خبر

 • تک بورد - گوگل اندروید 12 را برای پیکسل 3 به بالا عرضه می کند

  گوگل اندروید 12 را برای پیکسل 3 به بالا عرضه می کند
  19 روز و 3 ساعت قبل

  کد منبع در تمام ماه منتشر شده است ، اما در نهایت به روزرسانی ها به دستگاه ها وارد می شود.
  مهمترین نکته در راه اندازی پیکسل 6 دیروز این است که اندروید 12 برای گوشی های قدیمی پیکسل نیز ارسال شده است. گوگل در 4 اکتبر اقدام به انتشار اندروید 12 به مخزن AOSP (پروژه منبع باز Android) کرد ، اما هیچ فایل باینری تمام شده ای برای گوشی های پیکسل که معمولاً به روزرسانی های روز اول را دریافت می کنند ارسال

  به طور رسمی ، Android 12 برای Pixel 5 ، 5a ، 4 ، 4a ، 3 و 3a در دسترس است. اندروید 12 اولین به روزرسانی بزرگی است که پیکسل 2 آن را از دست داده است ، اگرچه مدتی است که بدون به روزرسانی امنیتی بوده است. شما چند گزینه برای دریافت اندروید 12 دارید. ساده ترین راه این است که منتظر بمانید تا به روزرسانی دستگاه شما وارد شود ، که در ماه آینده اتفاق می افتد و به طور خودکار برای کاربران در دسترس کاربران قرار می گیرد. گزینه دیگر این است که به developer.google.com بروید و به روزرسانی OTA را برای دستگاه خود بارگیری کنید. همچنین تصاویر سیستم از ابتدا وجود دارد که اطلاعات موجود شما را پاک می کند. برای اعمال هر یک از دو مورد اخیر نیاز به کار خط فرمان سبک و بارگیری ابزارها وجود دارد و Google دستورالعمل های کامل را در سایت خود ذکر کرده است.

  Advertisement Google قبلاً مجسمه های اندروید واقعی را می ساخت ، اما اکنون موارد AR را انجام می دهد این یکی به نام رمز داخلی برای اندروید 12 اشاره می کند: "Snow Cone." بزرگنمایی / Google قبلاً مجسمه های Android واقعی می ساخت ، اما اکنون مجسمه های AR را انجام می دهد. این یکی به نام رمز داخلی اندروید 12 اشاره می کند: "Snow Cone." Google

  Android 12 یکی از بزرگترین نسخه های Android در حافظه اخیر است و با یک تغییر کامل رابط کاربری به نام "Material You" ارائه می شود. هر قسمت از رابط کاربری اکنون با کاغذ دیواری شما هماهنگ شده است و Google به سرعت از تم های Material You به بزرگترین برنامه های خود پشتیبانی می کند. تغییرات زیادی در پنل اعلان ها ، ابزارک ها و رابط کاربری سیستم وجود دارد و اعلان های حریم خصوصی جدیدی برای استفاده مداوم از میکروفون یا دوربین وجود دارد. اندروید 12 اندروید را بیشتر از همیشه به هسته لینوکس نزدیک می کند ، با تعداد کمی فورک و تأخیر در انتشار بین اندروید و لینوکس. یک سیستم فایل افزایشی برای بازی های بارگیری شده ، ایموجی های جدید و بسیاری موارد دیگر وجود دارد.

  مثل همیشه ، تردمیل به روز رسانی Android ادامه خواهد یافت. ما در حال حاضر جزئیاتی از نسخه جدید اندروید در چرخه میانی داریم که مردم آن را "Android 12.1" نامیده اند. تا کنون ، به نظر می رسد ویژگی های فاش شده بر روی رایانه های لوحی و تاشو متمرکز است.

  دیروز ، یک پست از حساب Reddit "androidbetaprogram" رسمی Google آینده برنامه بتا را برای کاربران ثبت نام کرده و می گوید: "اگر اقدامی نکنید و دستگاه Pixel خود را در برنامه بتا ثبت نام کنید ، به طور خودکار بروزرسانی های بعدی Android 12 را از ماه دسامبر دریافت خواهید کرد. "

  تقویم های خود را علامت گذاری می کنیم.

خبرهای دیگر از ابزارها