Google یک "نگاه اجمالی" رسمی از پرچمدار آینده Pixel 6 خود را منتشر کرده ">

خبر

 • تک بورد - گوگل پیکسل 6 را با دوربین جدید Tensor SoC ، به روز شده ، پیش نمایش می کند

  گوگل پیکسل 6 را با دوربین جدید Tensor SoC ، به روز شده ، پیش نمایش می کند
  24 روز و 14 ساعت قبل

  SoC "Whitechapel" گوگل "Google Tensor" رسمی است ، به علاوه ما عکس هایی داریم!
  Google یک "نگاه اجمالی" رسمی از پرچمدار آینده Pixel 6 خود را منتشر کرده است. شامل یک طوفان توییتی و یک وب سایت تیزر ، سرانجام ما تصاویر رسمی و تأیید بسیاری از شایعاتی که در آنجا منتشر شده است را دریافت می کنیم.

  در ابتدا ، یکی از هیجان انگیزترین جنبه های Pixel 6 ، گنجاندن SoC Google "Whitechapel" است. این اولین SoC داخلی گوگل است که به عنوان تراشه اصلی تغذیه کننده تلفن عمل می کند. این نشان می دهد که گوگل کوالکام را به عنوان تولید کننده SoC کنار می گذارد و رویکرد عمودی بیشتری مانند سخت افزار تلفن خود را مانند اپل در پیش گرفته است. این تراشه به طور رسمی "Google Tensor" نامیده می شود و توسط شرکت به عنوان "تراشه جدید طراحی شده توسط Google ، سفارشی برای Pixel" توصیف شده است.

  خواندن بیشتر < /h3> آنچه از SoC سفارشی Google Whitechapel در Pixel 6 انتظار داریم "برجسته Tensor این است که می تواند قوی ترین مدل های هوش مصنوعی و ML گوگل را مستقیماً در #Pixel6 پردازش کند. شما یک تجربه دگرگون شده را برای دوربین ، تشخیص گفتار و بسیاری دیگر از ویژگی های Pixel 6 "، گوگل در پست های امروز خود گفت. "تشخیص گفتار یکی دیگر از فناوری های بنیادی است که در آن پیشرفت چشمگیری در #Pixel6 مشاهده خواهید کرد. Google Tensor به ما امکان می دهد جهش های بزرگی در: دستورات صوتی ، ترجمه ، زیرنویس و دیکته انجام دهیم."

  یکی دیگر از مزایای احتمالی که در تاپیک ذکر نشده این است که تراشه Google Tensor باید به Google اجازه دهد از Pixel 6 بیش از سه سال پشتیبانی کند. هنگام تولید یک به روزرسانی Android ، اولین قدم دریافت پشتیبانی سخت افزاری به روز از فروشنده SoC است. اکثر عملیات تجاری فقط تا زمانی که سازنده SoC روی صفحه باشد از یک دستگاه پشتیبانی می کند. برای Qualcomm (فروشنده تراشه) ، پشتیبانی طولانی مدت دستگاه به معنای فروش تراشه های کمتر است ، بنابراین این شرکت نمی خواهد پنجره پشتیبانی طولانی مدت iPhone 5-6 ساله اپل را با یک بسته رقابتی مطابقت دهد. با وجود این که Qualcomm در راه نیست ، زمان پشتیبانی Pixel 6 کاملاً به عهده Google خواهد بود.

  تبلیغات

  به طور رسمی ، Pixel 6 در دو اندازه "Pixel 6" و "Pixel 6 Pro عرضه خواهد شد. . " هر دو در سه رنگ متفاوت ارائه می شوند و اگر به تصاویر نگاه کنید ، گوگل می گوید مدل "Pro" آن است که بیشترین فضا را در بالای قسمت دوربین دارد. Pro دارای سه دوربین است ، از جمله یک دوربین 4 برابر تله ، در حالی که مدل اصلی دارای دو دوربین است (روی لنز زوم رد می شود). همچنین در تاپیک ذکر نشده است ، این باید اولین ارتقاء تراشه دوربین گوگل از زمان پیکسل 2 باشد. پیکسل 2 ، 3 ، 4 و 5 همه از یک تراشه دوربین استفاده می کنند ، فقط نرم افزارهای جدیدتر ویژگی های اضافی را ارائه می دهند.

  < p> یک صفحه تیزر Pixel 6 در Google Store وجود دارد که می توانید برای اطلاعات بیشتر ثبت نام کنید. گوگل می گوید این تلفن در پاییز با اندروید 12 و رابط کاربری جدید با تغییر رنگ عرضه می شود.

  لیست تصویر توسط Google

خبرهای دیگر از ابزارها