعادل مناسبی بین کوچک و چابک ایجاد می کند. اگر به آن عادت ندارید ، یک چرخ کوچکتر می تواند پیچ ​​های تند را خنده دار کند ، بنابراین ممکن است این را به عنوان گزینه اصلی خود برای ترفندهای سبک BMX نخواهید. اما من هرگز در شرایط چرخش ناگهانی در این دوچرخه احساس کنترل خارج نکردم.

  این لاستیک های کوچک در مقایسه با بچه های دیگر در حیاط مدرسه هستند. بزرگنمایی/اینها در مقایسه با بچه های دیگر در حیاط مدرسه. سام ماککووچ

  بله ، در دوچرخه با چرخ های کوچکتر کمی احمق به نظر خواهید رسید-چیزی در مورد بدن یک بزرگسال در دوچرخه با چرخ های کوچکتر وجود دارد که همیشه باعث می شود آن عضو قدیمی لوله سیرک را زمزمه کنم گیج کننده - اما این حس با ناراحتی جسمی مطابقت ندارد. سیستم تعلیق ویکا پلاس مقدار زیادی شکنندگی را به خود جذب می کند و در حالی که صندلی پیش فرض آن نسبت به گزینه های قدیمی تر چرم Blix تنزل دارد ، ساختار چرم مصنوعی آن هنوز به اندازه کافی چاق و کشدار است تا توچوس بزرگ و ایرلندی من را در طول چند کار خوشحال کند. مایل سواری می کند.

  ظرافت های داخلی شامل یک چراغ جلو قدرتمند و یک پنل پشتی روشن از LED های قرمز است که هر دو از یک سیستم قابل کنترل برای کمک به پدال دوچرخه قابل کنترل هستند. دوچرخه همچنین دارای گزینه های نصب آسان در جلو و عقب است ، در صورت تمایل به قرار دادن یک سبد یا قفسه رسمی Blix در هر طرف (علاوه بر قفسه عقب پیش فرض تعبیه شده در قاب).

خبرهای دیگر از ابزارها