خبر

 • تک بورد - گزارش ادعا می کند که اپل سرانجام به iPad mini عشق و علاقه خواهد داشت

  گزارش ادعا می کند که اپل سرانجام به iPad mini عشق و علاقه خواهد داشت
  13 روز و 18 ساعت قبل

  منابع این نشریه ادعا می کنند که iPad mini از iPad Air بهره مند خواهد شد.
  طبق گزارش جدید 9to5Mac ، اپل در حال آماده سازی برای معرفی iPad mini دوباره طراحی شده است.

  اگرچه اپل در اواخر سال 2019 iPad mini را با پردازنده سریعتر و پشتیبانی از Apple Pencil به روز کرد ، اما طراحی اولیه دستگاه تقریباً از زمان معرفی آن در سال 2012 تغییر نکرده است.

  < h3> خواندن بیشتر بررسی iPad Air و iPad mini 2019: تبلت های اپل تعادل ایده آلی دارند ، مانند بسیاری از نشت های اپل ، در این مقاله "منابع آگاه از موضوع" ناشناخته ذکر شده است ، بنابراین احتیاط توصیه می شود. همانطور که گفته شد ، مقالات 9to5Mac با زبان مشابه در گذشته دقیق بوده اند. منابع

  9to5Mac می گویند که آیپد مینی جدید دارای طراحی جدیدی است که یادآور طراحی اخیر آیپد ایر است و حاکی از آن است که اپل دکمه خانه را رها کرده و حاشیه های اطراف صفحه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این روش می تواند یک مزیت ویژه برای iPad mini 7.9 اینچی باشد که دارای صفحه نمایش بسیار کوچکی است. یک طراحی جدید می تواند به آن "مینی" بماند اما تجربه تماشایی بیشتری را ارائه می دهد.

  تبلیغات

  مقاله همچنین ادعا می کند که iPad mini در ساخت سوئیچ از یک رعد و برق از iPad Pro و iPad Air پیروی می کند به درگاه USB-C پرکاربرد تر بروید. این مینی شامل یک اتصال هوشمند است که وسایل جانبی مانند نسخه صفحه کلید هوشمند Folio یا صفحه کلید جادویی اپل را برای iPad mini فراهم می کند.

  آخرین خبر کوچک iPad mini که داستان ادعا می کند فهمیدن اپل است - سیستم A15 روی تراشه اعلام می شود - همان SoC انتظار می رود در مدل های جدید آیفون امسال ظاهر شود. (در گذشته ، برخی از مدل های iPad از تراشه های قدیمی تر از سری فعلی آیفون استفاده کرده اند ، حتی اگر تقریباً در همان زمان راه اندازی شوند.)

  ادعا می شود که A15 از همان مراحل ساخت 5 نانومتری A14 استفاده می کند که مقدم بر آن است. علاوه بر این ، منابع می گویند که اپل همچنین در حال کار بر روی نسخه سریعتر A15 به نام A15X برای گنجاندن در برخی از iPad های دیگر است. این ادعای عجیب و غریب است ، زیرا تراشه هایی با نام های مشابه قبلاً در خط iPad Pro ظاهر شده اند ، که اپل امسال آنها را به اشتراک گذاشت تا تراشه M1 موجود در اولین Mac Mac های سیلیکون را به اشتراک بگذارد. بنابراین اگر A15X واقعاً در حال تولید است ، مشخص نیست که کدام iPad ها ممکن است به کدام iPad ها راه پیدا کنند.

  اما مقاله همه چیز در مورد iPad mini نیست. منابع 9to5Mac همچنین می گویند که آیپد سطح 10.2 اینچی با تراشه A13 اپل نسبت به A12 که در حال حاضر در دستگاه موجود است ، به روز می شود.

  داستان 9to5Mac به دنبال داستان مشابه بلومبرگ است که گفت: اپل امسال قصد دارد iPad mini جدیدی معرفی کند ، اما این جزئیات فاقد جزئیات است.

  تصویر لیست شده توسط ساموئل آکسون

خبرهای دیگر از اسباب