Google Pay ظاهراً به اندازه داخلی یک فاجعه است مانند انتقال برنامه خارجی. این یک برد">

خبر

 • تک بورد - گزارش شده که تیم Google Pay پس از بازسازی برنامه خراب دچار تحول بزرگی شده است

  گزارش شده که تیم Google Pay پس از بازسازی برنامه خراب دچار تحول بزرگی شده است
  23 روز و 17 ساعت قبل

  "ده ها کارمند و مدیر اجرایی" بخش پرداخت های مشکل را ترک کرده اند.
  Google Pay ظاهراً به اندازه داخلی یک فاجعه است مانند انتقال برنامه خارجی. این یک برداشت بزرگ از مقاله اخیر Business Insider است که در آن خروج مدیران بخش پرداخت گوگل ، پذیرش برنامه کمتر از حد انتظار و کارکنان از حرکت کند این بخش ناامید شده است.

  Business Insider با کارمندان سابق خود صحبت کرد و فهمید که "ده ها کارمند و مدیر اجرایی" تیم Google Payments را در ماه های اخیر ترک کرده اند ، از جمله "حداقل هفت رهبر در تیم با نقش مدیر یا معاون رئیس". برجسته ترین خروج ، رئیس پرداخت ها سزار سنگوپتا ، خروج را در آوریل آغاز کرد و اکنون کارکنان نگران سازماندهی مجدد و حتی پیشرفت کندتر هستند. گزارش شده است که بسیاری از اعضای تیم رتبه بندی شده نیز ترک کرده اند و داستان می گوید: "یک کارمند سابق تخمین زد که نیمی از افرادی که در تیم توسعه کسب و کار Google Pay کار می کردند-گروهی حدود 40 نفر-شرکت را ترک کرده اند. در ماه های اخیر. "

  در سال 2018 ، Sengupta بخش پرداخت ها را تحت نظارت خود داشت که بر برنامه Google Pay و زیرساخت های گسترده تر پرداخت های Google نظارت می کند و در گزارش آمده است که" بیشتر توجه Sengupta به آوردن ایالات متحده بود برنامه Google Pay بیشتر مطابق با نسخه ای است که Google برای هند ایجاد کرده است. "

  این اشاره به تغییر ماه مارس Google Pay است که برنامه و وب سایت موجود را از بین برد و در اصل یک سرویس کاملاً جدید را جایگزین آن کرد. ما طرفداران زیادی از این به روز رسانی نبودیم ، زیرا دارای قابلیت های بسیار کم و یک برنامه گذار ناشیانه برای کاربران موجود بود. به نظر می رسد که ما در ناامیدی خود تنها نبودیم. این گزارش به نقل از یکی از کارکنان سابق پرداخت می گوید: "ترک سزار [سنگوپتا] نقطه عطفی برای بسیاری از ناامیدی های کارکنان بود. این محصول با سرعتی که ما می خواستیم رشد نمی کرد." سنگوپتا یک ماه پس از کشتن Google Pay قدیمی و اجباری شدن برنامه جدید خود برای همه کاربران در ایالات متحده ، Google را ترک کرد.

  تبلیغات

  فاجعه "Google Pay" جدید

  Google Pay جدید برنامه در نوامبر 2020 در ایالات متحده راه اندازی شد و حدود چهار ماه ، Google دو برنامه "Google Pay" را اجرا می کرد: Google Pay قدیمی (که از سال 2011 آغاز شده بود ، ابتدا به عنوان Google Wallet ، سپس Android Pay ، سپس Google Pay) و این Google Pay جدید ، که بازنویسی اولیه ای بود که این شرکت برای بازار هند آغاز کرد. آوریل 2021 آخرین مرگ سرویس قدیمی Google Pay را که از ژانویه در حال از بین رفتن بود ، متوقف کرد. این دو سرویس هر دو "Google Pay" نامیده می شدند ، اما به غیر از این ، از نظر ویژگی ها ، مخاطبین یا حسابها به هم مرتبط نیستند. در مقایسه با آنچه قبلاً Google انجام داده بود ، این سرویس بسیار ضعیف است. این سرویس جدید به جای حساب Google از SMS برای هویت شما استفاده می کرد ، به این معنی که از چندین دستگاه پشتیبانی نمی کرد ، از چندین حساب پشتیبانی نمی کرد و دیگر از وب سایت استفاده نمی کرد. تلفن شما تنها راه دسترسی به Google Pay کاربردی بود و همه چیز به شماره تلفن شرکت مخابراتی شما گره خورده بود.

  خواندن بیشتر

  Google Pay جدید همه موارد را تکرار می کند اشتباهات مشابه پرداختهای AlloNFC گوگل در Android عمدتا یکسان عمل می کرد ، اما کاربران P2P مجبور به گذر از یک مسیر دست و پا گیر شدند. کاربران برنامه جدید نمی توانند برای برنامه های قدیمی پول ارسال کنند ، بنابراین با کم کم تغییر لیست مخاطبین شما ، Google Pay برای چند ماه آینده به یک آشفتگی غیرقابل استفاده تبدیل شد. "من از طریق Google Pay برای شما پول ارسال کردم" دیگر کافی نبود ؛ کاربران باید خودشان بفهمند که منظور از Google Pay برنامه جدید است یا برنامه قدیمی. گوگل باید برای سهولت انتقال کار می کرد ، اما این کار را نکرد و نتیجه آن ماه ها از زمان اصلی خرابی سرویس بود. به دلیل ناسازگاری نسخه ، ارسال پول از طریق "Google Pay" دیگر برای هیچ کس جز بدترین کاربران قابل اعتماد نبود. طبق شبکه Pulse (بال کارت Discover) Google Pay 3 درصد سهم بازار NFC را دارد. بزرگنمایی/بر اساس شبکه نبض (یک بال از Discover کارت) Google Pay دارای 3 درصد سهم بازار NFC است. شبکه نبض

  افزایش Google Pay توسط Google کاملاً بی انگیزه نیست. نظرسنجی سال گذشته توسط Pulse ، یک شرکت Discover ، نشان داد که Google Pay سهم کمی در بازار دارد ، در حالی که Apple Pay - که سال ها پس از گوگل به بازار پرداخت NFC پیوست - 92 درصد از پرداخت های تلفن همراه را در اختیار داشت. احتمالاً باید چیزی برای Google Pay تغییر کند ، اما این آمار مربوط به پرداخت های NFC است و Google Pay جدید اساساً هیچ تغییری در پرداخت NFC ایجاد نکرده است.

  تبلیغات

  بعد: حساب های بانکی Google؟

  برنامه بعدی Google Pay راه اندازی سال آینده خدمات بانکی "Plex" است که به لطف مشارکت با Citibank یک حساب بانکی کامل Google خواهد بود. یکی از کارکنان Business Insider با وی گفت: "Plex کاملاً فرزند [فلیکس [لین] و سزار [سنگوپتا] [معاون رئیس جمهور] بود ،" و اکنون هر دوی این مدیران دیگر در Google کار نمی کنند. بر اساس این گزارش ، پیشرفت حساب بانکی قبلاً "کندتر از حد انتظار بوده است" ، و بدون دو معمار برجسته آن ، Plex ممکن است به تأخیر بیفتد.

  یک سوال وجود دارد که مطمئن نیستم کسی پرداخت ها را پرداخت کند تیم پرسیده است ، و شاید ارزش بررسی را داشته باشد: آیا کسی واقعاً حساب بانکی Google می خواهد؟

خبرهای دیگر از ابزارها