خبر

 • تک بورد - یادداشت سرمایه گذار می گوید ، یک آیفون تیتانیومی که دوباره طراحی شده است راه ما را می گیرد

  یادداشت سرمایه گذار می گوید ، یک آیفون تیتانیومی که دوباره طراحی شده است راه ما را می گیرد
  1 روز و 21 ساعت قبل

  همچنین ، این یادداشت تأیید می کند که آیفون مینی در سال 2022 می میرد.
  یک یادداشت سرمایه گذار جدید از JPMorgan Chase که توسط AppleInsider و MacRumors مشاهده شده ادعا می کند که مدل های پیشرفته آیفون اپل به زودی از تیتانیوم در کنار یا به جای آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ استفاده می کنند . همچنین بینش جدیدی در مورد انتظارات از آیفون های 2022 ارائه می دهد.

  مطالعه بیشتر گزارش: اپل در اوایل سال 2022 آیفون SE جدیدی با A15 ، 5G معرفی می کند با توجه به منابع خط تولید ، این یادداشت می گوید که تغییر مواد در سال 2022 انجام می شود و فاکسکان تامین کننده انحصاری اپل برای اجزای تیتانیوم خواهد بود. گوشی های مدل Pro از آن سال به احتمال زیاد از آلیاژ تیتانیوم استفاده می کنند که نسبت به فولاد ضد زنگ استفاده شده در مدل های فعلی آیفون ، مقاومت و مقاومت بیشتری در برابر خراش دارد.

  در حالی که گزارش تحلیلگر مشخص نکرده است ، اما به احتمال زیاد ما در مورد باند فلزی در لبه آیفون صحبت می کنیم ، نه در جلو و عقب. پیش بینی می شود که قسمت جلویی آن همچنان شیشه ای باشد و با توجه به اینکه اپل به معرفی محصولات جدید MagSafe و شارژ بی سیم و ویژگی های جدید ادامه می دهد ، انتظار داریم قسمت پشتی آن نیز شیشه ای باشد.

  در این گزارش همچنین آمده است که آیفون 14 تغییرات قابل توجهی را نسبت به آیفون 13 مشاهده کنید ، این نشان می دهد که آیفون های جدید امسال با ویژگی های جزئی جزئی مشابه با راه اندازی آیفون های گذشته با "-S" ضمیمه شده به نام محصولات ، مشخصات ویژه ای دارند. در همین حال ، آیفون 14 در سال 2022 با طراحی مجدد و جدیدترین ویژگی های مهم جدید ، شبیه آیفون X یا آیفون 12 همراه خواهد بود.

  تبلیغات

  علاوه بر این ، JPMorgan Chase گزارش اخیر دیگری را تأیید می کند که اپل تولید نمی کند یک آیفون 14 مینی. این گزارش ، از Nikkei Asia ، ادعا کرد که اپل در سال 2022 آیفون 5G 5G با جدیدترین ، سریع ترین پردازنده مرکزی و همان ظاهر و احساس آیفون SE فعلی را معرفی می کند - اما این یک آواز مرگ برای آیفون مینی است ، که به عنوان بخشی از آیفون 12 در سال 2020 معرفی شد اما نتوانست انتظارات فروش را برآورده کند.

  در حال حاضر ، اپل دو گزینه برای کاربران تلفن های کوچک و یک دست ارائه می دهد. آیفون SE وجود دارد که با استفاده از فناوری های قدیمی مانند صفحه نمایش LCD و دکمه صفحه اصلی بر هزینه کم تأکید می کند. و آیفون 12 مینی وجود دارد ، که جدیدترین تراشه ، صفحه نمایش و فناوری دوربین اپل را در شاسی کوچکتر با قیمتی نزدیک به سایر پرچمداران ارائه می دهد.

  بر اساس بینش های Nikkei و JPMorgan Chase ، به نظر می رسد که اپل به زودی تلفن های کوچک را به سطل آشغال کاهش می دهد (یا واقعاً می توانید بحث کنید) ، با گرانترین پرچمداران با آخرین ویژگی ها ، بزرگ باقی بمانند.

خبرهای دیگر از اسباب