طبق منابع ذکر شده توسط Insider ، آمازون روی">

خبر

 • تک بورد - گزارش: یخچال طراحی آمازون از فناوری مشابه فروشگاههای Amazon Go استفاده خواهد کرد

  گزارش: یخچال طراحی آمازون از فناوری مشابه فروشگاههای Amazon Go استفاده خواهد کرد
  17 روز و 1 ساعت قبل

  این دستگاه از فناوری بینایی رایانه ای استفاده می کند که فروشگاه های آمازون "Just Walk Out" را فعال می کند.
  طبق منابع ذکر شده توسط Insider ، آمازون روی یخچال هوشمندی کار می کند که مواد غذایی را که ذخیره می کنید ردیابی می کند و به شما کمک می کند تا سریعاً جایگزین سفارش دهید. منابع کم است یخچال از همان فناوری استفاده شده در فروشگاه های Amazon Go استفاده می کند.

  خواندن بیشتر

  آمازون گو آغاز می شود و دوربین های کنجکاو آن تلاش های ما را برای سرقت از مغازه ناکام می گذارد. یخچال تحت عنوان Project Pulse ، توسط تیمی با Amazon Go هدایت می شود ، با کمک اضافی اعضا از تیم های Amazon Lab126 و Amazon Fresh. گفته می شود آمازون دو سال است که روی این محصول کار می کند و سالانه 50 میلیون دلار برای توسعه آن هزینه کرده است.

  این دستگاه شامل چندین دوربین است و از فناوری بینایی رایانه برای ردیابی آنچه در داخل آن ذخیره شده است ، استفاده می کند. فناوری اصلی همان چیزی است که در ویژگی "فقط راه برو" آمازون گو دیده می شود ، که به مشتریان اجازه می دهد اقلام را به سادگی از قفسه های فروشگاه بیرون بیاورند و با اطمینان خاطر از حساب های آمازون خود به طور مناسب هزینه دریافت کنند.

  تبلیغات

  علاوه بر ردیابی موجودی فعلی ، یخچال عادت خرید کاربران را در طول زمان برای ارائه پیشنهادات کنترل می کند. ممکن است اعلان هایی برای کاربران ارسال شود تا در صورت کم شدن موجودی به آنها اطلاع دهند و یخچال همچنین ممکن است پیشنهادات دستور العمل را ارائه دهد که از موادی که در حال انقضا هستند استفاده شود.

  وقتی برای غذای بیشتر آماده باشید ، دستگاه یک قطعه کیک را مستقیماً از Whole Foods متعلق به آمازون یا Amazon Fresh سفارش دهید. و همانطور که انتظار دارید ، تیمی که روی محصول کار می کند ممکن است شامل پشتیبانی آمازون الکسا باشد ، اما منابع می گویند که پشتیبانی از اولویت بالاتری برخوردار نیست.

  آمازون خود یخچال ها را تولید نمی کند. در عوض ، او به دنبال شریک تولیدی است و Insider می گوید که برخی از ملاقات ها با شرکت های لوازم خانگی برجسته قبلاً اتفاق افتاده است.

  انتظار می رود که یخچال بسیار گران باشد و ابتدا هدف قرار گیرد. -درآمد خانوارها آمازون انتظار دارد که قیمت با گذشت زمان کاهش یابد ، در نهایت به محصول اجازه می دهد تا به بازار وسیع تری برسد. با این اوصاف ، منابع اینسایدر تصریح کردند که هنوز می توان پروژه را قبل از رسیدن یخچال به بازار لغو کرد.

خبرهای دیگر از ابزارها