خبر

 • تک بورد - گزارش های پیکسل 3s با پیام EDL رو به افزایش است

  گزارش های پیکسل 3s با پیام EDL رو به افزایش است
  24 روز و 22 ساعت قبل

  کاربران می گویند Pixel 3s نمی تواند در اندروید بوت شود یا هیچ کار مفیدی انجام دهد.
  تعداد فزاینده ای از کاربران Pixel 3 و 3 XL می گویند تلفن های آنها به سرعت در حال مرگ هستند. ماه هاست که گزارش ها در مورد ردیاب مشکلات گوگل ، انجمن های پشتیبانی و Reddit انباشته شده است و همه اساساً یک چیز را می گویند: یک روز ، تلفن ها ناگهان از کار می افتند و کاملاً پاسخگو نیستند. گوشی ها نمی توانند روی اندروید

  تلفن هایی که حالت EDL را نمایش می دهند آجر کاملاً بی فایده ای هستند. برخی از کارکنان Google در قسمت پشتیبانی درخواست گزارش اشکال ایجاد شده توسط Android را دارند ، که تعداد زیادی اطلاعات تشخیصی در مورد فرآیندهای در حال اجرا را جمع آوری می کند. اما کاربران نمی توانند این گزارش ها را ارسال کنند ، زیرا تلفن ها در Android بوت نمی شوند. ترفندهای معمولی که برای فلش نسخه جدید Android روی دستگاه ها استفاده می شود ، کار نمی کند ، زیرا کاربران نمی توانند از حالت EDL خارج شده و وارد بوت لودر معمولی شوند ، جایی که می توانند از ابزارهای چشمک زن استاندارد توصیه شده مانند "fastboot" یا ابزار فلش آندروید ساده و جدید مبتنی بر مرورگر Google. صحنه هک و بازیابی ، اما این برای بازیابی است ، احتمالاً قبل از بارگیری بوت و زنجیره بازیابی استاندارد Android بر روی تلفن. هنگامی که به رایانه وصل می شوید ، تلفن های در حالت EDL به عنوان "QUSB_BULK_CID" شناخته می شوند و به دنبال آن یک شماره سریال وجود دارد. نرم افزار رایانه ای که با حالت EDL ارتباط دارد "QPST" یا "ابزار پشتیبانی محصول Qualcomm" نامیده می شود و از لحاظ نظری می تواند یک نسخه جدید از Android را روی Pixel 3 فلش کند ، با این فرض که می توانید تصویر کامل NAND را در سمت راست دریافت کنید. قالب بندی گوگل به طرز تحسین برانگیزی ده ها تصویر سیستم Pixel 3 را برای بارگیری ارائه می دهد ، اما آنها برای ابزارهای چشمک زن معمولی Android طراحی شده اند ، نه QPST.

  با دریافت فایلهای مناسب هنوز هیچ چیزی حل نمی شود. ما فقط می توانیم حدس بزنیم مشکل چیست ، اما گزارش هایی مبنی بر مرگ گوشی ها در طول چند ماه و عدم بازیابی کامل آنها نشان می دهد که این مشکل به دلیل بروزرسانی نرم افزار نیست. این بسیار شبیه مجموعه ای از اجزای سخت افزاری با ماندگاری ضعیف به نظر می رسد. همه اینها بسیار یادآور مشکلات بوت لپ است که سالها گریبانگیر گوشی های ال جی شده بود ، از جمله LG Nexus 5X با مارک گوگل. در این صورت ، به دلیل اتصال نادرست اتصال بین برد و پردازنده ، بوت شدن گوشی ها ناگهان متوقف می شود.

  تبلیغات

  پیکسل 3 شروع گوگل را به عنوان یک شرکت سخت افزاری مستقل تر نشان می دهد (به جای همکاری با رقبای مختلف Android OEM) ، و اکثر گزارشات Pixel 3 را ساخت Foxconn می دانند. پیکسل 3 در پایان سال 2018 منتشر شد و حدود 18 ماه به فروش خود ادامه داد ، بنابراین اینکه آیا هنوز دو سال گارانتی دارید یا خیر ، به زمان خرید گوشی شما بستگی دارد. گوگل به دلیل مشکلات سخت افزاری مانند راه اندازی مجدد تصادفی و خالی شدن سریع باتری ، گارانتی پیکسل 4 XL را به سه سال افزایش داد. بسیار خوب خواهد بود که ببینیم این شرکت پشتیبانی مشابهی را برای دارندگان Pixel 3 ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از ابزارها