خبر

 • تک بورد - گفته می شود که اندروید 12 در 4 اکتبر منتشر می شود

  گفته می شود که اندروید 12 در 4 اکتبر منتشر می شود
  13 روز و 14 ساعت قبل

  سند گوگل برای تولیدکنندگان دستگاه لیست روز عرضه و زمان های پشتیبانی را پشتیبانی می کند.
  Android 10 در 3 سپتامبر 2019 منتشر شد و Android 11 در 8 سپتامبر 2020 منتشر شد. بنابراین نسخه اندروید 12 امسال کجاست؟

  به جای آخرین نسخه اندروید 12 در این ماه ، گوگل اندروید 12 بتا 5 را کنار گذاشت و گفت آخرین نسخه "چند هفته" دیگر باقی مانده است. گزارش جدیدی از Mishaal Rahman از توسعه دهندگان XDA ادعا می کند که اوضاع را کمی محدود کرده و می گوید دوشنبه 4 اکتبر تاریخ جادویی است. برای اندروید 12. این سند فقط زمان انتشار کد منبع باز پروژه Android (AOSP) را فهرست می کند ، اما انتشار کد منبع برنامه نویس و نسخه پیکسل مصرف کننده معمولاً در یک روز است.

  به روزرسانی پایدار اندروید 12 ممکن است در 4 اکتبر منتشر شود ، زیرا در آن زمان است که Google قصد دارد به AOSP عرضه کند. این تاریخ انتشار آزمایشی نیز توسط 3PL ذکر شده است. pic.twitter.com/PMN802gQj0

  -میشال رحمان (MishaalRahman) 12 سپتامبر 2021

  به نظر می رسد که این سند برای تولیدکنندگان دستگاه شخص ثالثی است که علاقه مند به مجوز دادن به برنامه های Android Google هستند. و تعداد زیادی تاریخ برای جدول زمانی پشتیبانی سیستم عامل ذکر می کند. البته هسته اصلی اندروید منبع باز است و هرکسی می تواند هر کاری که می خواهد با کد منبع انجام دهد ، اما اگر می خواهید تأیید گوگل و مجوز برنامه هایی مانند Play Store و Gmail را دریافت کنید ، باید قوانین را رعایت کنید. به منظور مجبور کردن تولید کنندگان برای ارسال نسخه های جدیدتر Android در دستگاه های جدید ، گوگل فقط مجوزهای GMS (خدمات تلفن همراه Google-با نام مستعار ، همه برنامه های Google) را برای دستگاه های جدید در حدود دو سال متوقف می کند. این سند همچنین مواردی را که گوگل پشتیبانی از پایگاه داده Android 12 و "ACK" یا "Android Common Kernel" (هسته لینوکس با وصله های Android) با وصله های امنیتی را متوقف می کند ، ذکر می کند که 3.5 سال پس از انتشار است. (به خاطر داشته باشید که دستگاه های پشتیبانی شده پس از سال اول به نسخه جدیدتر اندروید منتقل می شوند.)

  تبلیغات

  نسخه بعدی قابل درک است ، زیرا گوگل امسال کارهای زیادی را باید انجام دهد. اندروید 12 یکی از بزرگترین نسخه های اندروید است که با رابط کاربری کاملاً جدید "Material You" برای گوشی های Pixel و شامل یک سیستم تم رنگی خودکار وحشی عرضه می شود. دستگاهها سرانجام ارسال "GKI" یا "Generic Kernel Image" اندروید را آغاز می کنند که به یکپارچه سازی هسته لینوکس اندروید در دستگاه های مختلف کمک می کند و حتی ممکن است به برخی از دستگاه ها اجازه دهد به روزرسانی های هسته را از طریق فروشگاه Play ارسال کنند. یک سیستم فایل افزایشی برای بازی های Play-as-you-download ، داشبورد جدید حریم خصوصی ، بهینه سازی عملکرد و یک میلیون تغییر دیگر وجود دارد.

  برخی از این ویژگی های جدید به طور کامل در معرض دید کاربران قرار نخواهد گرفت تا زمانی که راه اندازی پیکسل 6 (هر زمان که باشد) اما اولین قطعه بزرگ ، اندروید 12 ، تنها چند هفته باقی مانده است.

خبرهای دیگر از ابزارها