خبر

 • تک بورد - گزارش FCC نشان می دهد که دایسون در حال آماده سازی رقیب بعدی Roomba است

  گزارش FCC نشان می دهد که دایسون در حال آماده سازی رقیب بعدی Roomba است
  22 روز و 17 ساعت قبل

  خلاء ربات فعلی موجود نیست و پرونده های FCC به حرکت بعدی دیسون اشاره می کند.
  شرکت بریتانیایی جاروبرقی Dyson نمی خواهد وقتی در مورد جاروبرقی های روباتیک صحبت می شود در گرد و غبار باقی بماند. روبوک فعلی این شرکت ، Dyson 360 Eye ، در حال حاضر در ایالات متحده موجود نیست. اما پرونده های اخیر FCC نشان می دهد که شرکت روی محصول جدید بالقوه ای کار می کند تا به تقاضای خانه داران مکانیکی کمک کند.

  این می تواند robovac بعدی دیسون باشد. این می تواند robovac بعدی دیسون باشد. Dyson

  Dyson's پرونده های FCC ، که امروز توسط The Verge مشاهده شده و "Dyson 360 VISNAV" نامیده می شود ، به یک پیشنهاد آبی چشمگیر با مارک "Dyson 360 Hyperdymium" اشاره می کند. به گفته دیسون ، Hyperdymium به یک فناوری موتور اختصاصی اشاره دارد که می تواند "با سرعت 125000 دور در دقیقه" کار کند. دیسون همچنین می گوید این فناوری به آن اجازه می دهد جاروبرقی های سبک بسازد. بخش "360" نشان می دهد که ربات قدم های 360 درجه چشم را با حمل یک سیستم دید 360 درجه دنبال می کند. 360 Eye دارای یک دوربین کوچک در بالا و سنسورها در طرفین است.

  روبوک بعدی دیسون به احتمال زیاد دید 360 درجه خواهد داشت. روبوک بعدی دیسون دیسون به احتمال زیاد دید 360 درجه خواهد داشت. Dyson

  به نظر می رسد که این ربات در پرونده های FCC بسیار نزدیکتر از 360 Eye به زمین نزدیک است ، که به دستگاه اجازه می دهد در فضاهای کم مانند زیر نیمکت قرار گیرد. همانطور که توسط The Verge اشاره شد ، این دستگاه با 360 Eye و 360 Heurist که اخیراً راه اندازی شده است متفاوت است ، که برای حرکت در گوشه ها و مبلمان تنگ ، بلندتر و باریک تر هستند. تصاویر ارسالی نیز یک حلقه نور را نشان می دهد که می تواند به ربات در پاکسازی در شب کمک کند.

  طراحی پایه شارژ احتمالی. بزرگنمایی/طراحی پایه شارژ احتمالی. Dyson

  پرونده های FCC به عنوان Dyson 360 Eye ارائه می شود ، که شرکت آن را به عنوان اولین خلاء رباتیک خود نشان داد در سال 2014 ، در وب سایت شرکت ایالات متحده به عنوان "موجود نیست" ذکر شده است. دیسون سال گذشته خلاء روباتیک 360 Eye Heurist را منتشر کرد اما در ایالات متحده نبود ، بنابراین این پرونده های FCC می تواند به دومین تلاش Dyson در ایالات متحده برای مقابله با مواردی مانند Roomba اشاره کند.

  ماه گذشته ، سازنده Roomba iRobot ، Roomba j7+ Robot Vacuum را معرفی کرد که دارای قابلیت انجام گشت حیوان خانگی است.

  مانند هرگونه پرونده FCC ، هیچ تضمینی وجود ندارد که ما هرگز این محصول را در ایالات متحده - یا اصلاً - مشاهده کنیم.

  فهرست بندی تصویر توسط Dyson

خبرهای دیگر از ابزارها