خبر

 • تک بورد - 22 لوازم جانبی میز مورد علاقه ما برای یک محل کار منظم تر و راحت تر

  22 لوازم جانبی میز مورد علاقه ما برای یک محل کار منظم تر و راحت تر
  3 روز و 16 ساعت قبل

  ما تکیه‌گاه‌های پا، شارژرها و سایر لوازم میز را آزمایش کردیم تا روز کاری شما را آسان‌تر کنیم.
  به تازگی، من واقعاً به ارگونومی وارد شده‌ام. از زمان همه‌گیری - و پس از موجی از صدمات ناشی از وضعیت بدنی نامناسب، عادت‌های بد و عدم آگاهی عمومی از بدن - اهمیت یک فضای کاری راحت آشکار شده است. گاهی اوقات، به طرز دردناکی.

  مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید نهایی Ars Technica برای راه اندازی دفتر خانه شما

  فرای ارگونومی یک چیدمان اداری، برخی از لوازم جانبی میز نیز می توانند زندگی را ساده تر و منظم تر کنند. بنابراین، با نزدیک شدن به فصل هدیه دادن، Ars چند لوازم جانبی اداری آزمایش شده را گردآوری کرده است که می تواند کار روزمره را راحت تر و کمتر اضطراب آور کند.

  اگر دوست دارید. فقط برای اولین بار دفتر خانه خود را ایجاد کنید یا به دنبال جایگزین‌ها/به‌روزرسانی‌های عالی هستید، در عین حال، مطمئن شوید که راهنمای نصب نهایی دفتر خانه ما را بررسی کنید.

  برای دست‌ها و مچ‌هایتان

  < h3>تکیه مچی Gimars (16 دلار)

  مچ‌بندها در دفاتر خانگی بسیار رایج هستند که اغلب در طراحی سینی صفحه‌کلید ادغام می‌شوند. اگر روی راه‌اندازی کار می‌کنید که قبلاً چنین امکاناتی ندارد، از پیشرفت‌های ارگونومیک یک تکیه‌گاه مچ‌نشین خرسند خواهید شد.

  یک تکیه گاه مچ خوب، پشتیبان بالشتکی را برای کمک به کاهش مشکلات ناشی از آن ارائه می‌کند. و اغلب موقعیت دست تایپ و ماوس ناهموار است. مواد روی پایه های مچ گیمارس چیزی است که آنها را متمایز می کند. ترکیب مموری فوم و ژل به مچ دست شما احساس "شناوری در هوا" می دهد و پوشش پارچه ای لیکرا نرم و قابل تنفس است. Gimars موفق شده است که فوم حافظه و ژل را به خوبی با هم ترکیب کند، به نظر می رسد در نسبت های عالی به یکباره نرم و حمایت کننده باشد.

  ترکیب انعطاف پذیری، پشتیبانی و عرق زدایی چیزی است که Gimars را ساخته است. استراحت مچ دست برنده سایر تکیه گاه ها می توانند خیلی نرم، خیلی سخت یا شکل عجیبی داشته باشند. حتی برخی از آنها بوهای شیمیایی عجیبی دارند. این یکی کاملاً در منطقه Goldilocks قرار می گیرد: اندازه عالی، بدون بوی عجیب. بعلاوه، Gimars تکیه‌گاه‌های مچ دست را در رنگ‌های مختلف ارائه می‌کند تا با استایل شما مطابقت داشته باشد.

  تبلیغات

  یک پد ماوس غول‌پیکر: Razer Gigantus V2 (30 دلار)

  احساس آزادی خاصی همراه با داشتن آن است. یک ماوس پد غول پیکر مانند Razer Gigantus V2. دیگر لازم نیست نگران لیز خوردن موس خود از ناحیه تعیین شده باشید. در عوض، بیشتر میز شما به خود پد ماوس تبدیل می شود و به شما امکان می دهد آزادانه تلنگر بزنید و انگشت خود را بکشید. Gigantus V2 همچنین دارای مزیتی است که ماوس و صفحه کلید شما را در سطح مچ یکنواخت نگه می دارد.

  به جز Gigantus، ماوس پدهای ماموت دیگری نیز وجود دارد. اما ما Razer را برای ارائه سطحی صاف و به اندازه کافی سفت که در اندازه‌های مختلف ارائه می‌کند، دوست داریم و در طول ماه‌ها استفاده از آن به خوبی حفظ شده است. هرازگاهی می خواهید آن را تمیز کنید، اما به طور پیش فرض Gigantus به خرده ها و گرد و غبار بیش از حد حساس نیست. و اگر قصد دارید از آن برای بازی استفاده کنید، سطح آن به موش‌های مختلف اجازه می‌دهد سریع و دقیق حرکت کنند بدون اینکه مانعی ایجاد کنند. —جف دان، سردبیر ارشد بازرگانی

  پایه برای حرکت یا راحتی

  حمام پا Uplift یک راه راحت برای عقب نشینی است. حمایت کننده و راحت است، در حالی که پاهای شما را بالا می برد و به آنها اجازه می دهد دراز شوند. کوری گسکین این است که چگونه عکس های بزرگ کار می کنند. تپه نرم و مخملی Corey Gaskin ErgoFoam مکانی بسیار راحت برای استراحت پاها است. Corey Gaskin به لطف یک پلت فرم متصل به Velcro ساخته شده از مواد مشابه، جابجایی آسان و قابل تنظیم ارتفاع است. "ماشین پا" Corey Gaskin Humanscale عنصری از حرکت را اضافه می کند. Corey Gaskin شما می توانید پاهای خود را به سمت جلو فشار دهید تا آن را به این صورت زاویه دهید. Corey Gaskin پاشنه های خود را فشار دهید تا به سمت بالا متمایل شوید. Corey Gaskin همچنین تقریباً در هر موقعیتی در این بین قرار می گیرد. کوری گسکین

  "پاهایم را کجا بگذارم؟" این سوالی است که در تمام طول روز کاری با آن دست و پنجه نرم می کنم. مشکل آنقدر پاهای من نیست که پاهای من است. آنها بی قرار هستند. آنها در حال گرفتگی هستند. قرار نیست آنها برای مدت طولانی بنشینند. جدای از استراحت های مکرر، راه حل های بی شماری برای این موضوع وجود دارد، از میز دوچرخه گرفته تا میزهای ایستاده، تخته های حرکتی و موارد دیگر. همه آنها گزینه های عالی برای ترکیب برخی از حرکات بسیار مورد نیاز هستند.

  اما در مورد بهبود راحتی هنگام نشستن چطور؟ اینجاست که یک زیرپایی خوب وارد می‌شود.

  سه انتخاب ما به طرق مختلف به راحتی می‌رسند. دو مورد از توصیه‌های ما، زیرپایی‌های سنتی روی زمین است و سومی یک بانوج پا است. ممکن است هر سه مورد را به عنوان افزودنی های مفیدی برای تنظیم خود بیابید، اما من شخصاً به استفاده از یکی از هر نوع - یکی برای زمین و دیگری برای هوا - راضی شده ام. وقتی با هم ترکیب می‌شوند، انعطاف‌پذیری دراز می‌کشند تا بتوانم به عقب بروم و دراز بکشم یا راحت بنشینم.

  تبلیغات

  حماک ​​پای رومیزی Uplift (34 دلار)

  بله، این نام باعث می‌شود. احمقانه به نظر می رسد، اما ایده Uplift Desk's Foot Hammock هوشمندانه است. به جای اینکه مجبور باشید یک جعبه، چهارپایه یا صندلی دیگری برای بالا بردن پاهای خود پیدا کنید، می توانید آن را به سادگی به پایین تقریباً هر میز چوبی وصل کنید. بانوج دارای صفحات چشمی برای نصب است و نیاز به سوراخکاری دارد، اما اگر یک میز ایستاده Uplift V2 دارید، از قبل صفحات لنگر در آن تعبیه شده است. بانوج را قلاب کنید و voila! اکنون می‌توانید در حین کار پاهای خود را مانند یک ضربه بزرگ قرار دهید.

  تکیه پا قابل تنظیم ErgoFoam (36 دلار)

  تکیه پا زیر میز ErgoFoam گزینه‌ای است که من پیدا کردم. دوباره و دوباره به خودم برمیگردم دلایل آن ساده است: نرم است، به راحتی با پاهایم حرکت می کنم و شکل زیر قوس های من احساس خوبی دارد. این فقط یک مکان دنج برای قرار دادن پاهای شماست. کلینیک کلیولند توصیه می‌کند، در میان نکات دیگر برای پیشگیری از کمردرد، ارتفاع زانوهایتان در حالت نشسته برابر یا کمی بلندتر از باسن باشد. زیرپایی در دو ارتفاع تنظیم شده، معمولی و بلند عرضه می شود، اما یک گزینه قابل تنظیم نیز وجود دارد که من آن را توصیه می کنم. هر یک از این سه باید بتواند پاهای شما را تا ارتفاع توصیه شده نگه دارد. انتخاب نسخه قابل تنظیم اساساً خرید هر دو است، زیرا این تنها زیرپایی با ارتفاع معمولی با پلت فرم Velcro قابل جدا شدن است که آن را به ارتفاع "بلند" می رساند.

  شما می توانید از بین پوشش های مخملی یا مشبک انتخاب کنید. هر کدام را می‌توان زیپ کرد و با ماشین شست، اما خوشبختانه، من به راحتی می‌توانم خاک یا موهای حیوانات خانگی را از روکش مخملی پاک کنم.

  FM300 Humanscale Foot Rocker (72 دلار)

  طبقه دوم ما گزینه مبتنی بر حرکت Humanscale FM300 Foot Rocker با قابلیت حرکت است. این به خوبی برای دفتر خانه یا دفتر اداری مناسب است و نیازی نیست نگران لکه شدن سکوی چوبی آن یا نیاز به شستشو باشید. من همچنین جزء متحرک پلت فرم را دوست دارم. کل سازه محکم است و سکوی چوبی روی مجموعه ای از چهار چرخ که روی یک مسیر قرار گرفته اند غلت می خورد. مسیر مسیر مثلثی است که شما را قادر می سازد تخته را به سمت خود یا دور از خود فشار دهید. این حرکت مانند فشار دادن پدال پا است، با این تفاوت که این ساختار با شما حرکت می کند، یا در موقعیت نهایی انگشتان پا را به سمت پایین یا به سمت بالا نشان می دهد. تقریباً در هر نقطه بین آن قرار می گیرد - هیچ شکافی وجود ندارد که آن را در جای خود نگه دارد - زیرا اصطکاک برای حمایت از آن کافی است. همچنین می توانید ارتفاع زیرپایی را حدود یک اینچ (2.5 سانتی متر) تنظیم کنید.

  FM300 راحت ترین گزینه نیست. اما اگر چیزی محکم زیر پای خود را ترجیح می دهید که درجاتی از حرکت را نیز اضافه می کند، پس انتخاب با کیفیتی است.

خبرهای دیگر از گجت ها