خبر

 • تک بورد - گزارش: اپل در اوایل سال 2022 آیفون SE جدیدی با A15 ، 5G معرفی خواهد کرد

  گزارش: اپل در اوایل سال 2022 آیفون SE جدیدی با A15 ، 5G معرفی خواهد کرد
  12 روز و 20 ساعت قبل

  اما آینده آیفون SE احتمالاً به معنای پایان آیفون مینی است.
  چندین گزارش اخیر از زنجیره تامین اپل نشان داده است که آیفون SE جدید و بسیار پیشرفته ای در راه است.

  خواندن بیشتر بررسی آیفون SE: اگرچه کم است اما بسیار سخت است به گفته Nikkei ، آیفون SE جدید در اوایل سال 2022 به بازار عرضه می شود. دستگاه از همان ویژگی برخوردار خواهد بود طراحی به سبک آیفون 8 به عنوان آیفون موجود - دکمه صفحه اصلی نیز وجود دارد.

  اما SE جدیدترین سیستم آیفون روی تراشه یعنی A15 را خواهد داشت که انتظار می رود این پاییز با گوشی های پرچمدار جدید اپل رونمایی شود.

  آیفون جدید SE همچنین دارای فعالیت تلفن همراه 5G خواهد بود ، چیزی که اپل اواخر سال گذشته برای اولین بار به آیفون های گران قیمت خود آورد. در این مقاله مشخص شده است که آیفون SE از مودم X60 کوالکام استفاده خواهد کرد.

  در غیر این صورت ، تلفن میان رده (که اتفاقاً ارزان ترین اپل در حال حاضر نیز ارزان است) شباهت زیادی به آیفون SE فعلی ، از جمله LCD 4.7 اینچی دارد. صفحه نمایش این در مقایسه با پرچمداران اپل است که دارای صفحه نمایش OLED هستند که با اکثر اقدامات کیفیت تصویر بهتری را ارائه می دهند.

  تبلیغات

  اما گفته می شود که زندگی جدید برای آیفون SE به معنای مرگ یکی دیگر از مدل های تلفن اپل است: آیفون مینی ، که سال گذشته به عنوان بخشی از سری آیفون 12 معرفی شد.

  ما قبلاً شواهدی از فروش خوب آیفون 12 مینی در مقایسه با بقیه محصولات اپل دیده ایم. به احتمال زیاد ، اواخر امسال اپل یک آیفون 13 مینی به فروش می رساند ، اما گزارش Nikkei می گوید که اپل احتمالاً یک مدل مینی را در سری پرچمداران 2022 ارائه نمی دهد. این خبر بدی برای دوستداران تلفن های کوچک است که هنوز هم مایل به پرداخت آخرین و بهترین تکنولوژی صفحه نمایش و دوربین ها هستند.

  در عوض ، اپل ممکن است یک "نسخه نسبتاً مقرون به صرفه" از آیفون Pro Max فوق العاده بزرگ ارائه دهد. تلفن در سال 2022. اما منابع نیکی خاطرنشان می کنند که طرح های تلفن های 2022 "هنوز قفل نشده اند" ، بنابراین برنامه های اپل همچنان می توانند تکامل یابند.

  این گزارش Nikkei داستان های قبلی سایر منابع زنجیره تأمین را نیز دنبال می کند به عنوان پیش بینی های مینگ چی کو ، تحلیلگر مشهور اپل ، همچنین ادعا می کند که آیفون SE سریعتر با طرحی شبیه آیفون 8 در راه است.

  تصویر لیست شده توسط ساموئل آکسون

خبرهای دیگر از اسباب