خبر

 • تک بورد - کلیدهای امنیتی جدید Yubico به شما امکان می دهد از اثر انگشت به جای گذرواژه استفاده کنید

  کلیدهای امنیتی جدید Yubico به شما امکان می دهد از اثر انگشت به جای گذرواژه استفاده کنید
  17 روز و 7 ساعت قبل

  اولین کلیدهای امنیتی سخت افزاری Yubico برای پشتیبانی از احراز هویت بیومتریک.
  بزرگنمایی / می توانید از کلیدها برای رد گذرواژه ها یا به عنوان شکل دوم احراز هویت استفاده کنید. کارشناسان YubicoSecurity مدت هاست از رمزهای عبور نفرت دارند. آنها قابل هک شدن ، فراموش کردن و گاهی اوقات قابل حدس زدن هستند (با نگاه کردن به شما ، گذرواژه 1). در حالی که شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل به دنبال ورود به س

  سری Bio Yubico ، احراز هویت بیومتریک را به مجموعه سازنده کلیدهای امنیتی سخت افزار معرفی می کند. کلیدهای جدید از جدیدترین استانداردهای احراز هویت FIDO2/WebAuthn و U2Fopen که Yubico در آنها مشارکت می کند ، پشتیبانی می کند.

  برای پورت USB-C (چپ) یا USB-A (راست) مناسب است. مناسب برای USB-C (سمت چپ) ) یا پورت USB-A (راست). کلیدها رایانه های رومیزی را که معمولاً ثابت هستند ، هدف قرار می دهند و بسته به مدلی که انتخاب می کنید ، کلید را در درگاه USB Type-A یا USB-C آسان می کند. هر کلید دارای یک خواننده اثر انگشت داخلی است ، بنابراین می توانید به جای اینکه گذرواژه خود را به خاطر بسپارید ، با ضربه انگشت وارد شوید. کلید همچنین می تواند به عنوان شکلی از احراز هویت دو عاملی عمل کند.

  سری Bio پس از اعلام ماه گذشته مبنی بر این که اکنون می توانید با حساب های Microsoft بدون رمز عبور استفاده کنید. در ماه مه ، گوگل برنامه های خود را برای از بین بردن گذرواژه ها نیز به اشتراک گذاشت.

  کلیدهای سری Bio دارای معماری سه تراشه ای هستند که در آن اثر انگشت به طور جداگانه و ایمن ذخیره می شود ، که Yubico ادعا می کند به محافظت بیشتر در برابر حملات فیزیکی کمک می کند.

  Windows، macOS، ChromeOS و Linux سازگار است. بزرگنمایی/سازگار با ویندوز ، macOS ، ChromeOS و لینوکس. Yubico می گوید: کلیدهای جدید YubicoYubiKey می توانند از طریق سخت افزار ایمن در مرورگرها ، برنامه های کاربردی ، رایانه های رومیزی و حتی سیستم عامل ها ، یک ریشه اعتماد را نشان دهند. کلیدها با سیستم عامل هایی که از WebAuthn پشتیبانی می کنند ، از جمله Windows ، macOS ، Linux و ChromeOS و مرورگرهای مبتنی بر Chromium ، از جمله Google Chrome و Microsoft Edge ، کار می کنند. یوبیکو همچنین قول می دهد که کلیدها با سیستم عامل های مختلف شرکت مانند Microsoft 365 ، Microsoft Azure Directory ، Citrix Workspace ، Okta و Duo به طور کامل کار خواهند کرد. اما توجه داشته باشید که این کلیدها با ضربه زدن روی کلید دستگاه ، از ارتباطات نزدیک میدان برای ورود به سیستم پشتیبانی نمی کنند. برای این کار ، باید به سری 5 YubiKey مراجعه کنید.

  یک حلقه در بالای هر YubiKey Bio آن را به یک جا کلید تبدیل می کند ، بنابراین هرگز مجبور نیستید بدون آن از خانه خارج شوید. علاوه بر این ، فریم قالب تزریقی "مقاوم در برابر خرد شدن" و "مقاوم در برابر آب" است.

  کلیدها باید بتوانند کمی آب را اداره کنند. بزرگ شدن/کلیدها باید بتوانند کمی آب را اداره کنند. این کلیدها هیچ درایور ، باتری یا نرم افزاری ندارند ، اما می توانید از طریق برنامه Yubico ساخته شده برای Windows ، macOS و لینوکس ، اثر انگشت را به سخت افزار اضافه یا حذف کنید.

  نسخه USB-C YubiKey Bio در حال حاضر با قیمت 85 دلار در دسترس است ، در حالی که نسخه USB-A 80 دلار است.

  فهرست بندی تصویر توسط Yubico

خبرهای دیگر از ابزارها