خبر

 • تک بورد - گواهی منقضی شده ویندوز 11 برخی از برنامه ها و ابزارهای داخلی را خراب می کند

  گواهی منقضی شده ویندوز 11 برخی از برنامه ها و ابزارهای داخلی را خراب می کند
  22 روز و 13 ساعت قبل

  برخی از مشکلات قبلاً برطرف شده‌اند، برخی دیگر منتظر رفع آن هستند.
  اگر از زمانی که تقویم تا نوامبر گذشته است، متوجه مشکلات عجیبی در برخی از برنامه‌ها و ابزارهای داخلی ویندوز 11 شده‌اید، تنها نیستید. در پستی در صفحه مشکلات شناخته شده مایکروسافت برای ویندوز 11، این شرکت می‌گوید که گواهی دیجیتال منقضی شده باعث می‌شود برخی از کاربران قادر به باز کردن یا استفاده از برخی برنامه‌های داخلی ویندوز یا بخش

  مطالعه بیشتر

  Windows 11: بررسی Ars Technica

  برنامه‌های تحت تأثیر شامل ابزار Snipping، صفحه حساب‌های برنامه تنظیمات (اما فقط هنگام اجرای ویندوز در حالت S)، صفحه‌کلید لمسی، تایپ صوتی هستند. ، انتخابگر ایموجی، ویرایشگر روش ورودی و برنامه نکات. هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که نسخه‌های ویندوز 10 هر یک از این برنامه‌ها تحت تأثیر قرار گرفته باشند.

  برای همه چیز به‌جز Snipping Tool و برنامه تنظیمات حالت S، یک به‌روزرسانی برای رفع مشکلات از قبل موجود است—این همان 22000.282 است. ساختی که به برخی از مشکلات عملکرد AMD Ryzen ویندوز 11 پرداخته است. Windows Update را بررسی کنید و آن پچ را نصب کنید تا این مشکلات برطرف شود. رفع مشکلات دیگر هنوز در حال انجام است.

  ممکن است همه کاربران ویندوز 11 تحت تأثیر این مشکلات قرار نگیرند. در یک Dell XPS 13 کاملاً به روز شده با ویندوز 11 با نصب همه به روز رسانی ها، برنامه Snipping Tool باز می شود و به خوبی کار می کند. اما اگر مشکل دارید، به‌زودی به‌روزرسانی ارائه می‌شود.

خبرهای دیگر از گجت ها