خبر

 • تک بورد - گوگل با استفاده از Google Maps تبلیغات ضد مقرراتی را برای مشاغل کوچک ارسال می کند

  گوگل با استفاده از Google Maps تبلیغات ضد مقرراتی را برای مشاغل کوچک ارسال می کند
  29 روز و 2 ساعت قبل

  سایت جدید ترسناک به کاربران گوگل می گوید که محدودیت های ضد انحصار می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد.
  Google بی سر و صدا از کسب و کارهای کوچک کمک می گیرد تا از این شرکت نزدیک به 2 تریلیون دلاری در برابر مقررات ضد تراست محافظت کند. در پاسخ به لوایح کنگره مانند "قانون پایان دادن به انحصارات پلت فرم"، که مالکان پلتفرم را از ترجیح خدمات خود بر رقبا منع می کند، گوگل به صاحبان مشاغل کوچک می گوید

  مطالعه بیشتر

  کمیته مجلس لایحه‌ای را تصویب می‌کند که می‌تواند آمازون، اپل و گوگل را از هم بپاشد. مدیرعامل ساندار پیچای از آخرین طرح بسته‌بندی محصول دفاع می‌کند. اگرچه استراتژی در اینجا جدید به نظر می رسد. به جای نوشتن یک پست وبلاگ عمومی، گوگل بی سر و صدا کاربرانی را هدف قرار می دهد که لیست های تجاری را در Google Maps ثبت کرده اند. این کاربران گزارش می‌دهند که ایمیل‌های ناخواسته و یک «اقدام اقدام» در رابط کاربری نمایه کسب‌وکار Google دریافت کرده‌اند که هر دو به سایت جدید ضد انحصار Google پیوند می‌خورند.

  هم ایمیل و هم مورد اقدام Google Business یک کلیک را درخواست می‌کنند و می‌گویند: «قوانین جدید ممکن است بر کسب‌وکارها تأثیر بگذارد. قانون پیشنهادی می‌تواند یافتن کسب‌وکار شما را به صورت آنلاین سخت‌تر کند». هر دو مورد به این سایت پیوند دارند، که مملو از زبان ترسناکی است که از کاربران درخواست می کند "در مورد قوانین پیشنهادی که می تواند بر تجارت شما تأثیر بگذارد، به روز بمانید." این سایت به کاربران نگران توصیه می‌کند که برای لیست پستی اقدام سیاسی جدید Google ثبت نام کنند، با فرم ثبت‌نام: «با کلیک کردن روی این دکمه، موافقت می‌کنم که Google بتواند درباره مسائل قانونی و مقرراتی، رویدادها و فرصت‌های حمایتی مرتبط با من با من تماس بگیرد. کسب و کار."

   تصویری از سایت Google، که از کاربران می خواهد برای لیست پستی سیاسی آن ثبت نام کنند. یک اسکرین شات از سایت Google، که از کاربران می خواهد برای لیست پستی سیاسی آن ثبت نام کنند. رون آمادئو

  این سایت هرگز به صورت‌حساب‌هایی مانند «قانون انحصارات پلتفرم پایان دادن» به نام اشاره نمی‌کند، و در نتیجه، پیگیری این استدلال‌ها برای افراد عادی بسیار سخت است. این سایت در مورد "قانون" غیرقابل توصیفی صحبت می کند که به کسب و کارها لطمه می زند و مکرراً به "این صورتحساب ها" اشاره می کند بدون اینکه هرگز نامی از صورتحساب هایی که در مورد آن صحبت می کند اشاره کند. تنها پس از کلیک کردن بر روی برخی از پیوندهای "اطلاعات بیشتر" در پایین است که در نهایت با مطالعه بیانیه های مطبوعاتی پیوند داده شده در مورد بخش های خاصی از قوانین پیشنهادی برای موتورهای جستجو، پلت فرم های تبلیغاتی و فروشگاه های برنامه، موضوع صفحه را کشف خواهید کرد. .

  تبلیغات

  پس از ارائه شایعات معمول در مورد اهمیت مشاغل کوچک در طول همه گیری، سایت Google مقاومت خود را در برابر قوانین ضد انحصار به عنوان یک جنبش مردمی معرفی می کند و می گوید: "برخی از شما همچنین نگرانی خود را در مورد مقررات پیشنهادی ابراز کرده اید. در کنگره که عواقب ناخواسته ای برای کسب و کار شما خواهد داشت و می تواند بسیاری از ابزارهای دیجیتالی را که هر روز به آنها تکیه می کنید مختل کند."

  Google نکاتی را بیان می کند که توضیح می دهد چگونه رقابت جداگانه در هر بازار به کوچکی آسیب می رساند. مشاغل:

  در صورت تصویب، این صورت‌حساب‌ها ممکن است برای کسب‌وکار شما هزینه داشته باشد زمان و پول با این موارد:

  پیدا کردن شما برای مشتریان سخت‌تر می‌شود زیرا ممکن است فهرست کسب و کار شما (از جمله شماره تلفن، آدرس و ساعات کاری) دیگر در جستجوی Google و Maps ظاهر نشود. . اگر ارتباط محصولات Google Ads از یکدیگر و از Google Analytics جدا باشد، بازاریابی دیجیتال شما را کمتر مؤثر می کند. اگر Gmail، Docs و Calendar از هم جدا شوند و دیگر به طور یکپارچه با هم کار نکنند، به بهره‌وری شما آسیب می‌زند. Google ادعا می کند که ارتقای خدمات خود بالاتر از رقبا تنها راه برای بدست آوردن نتایج جستجوی غنی است.Google ادعا می کند که تبلیغ خدمات خود در بالاتر از سطح رقابت است. تنها راه برای بدست آوردن نتایج جستجوی غنی است. Google

  این سایت همچنین شامل تصویر بالا می‌شود، که ادعا می‌کند محدود کردن توانایی جستجوی Google برای تبلیغ محصولات Google در رقابت به طور کامل نتایج جستجوی غنی را از بین می‌برد. اسکرین شات "قبل" و "بعد" نتیجه جستجوی غنی معمولی (که توسط Google Maps ارائه می شود) را با متن بزرگتر، اطلاعات رتبه بندی مشتری، ساعات کاری، یک عکس، و پیوندهایی به تماس های تلفنی، مسیرها و موارد دیگر نشان می دهد. با استفاده از مثال «بعد»، Google ادعا می‌کند که مسدود کردن این شرکت از قرار دادن نقشه‌های گوگل به‌طور مصنوعی بالاتر از رقبا، به معنای عدم نتایج غنی و بازگشت به رابط استاندارد «10 پیوند آبی» از سال 1998 است. Google می‌گوید مشتریان کار سخت‌تری خواهند داشت. زمان پیدا کردن مشاغل محلی از این طریق است.

  این یک استدلال عجیب است. Google به این موضوع اشاره نمی‌کند که چرا نقشه‌های Google و نتایج غنی تا این حد به هم مرتبط هستند و چرا نمی‌تواند نتایج جستجوی غنی را از یک ارائه‌دهنده اطلاعات محلی متفاوت نشان دهد، مانند هر کسی که نتیجه برتر باشد. Google یک «فرمت داده‌های ساختاریافته» دارد به‌طور خاص تا سایت‌ها بتوانند نتایج جستجوی غنی ارائه دهند، و «جستجوی Google» مرتباً رتبه‌بندی مشتریان و اطلاعات قیمت را از سایت‌هایی مانند Facebook، Yelp، و Tripadvisor نشان می‌دهد. تنها تفاوت این است که اطلاعات به اندازه نقشه های گوگل برجسته نیستند و به بالای صفحه پین ​​نمی شوند. فهمیدن نحوه تامین اطلاعات نقشه شخص ثالث در جستجوی گوگل کار غیرممکنی به نظر نمی رسد، به خصوص زمانی که بیانیه ماموریت گوگل به عنوان یک شرکت این است که "اطلاعات جهان را سازماندهی کرده و آنها را در دسترس و مفید قرار دهد."

  < p>ما برای لیست پستی ثبت نام کرده ایم و اگر با FUD جالب دیگری مواجه شدیم به شما اطلاع خواهیم داد.

خبرهای دیگر از گجت ها