خبر

 • تک بورد - گوگل با پول از دست رفته فروشگاه Play به Epic Games اعتراض می کند

  گوگل با پول از دست رفته فروشگاه Play به Epic Games اعتراض می کند
  9 روز و 6 ساعت قبل

  Epic در سال 2020 IAP های Google Play را عوض کرد ، اما در قرارداد آمده است که نمی تواند این کار را انجام دهد. این بار ، گوگل به دلیل نقض قرارداد با Epic مخالفت می کند.

  Epic قراردادهایی را با گوگل و اپل امضا کرد و متعهد شد از سیستم های پیش فرض پرداخت برای خریدهای درون برنامه ای استفاده کند. اپیک به عنوان بخشی از تلاش برای سیستم های پرداخت بازتر (و اجتناب از 30 درصد هزینه هر پلتفرم) ، جسورانه به روزرسانی برنامه های Android و iOS را که پردازش پرداخت را از خریدهای درون برنامه ای پلتفرم ها به Epic's تغییر می دهد ، متوقف کرد. -سیستم خانه گوگل و اپل هر دو ادعا می کنند که این اقدام نقض قراردادهای فروشگاه برنامه آنها با Epic بوده است.

  اپل شکایت کرد و ماه گذشته حکم خود را صادر کرد. Epic مجبور شد 3.65 میلیون دلار غرامت بپردازد و درآمد از دست رفته اپل از سه ماه پرداخت های خودکار Epic را پوشش دهد. به دنبال آن حکم ، گوگل نیز پول مفقود شده خود را می خواهد ، و اکنون با امید به حکمی مشابه ، با Epic مخالفت می کند.

  در کت و شلوار گوگل آمده است: "Epic با ارایه نسخه DDA [توافقنامه توزیع توسعه دهندگان] را عمدا نقض کرد Fortnite برای انتشار در Google Play با روش پرداخت غیر از صورتحساب Google Play برای خرید محتوای درون برنامه ای. با این کار ، Epic هزینه خدمات خود را تحت DDA برای خریدهایی که از طریق برنامه خارج از صورتحساب Google Play انجام می شود ، از Google رد کرد. "

  تبلیغات

  Google ادامه می دهد ،" کاربرانی که نسخه غیر سازگار Fortnite را قبل از حذف از Google Play بارگیری کرده اند ، هنوز می توانند از مکانیسم پرداخت خارجی Epic برای انجام خریدهای درون برنامه ای استفاده کنند-به Epic اجازه می دهد از پرداخت هزینه خدمات توافق شده خود با Google برای این خریدها فرار کنید. "

  Google معتقد است که" حماسه به طور متناوب به طرز ناعادلانه ای با هزینه گوگل "و به دنبال بازپرداخت درآمدها و خسارت های از دست رفته خود است.

  شکایت گوگل همچنین زمان می برد تا خط روشن بین Android و iOS را مشخص کند و می گوید:" برخلاف رقبایی مانند اپل ، Google برای بارگیری ، نصب یا توزیع برنامه ها در Android ، کاربران Android یا توسعه دهندگان از Google Play استفاده نکنند ، "و" اکثر تلفن های Android "با چندین فروشگاه برنامه از قبل بارگیری می شوند. گوگل ادعا می کند که "مصرف کنندگان و توسعه دهندگان مجبور نیستند از Google Play استفاده کنند ؛ آنها هنگام انتخاب بین فروشگاه های برنامه Android و کانال های توزیع ، استفاده از آن را انتخاب می کنند."

  مفاهیم: اگر Epic دوست ندارد قوانین فروشگاه Play ، رفتن به مکان دیگر رایگان است.

خبرهای دیگر از ابزارها