خبر

 • تک بورد - Adobe برنامه های جدید Creative Cloud را به M1 Mac و وب می آورد

  Adobe برنامه های جدید Creative Cloud را به M1 Mac و وب می آورد
  13 روز و 15 ساعت قبل

  همچنین، نسخه iPad فتوشاپ از تصویر RAW پشتیبانی می‌کند.
  امروز اولین روز Adobe Max 2021 است، کنفرانس سالانه شرکت نرم‌افزار به‌عنوان سرویس که در آن ویژگی‌های اصلی محصولات Creative Cloud مانند Photoshop را اعلام می‌کند.

  مطالعه بیشتر

  بررسی کوچک iPadOS 15: همه چیز در مورد صفحه اصلی است رویداد امسال با اعلام چندین ویژگی جدید برای برنامه های مختلف iPad Creative Cloud آغاز شد، دو برنامه دیگر که به صورت بومی بر روی Apple Silicon Mac اجرا می شوند. و نسخه‌های وب جدید برخی از برنامه‌ها، از جمله موارد دیگر.

  Adobe گفت که در حال افزودن یا بهبود ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در سراسر مجموعه است، از جمله ابزار انتخاب شی به‌روز شده برای Photoshop در دسک‌تاپ. و برخی از ابزارهای هوش مصنوعی که قبلاً در فتوشاپ دیده شده بودند، مانند ابزار Sky Replacement، برای اولین بار در Mac، iPad و iPhone به Lightroom هدایت می شوند.

  نسخه iPad فتوشاپ از تصاویر RAW و پشتیبانی می شود. در حال دریافت چندین ابزار جدید و توانایی تبدیل لایه ها به اشیاء هوشمند است. Illustrator برای iPad نیز بهبودهایی دریافت می‌کند، به ویژه توانایی بردار کردن تصاویر و ردیابی تاریخچه نسخه و بازگشت به تکرارهای قبلی.

  به‌علاوه، After Effects و InDesign در مک‌های اخیر از Apple Silicon پشتیبانی می‌کنند.

  همه چیز مربوط به برنامه‌های بومی نیست، هر چند - Adobe این هفته اعلام کرد که نسخه‌های Photoshop و Illustrator را به وب می‌آورد.

  نسخه‌های وب مانند نسخه‌های وب قوی نخواهند بود. نسخه‌های دسکتاپ، اما به شما امکان می‌دهند ویرایش‌های جزئی انجام دهید و راهی برای اشتراک‌گذاری و بحث در مورد کار با همکاران یا مشتریان ارائه می‌دهند. این برنامه‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا بدون راه‌اندازی نسخه بومی فتوشاپ، کار را مرور کنند و نظرات خود را بگذارند - آن را کمی مانند نسخه‌ای از InVision که مستقیماً در داخل اکوسیستم Creative Cloud وجود دارد، در نظر بگیرید.

  وجود دارد. بسیاری از تغییرات و ویژگی‌های دیگر به برنامه‌های Adobe منتقل شده‌اند، و می‌توانید در مورد بیشتر آنها در وبلاگ Adobe یا با تماشای ارائه‌های Adobe Max 2021 مطالعه کنید.

خبرهای دیگر از گجت ها