کوین لینچ ، رهبر اپل واچ ، تمرکز خود را بر توسعه خودرو قرار می دهد

ایوان عروسک برخی از مسئولیت های پیشرو استراتژی محصولات بهداشت را بر عهده خواهد گرفت.
به نقل از بیزنس اینسایدر ، یکی دیگر از اصلاحات اجرایی در اپل در جریان است. کوین لینچ ، VP اصلی اپل که نظارت بر سلامت و ساعت اپل را بر عهده دارد ، در حال کار بر روی پروژه Titan ، پروژه اتومبیل اپل است.

بیشتر بخوانید در اینجا دلیل اپل بر این باور است که این یک رهبر هوش مصنوعی است - و چرا می گوید منتقدان همه چیز را اشتباه می دانند لینچ یکی از مشهورترین رهبران اپل در رویدادهای مختلف رونمایی محصولات این شرکت و WWDC بوده است. او یکی از چهره های ابتکارات بهداشتی اپل و اپل واچ بوده است.

در این گزارش به جزئیات دقیقاً دقیقاً مربوط به آنچه وی در پروژه اتومبیل انجام خواهد داد اشاره نشده است. اخیراً ، توسعه محصولات خودرویی اپل توسط رئیس هوش مصنوعی این شرکت ، جان جیاناندریا هدایت شده است.

لینچ تغییر عنوان نخواهد داد ، و از لحاظ فنی نقش جدیدی در شرکت ندارد. این فقط تغییر وظایف است. بعلاوه ، او هنوز هم با برخی از ظرفیت ها با اپل واچ و ابتکارات بهداشتی اپل درگیر خواهد شد - هرچند به نظر می رسد مسئولیت های دقیق روزمره وی در تیم رو به جلو دقیقاً مشخص است. به نظر می رسد Evan Doll ، مدیر مهندسی نرم افزار سلامت در این شرکت ، حداقل برخی از مسئولیت های Lynch را در آن تیم بر عهده خواهد گرفت.

تبلیغات

اپل اخیراً شاهد تغییراتی در تعداد زیادی از مدیران اجرایی بوده است. فیل شیلر ، معاون قدیمی بازاریابی در سراسر جهان ، حدود یک سال پیش از اکثر مسئولیت های خود کناره گیری کرد و به جای وی Greg Joswiak جایگزین شد. جونی آیو ، طراح اصلی اپل در بسیاری از محصولات این شرکت طی سالهای گذشته و یکی از نزدیکان مدیر عامل فقید استیو جابز ، سال گذشته شرکت را ترک کرد و شرکت طراحی خود را تشکیل داد.

رئیس سابق خرده فروشی آنجلا Ahrendts شرکت را در سال 2019 ترک کرد ، و وظیفه او توسط مدیر قدیمی اپل Deirde O'Brien بر عهده گرفت. و گزارش شده است که رئیس سخت افزار Dan Riccio نقش عالی خود را در شرکت رها کرد تا نظارت مستقیمی بر تلاش واقعیت آمیخته اپل (AR / VR) داشته باشد.

برخی از این تغییرات در حالی رخ داده است که اپل به دنبال پیگیری موفقیت آیفون با محصولات ماهواره ای و خدماتی که از موفقیت گفته شده سود می برند (از جمله سرویس هایی مانند Apple Music یا پوشیدنی هایی مانند Watch و AirPods) یا دسته بندی کالاهای کاملاً جدید مانند هدست ترکیبی از واقعیت یا اتومبیل خودران.

گزارشات خودی درباره جاه طلبی های خودروسازی اپل به طور کلی تصویری از پروژه ای ایجاد کرده است که چندین توقف ، شروع و مبارزات رهبری را شاهد بوده است. هر اتومبیل اپل احتمالاً چندین سال دیگر با ما فاصله دارد ، اما این شرکت همچنان استخدام استعدادهای جدید شرکت هایی مانند BMW برای کار بر روی آن را ادامه داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.