خبر

 • تک بورد - گوگل حسگر اثرانگشت پیکسل 6 را به روز کرد و شارژ کند 23 واتی را تایید کرد

  گوگل حسگر اثرانگشت پیکسل 6 را به روز کرد و شارژ کند 23 واتی را تایید کرد
  20 روز و 5 ساعت قبل

  بیومتریک باید پس از به‌روزرسانی بهتر عمل کند، اما شارژ آن برطرف نشده است.
  اکنون که Pixel 6 چند هفته است عرضه شده است، Google شروع به رسیدگی به برخی از شکایات رایج در مورد دستگاه کرده است.

  ابتدا، یک به‌روزرسانی جدید وجود دارد که به خواننده اثر انگشت می‌پردازد، که برخی از افراد با آن مشکل داشته‌اند. به‌روزرسانی امنیتی ماه نوامبر برای Pixel 6 و 6 Pro شماره ساخت «SD1A.210817.036» است، که آخرین به‌روزرسانی اثر انگشت آن را یک‌بار افزایش می‌دهد تا به بیلد «SD1A.210817.037 ختم شود». گوگل به طور رسمی نگفته است که این بیلد چه کاری انجام می دهد، اما Verizon تغییراتی را برای بیلد 037 ارسال کرد که می گوید: "به روز رسانی نرم افزار فعلی عملکرد حسگر اثر انگشت دستگاه شما را بهبود می بخشد."

  < h3>مطالعه بیشتربررسی Pixel 6: Google Hardware سرانجام به پتانسیل خود عمل می کند، اگر از وصله امنیتی نوامبر می آیید، به روز رسانی 14.5 مگابایت است. همه با حسگر اثر انگشت مشکل نداشتند، اما به نظر می‌رسد موضوع مربوط به آن در /r/GooglePixel subreddit پس از نصب، تأثیرات مثبتی دارد. به نظر می رسد که به روز رسانی در عرضه بسیار کندی است. حتی اگر از ساخت قدیمی‌تری استفاده می‌کنید، فشار دادن دکمه «بررسی برای به‌روزرسانی» آن را به‌طور خودکار به‌طور معمول پایین نمی‌کشد. OTA برای بارگیری دستی در سایت پیکسل Google در دسترس است، بنابراین گزینه‌های شما این است که به صورت دستی آن را اعمال کنید (دستورالعمل‌ها در بالای آن صفحه است) یا بیشتر منتظر بمانید.

  مساله دوم: شارژ کردن! در یک پست انجمن جدید، گوگل آزمایش قبلی رابرت تریگز از Android Authority تایید کرد که پیکسل 6 در واقع 30 وات شارژ را انجام نمی دهد و در عوض در حدود 22 وات شارژ می شود. طبق قانون، گوگل هرگز از نظر فنی سرعت شارژ را اعلام نکرد. برای پیکسل 6 در وب‌سایت، که می‌گوید تلفن می‌تواند «تا 50 درصد شارژ را در حدود 30 دقیقه با شارژر 30 واتی USB-C Google انجام دهد». این بدان معناست که شارژر پیشنهادی گوگل می تواند شارژ 30 واتی را انجام دهد، نه لزوماً تلفن، که از نظر فنی فاقد وات ذکر شده است. این دقیقاً دروغ نیست، اما همچنین بی جهت گمراه کننده است.

  تبلیغات

  در اینجا موضوع اصلی پست Google است:

  ما باتری لیتیوم یونی Pixel را برای نرخ شارژ بالا در سطح باتری بهینه سازی کرده ایم. کم است. Pixel 6 می‌تواند در حدود 30 دقیقه (با شارژر برق 30 واتی USB-C Google) تا 50 درصد دریافت کند، و بسته به استفاده و دما دستگاه، به سرعت در حدود یک ساعت به 80 درصد می‌رسد. حداکثر توانی که پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو از شارژر سیمی می گیرند به ترتیب 21 و 23 وات است. با نزدیک‌تر شدن باتری به پر شدن، قدرت شارژ به تدریج کاهش می‌یابد تا طول عمر باتری بهبود یابد.

  Pixel همچنین ممکن است در شرایط خاصی شارژ را بالای ۸۰ درصد متوقف کند، و اگر شارژ تطبیقی ​​را فعال کنید، Pixel می‌تواند شارژ را بهینه کند. نرخ برای شارژ تدریجی یک شبه. در مجموع، این رویکردها به شما کمک می‌کنند وقتی باتری کم است، Pixel خود را سریع شارژ کنید، اما همچنین برای حفظ طول عمر باتری، به کاهش تخریب کمک می‌کند.

  تلفن شارژر ندارد، بنابراین من از آجر برقی OnePlus 45W USB PD PPS استفاده کرده ام. مشکل بزرگ Android در حال حاضر این است که سیستم‌عامل میزان وات شارژ را به کاربر گزارش نمی‌دهد، بنابراین نمی‌توانم مطمئن باشم که با سرعت کامل شارژ می‌کنم یا نه (ظاهراً روی این موضوع کار می‌شود). اگرچه به نظر می‌رسد این شارژر تمام مشخصات را دارد، و برای من، شارژ Pixel 6 Pro حدود دو ساعت طول می‌کشد.

  نکته آخر این است که شارژ Pixel 6 کند و غیررقابتی است. این یک تجربه شارژ کاملاً متفاوت از ۲۹ دقیقه‌ای است که OnePlus 9 Pro برای شارژ کردن طول می‌کشد. گوشی های OnePlus آنقدر سریع شارژ می شوند که عادات مصرف کننده را تغییر می دهند. وقتی باتری گوشی هر 18 ثانیه یک درصد افزایش می‌یابد، شارژ کردن آن در طول شب به نظر زیاد می‌رسد. به نظر می رسد بسیار مناسب تر است که آن را در یک استراحت ناهار یا چند دقیقه قبل از بیرون رفتن از جایی شارژ کنید - یا درست زمانی که کم می شود. Pixel 6 برای زنده ماندن در این نوع رفتار بسیار کند است، بنابراین برای من، شارژ یک شبه به مدرسه قدیمی بازگشته است.

خبرهای دیگر از گجت ها