خبر

 • تک بورد - کمبود مقوا ضربه دیگری به زنجیره تأمین متشنج وارد می کند

  کمبود مقوا ضربه دیگری به زنجیره تأمین متشنج وارد می کند
  17 روز و 19 ساعت قبل

  و درست در زمان خرید دیوانگی خرید تعطیلات.
  ابتدا کاغذ توالت بود. سپس پردازنده و سیلیکون دیگر بود. حالا مقوا است. (و کلی چیزهای دیگر در این بین وجود دارد).

  جدیدترین پیچیدگی در زنجیره تأمین همیشه ناهنجار کره زمین ، خرده فروشان ، ارسال کنندگان و مصرف کنندگان را در حال تقلا می کند. لوازم مقوایی ، مانند سایر مواد بسته بندی مانند کاغذ و پلاستیک ، قابل اعتماد نیستند. و آنچه در دسترس است هزینه بیشتری دارد ، زیرا بسیاری از شرکتها هزینه های بیشتری را به مشتریان تحویل می دهند.

  بسیاری از کارخانه های تولید مقوا در سراسر جهان در زمان همه گیری COVID-19 در نقاط مختلف تعطیل شدند. در حالی که گیاهان به صورت آنلاین بازگشته اند ، آنها هنوز در حال تلاش برای پر کردن سفارشات عقب افتاده هستند. با توجه به اینکه اکثر جهان از ابتدای سال 2020 دچار نوعی قرنطینه شده اند ، خریداران خانه نشین برای نیازهای زندگی به طور فزاینده ای به آمازون و دیگر رسانه های آنلاین مراجعه کرده اند.

  تبلیغات

  در ادامه خواندن

  در اعماق قلب شبکه برق در حال فروپاشی تگزاس پیچیده شدن وضعیت یخ زدگی شدید زمستان گذشته است که چندین نیروگاه برق در تگزاس را برای روزها آفلاین کرد. بدون نیرو ، پالایشگاه ها قادر به تولید پلاستیک مورد استفاده در حمل و نقل مواد نبودند. این امر به نوبه خود تولیدکنندگان و حمل کنندگان را بر آن داشت تا بیشتر به محصولات دیگر - مانند مقوا - اعتماد کنند.

  "انواع مواد کلیدی و مواد اولیه ای که در آنها وارد می شود - پلی اتیلن ها ، پلی اورتان ها - ما هزینه مواد اولیه را 50٪ نسبت به سال افزایش داده ایم ،" ویپول شاه ، مدیر ارشد محصولات Next Trucking ، یک استارتاپ فناوری لجستیکی ، به NBC News گفت. "ماجرای بسته بندی یکسان است." p>

  "ظاهراً شخصی مانند آمازون برای بدست آوردن سهم خود در خط مقدم خواهد بود ، در حالی که این مشاغل کوچکتر در انتهای خط قرار دارند. اندرو هوگنسون ، شریک مدیریت جهانی کالاهای مصرفی ، خرده فروشی و تدارکات در مشاوره Infosys ، به NBC News گفت. "در حالی که مشاغل کوچک تا متوسط ​​دچار مشکل می شوند یا باید هزینه های گزافی بپردازند."

خبرهای دیگر از ابزارها