خبر

 • تک بورد - یک دهه و نیم بی ثباتی: تاریخچه برنامه های پیام رسانی Google

  یک دهه و نیم بی ثباتی: تاریخچه برنامه های پیام رسانی Google
  1 روز و 20 ساعت قبل

  شانزده سال پس از راه اندازی Google Talk ، پیام های Google هنوز یک آشفته است.
  Google Talk ، اولین پلتفرم پیام رسانی فوری گوگل ، در 24 آگوست 2005 راه اندازی شد. این شرکت 16 سال است که در زمینه پیام رسانی فعالیت می کند ، به این معنی که گوگل بیش از برخی از رقبای خود مشتری پیام رسانی می کند. اما به لطف یک و نیم دهه تغییر تقریباً مداوم استراتژی ، عرضه محصولات رقابتی و خرابکاری داخلی ، نمی توانید بگ

  16 سال چرخاندن پیام رسان گوگل به محصولات شرکت های متمرکزتر این امکان را می دهد که از آن عبور کنند. شرم آور است که تقریباً همه این محصولات بسیار جوانتر از تلاش های پیام رسانی گوگل هستند. رقبایی مانند WhatsApp (12 ساله) ، Facebook Messenger (نه ساله) ، iMessage (نه ساله) و Slack (هشت ساله) را در نظر بگیرید - Google Talk حتی چهار سال قبل از بزرگنمایی یک چت ویدیویی داشت.

  تبلیغات

  در حال حاضر ، شما احتمالاً پیشنهادات Google را در پشت هر رقیب دیگر در زمینه فناوری بزرگ قرار می دهید. فقدان هر نوع رهبری پیام رسانی از بالا به پایین در گوگل منجر به یک و نیم دهه برزخ پیام رسانی شده است ، به طوری که گوگل هم نمی تواند فضا را به طور کامل ترک کند و نه می تواند به یک محصول متعهد باشد. در حالی که شرکت هایی مانند فیس بوک و Salesforce ده ها میلیارد دلار در یک برنامه پیام رسانی تنها سرمایه گذاری می کنند ، به نظر می رسد که گوگل تنها به جمع آوری تعداد بی شماری از پروژه های جانبی ناپایدار با بودجه ناچیز که توسط مدیران پروژه های اشتغال زا هدایت می شود ، می پردازد. دوره هایی وجود داشته است که گوگل به طور خلاصه یک راه حل مناسب برای پیام رسانی ارائه می دهد ، اما خاموش شدن مداوم ، تغییر تمرکز و خرابکاری محصولات تأسیس شده باعث شده است که Google بسیاری از این پایگاه های کاربر-یا حسن نیت کاربر-را به امروز منتقل نکند.

  از آنجایی که هیچ شرکتی تا به حال در این مورد به این خوبی شکست نخورده است ، این مدت طولانی ، با این محصولات مختلف (و به دلیل اینکه تقریباً یک ماه از راه اندازی Google Chat می گذرد) ، زمان آن رسیده است سابقه پیام رسانی گوگل خوانندگان عزیز ، خود را برای راه اندازی بدون واسطه محصولات جدید ، غفلت از محصولات تأسیس شده ، تعطیلی غیر منتظره و تعداد زیادی از کاربران گیج ، ناامید و تبعیدی آماده کنید.

  Table محتوا

  Google Talk (2005) - اولین سرویس چت گوگل که بر اساس پروتکل های باز ساخته شده است Google Talk تمام سیستم اعلان فشار Android را اجرا کرد. Google Wave (2009)-یک قاتل ایمیلی از آینده هیچ کس نمی دانست Wave برای چیست و چگونه از آن استفاده می کند Google Buzz (2010)-شبکه اجتماعی بدون رضایت Slide's Disco (2011)-یک مستقل برنامه از Googleplex فرار می کند Google+ Era (2011) - وحشت اجتماعی Google+ Google Hangouts چت ویدئویی - اولین Hangouts Google+ Huddle/Messenger - من فکر می کنم ما باید نوعی عملکرد DM داشته باشیم رقیبی ظاهر می شود - iMessage وارد چت شده است یک رقیب دیگر - WhatsApp در حال حاضر 22 میلیارد دلار ارزش دارد Google Docs Editor Chat (2013) - درست مانند چت Gmail ، اما با هیچ چیزی Google Hangouts (2013) ادغام نشده است - بزرگترین سرویس پیام رسانی Google مرگ Hangouts ، پیام های Google یکپارچه ، و امیدوارم Google Spaces (2016) - یک برنامه پیام رسانی برای شرکت کنندگان Google I/O 2016 Google Allo (2016)-واتساپ Google در هنگام ورود میراث Allo را شبیه سازی کرد: Google Assistant Google Duo (2016)-یک برنامه همراه ویدیویی برای ... WhatsApp؟ Google (Hangouts) Meet (2017) - Not Zoom YouTube Messages (2017) - بله ، این واقعاً یک چیز Google (Hangouts) Chat (2018) بود - قسمت 1: Cloning Slack در واقع ایده خوبی است Google Maps Messages (2018) - پیام های تجاری ، در حال حاضر با بی ثباتی Google Google & RCS (2019) - بنابراین ما این استاندارد پیام های گرد و غبار قدیمی را در یک گنجه پیدا کردیم ... RCS بد است ، و هر کسی که آن را دوست دارد باید احساس بدی در Google Photos Messages (2019) داشته باشد - شما دریافت یک ویژگی پیام رسانی! و شما! و شما! Google Stadia Messages (2020) - دو طعم عالی که در کنار هم طعم فوق العاده ای دارد Google Pay Messages (2021) - ما در واقع از Google Allo Google Assistant Messages (2021) چیزی یاد نگرفتیم - متن و چت صوتی ، برای خانواده ها؟ پیام تلفن Google (2021) - آیا این کمی دور از دسترس نیست؟ Google Chat ، قسمت 2 (2021) - منتظر نمانید ، این در حال حاضر یک برنامه مصرف کننده است! آیا کسی مسئول Google است؟

خبرهای دیگر از ابزارها