خبر

 • تک بورد - گیگابایت جایگزین منبع تغذیه انفجاری Newegg می شود که به خریداران مأیوس GPU فروخته شده است

  گیگابایت جایگزین منبع تغذیه انفجاری Newegg می شود که به خریداران مأیوس GPU فروخته شده است
  1 روز و 7 ساعت قبل

  Newegg کارت گرافیک های بد Gigabyte GP-P850GM و GP-P750GM را با GPU های سخت خریداری کرد.
  اگر امسال سعی در خرید GPU داشتید ، شاید با Newegg Shuffle ، سیستم قرعه کشی Newegg آشنا باشید. در ژانویه تاسیس شد تا سعی کند ربات ها و اسکالپرها را شکست دهد. همچنین ممکن است بدانید که پردازنده های گرافیکی و کنسول های Newegg Shuffle اغلب با قطعاتی مانند RAM ، مادربردها و منبع تغذیه به عنوان یک بسته بسته بندی

  در اوایل ماه جاری ، یوتیوب های بازی رایانه ای در Gamers Nexus ویدئویی را منتشر کردند که نشان می داد دو منبع تغذیه گیگابایت که معمولاً همراه GPU ها در Newegg Shuffle همراه هستند مستعد خرابی "فاجعه بار" هستند. برخی از مدلهای GP-P850GM و GP-P750GM که مورد آزمایش قرار گرفتند هنگام مرگ جرقه زدند و خطر آتش سوزی را ایجاد کردند و یکی نیز GPU متصل RTX 3080 را خراب کرد. گیگابایت در حال حاضر بیانیه ای منتشر کرده است که (به طور نادرست) با یافته های Gamers Nexus پیش از بیان نحوه برخورد شرکت با مشکل و ارائه مبادلات برای هر کسی که منبع تغذیه را در محدوده شماره سریال آسیب دیده خریداری می کند (شرکت کوتاهی کرده است) با این وجود ، یک فراخوان رسمی). "alt =" https://techbord.com گیگابایت تغییر منبع تغذیه انفجاری Newegg می شود که به خریداران مأیوس GPU فروخته شده است "> مدلهای آسیب دیده GP-P850GM و GP-P750GM قابل تعویض هستند ، در واقع آنها خراب شده اند یا خیر به گیگابایت

  گیگابایت ادعا می کند که تیم Gamers Nexus منبع تغذیه را بیش از ظرفیت برای "مدت زمان طولانی" اداره می کرد و این شرایط "معمولی برای استفاده در دنیای واقعی نخواهد بود." در ویدئویی در پاسخ که امروز ارسال شد ، Gamers Nexus اشاره کرد که این آزمایشات آنها را اشتباه تشخیص می دهد ، که با دقت طراحی شده اند تا مشخص کنند که در کجا ویژگی حفاظت از منبع تغذیه (OPP) منبع تغذیه باعث ایجاد و خاموش شدن منبع تغذیه می شود (همانطور که OPP طراحی شده است انجام دهید ، هنگامی که به درستی کار می کنید). سپس منابع تغذیه برای چند دقیقه رها شده و با 60 درصد از ظرفیت خود به اینترنت بازگردانده می شوند تا اطمینان حاصل شود که پس از خاموشی هنوز به درستی کار می کنند - بخش روشهای آزمایش کامل ویدیوی اول در اینجا آمده است. Gamers Nexus همچنین به بررسی های متعدد محصول اشاره کرد که ادعا می کند منبع تغذیه هنگام ورود ، قبل از نصب یا استفاده ، از بین رفته است. گیگابایت با کاهش حد توان OPP پاسخ داده است تا احتمال اینکه این منابع تغذیه به طور خودکار خاموش شوند و به کار خود ادامه دهند ، افزایش دهد. هر دو تا 150 درصد ظرفیت نامی خود را قبل از خاموش شدن می پذیرند (1300 وات برای منبع تغذیه 850 وات و 1125 وات برای مدل 750 وات) و این سقف به 120 درصد کاهش یافته است. این بیانیه نمی گوید که آیا گیگابایت تغییرات تولیدی دیگری را برای حل این مشکل انجام می دهد.

  خواندن بیشتر

  چقدر از GPU ها ، CPU ها ، کنسول ها ناامید هستید؟ Newegg با قرعه کشی جدید آزمایش می کند. این فقط به یک مشکل خبرساز تبدیل شده است زیرا Newegg آنها را به خریدارانی که مایل به دریافت GPU در هر نقطه نزدیک به قیمت خرده فروشی تبلیغ شده هستند ، فشار می آورد. در بهترین حالت ، خرید بسته نرم افزاری به معنای بدست آوردن مواردی است که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما قصد پرداخت هزینه آن را ندارید ، مانند کنترل اضافی یا بازی با کنسول بازی ، یا RAM مناسب یا مادربرد مناسب با GPU. اما در بدترین حالت ، این راهی برای خرده فروشان است که چیزهایی را که معمولاً نمی توانند بفروشند به افرادی که بسیار مشتاق خرید چیزی هستند بفروشند که با خوشحالی هزینه متورم شده را به همراه لوازم جانبی ناخواسته می پذیرند.

  ما " با Newegg تماس بگیرید تا ببینید آیا مشکلات مربوط به منبع تغذیه گیگابایت منجر به تغییر در سیاست بازگشت Newegg Shuffle یا انواع محصولاتی می شود که در وهله اول همراه با GPU ها (سیاست بازگشت فعلی می گوید که باید همه را برگردانید اقلام را با هم جمع کنید تا بازپرداخت دریافت کنید). در صورت دریافت پاسخ به روز رسانی می کنیم.

خبرهای دیگر از ابزارها